Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. a z tą odleżyną co? a Ty masz nadal tę lampę taką, pamiętasz? Stosujesz?
  2. jak to? to fona po znajomości ma wpłacać a ja znowu - nie???
  3. Ale konktery jakies dawaj - ja mam 130,00. Co mam z nimi zrobić?
  4. Taki bazar zrobiłam : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-psie-kocie-koniowe-do-21-06-na-psy-pokrzyczkowe-139613/#post12429877[/url]
  5. Gdzie jest szefowa tego wątku? Halo! No ja tez mam przecież :p
  6. Irysku - wg Twoich standardów jestem już stara i pomarszczona - ale powiem Ci, że zdecydowanie wolę siebie teraz - mimo tych zmarszczek. Jestem bardziej stabilna emocjonalnie, nie jestem też taka prędka w ocenie ludzi. Czego i Tobie życzę
  7. ja tam się nie znam i w ogóle to spieszę się do pracy - ale irysowa - weź się czasem ugryź w język i przemyśl zanim napiszesz coś takiego :[I] " napisalam na drugim watku, tylko tam malo kto wchodzi, ze jak magda ma czas na spacery wspolne z innymi dogomankami i cykanie fotek, to moze tak by zrobila zdjecie dalmatowi i go oglosila, a nie siedzi u niej i gnije w tej klatce.[B] chyba, ze tak jest wygodnie, bo kasa plynie..." [/B][/I]
  8. wreszcie dogo mnie wpuściło ( dzięki Margo :loveu: ) i moge sie tez pozachwycać sunią. ciekawe co to za świństwo u Klementynki :angryy:
  9. kolejna sunia w domku - jak dobrze :)
  10. no przecież ja mam jakieś pieniadze, tylko Brazowa wciąz mi nie każde wpłacać. Brązowa! No co jest!!!!????
  11. ale Rudzinka pokazowa jest. Przepiękna!
  12. dziękujemy sercecznie za wieści o naszym słodziaku i za zdjęcia :)
  13. to się "samokrytyka" nazywało. a pieniędzy było 100,00
  14. irenaka - uprzejmie donoszę iz źle opisałam przelew, w jego nazwie nie pojawiło się słowo "krzyczki" - to sobie zanotuj od razu - napisałam "pucka69, na behawiorystę albo wg uznania". Bardzo przepraszam - przyrzekam poprawę.
  15. ja mam 110,00 - przelać ???
  16. ja mam ponad 100, jak wrócę z pracy to zrobię podliczenie.
  17. dwie tymczasowiczki zamiast zajączków wielkanocnych czy innych kurczaczków :crazyeye:
  18. ja psu mojej mamy metalowe zamawiam - to takich by chyba nie obgryzł ?:mad:
  19. a co tam - grosze - rzecz nabyta - ważniejsze ze wróciłaś :diabloti:
  20. nooo - nawet jeden taki muskuł - jest na avatarze widoczny :multi: zdjecie Łatka "w susie" - super!
  21. że niby różowy szalik przesłonil jej pw :diabloti:
  22. A Iv to na wzrok się rzuciło :cool1: Może przyjdzie i opowie ...
  23. myslę ze obie ciachniemy - bo ja z bazarku bedę miala ok.130 zl :) ps. wybieram sie w nastepny weekend do Gdyni. Zapraszasz na pierogi Twojej mamy? :evil_lol:
×
×
  • Create New...