Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. no nieeee .... to ja się martwię, że psu coś się w oko stało a Ty tu jakąś grypserą piszesz?
  2. no rada sama w sobie jest dobra. ale jest jeden problem - mogę chodzić tylko w sandałach lub chodakach. Jak to sobie wyobrażasz jesienią? a zimą? czekam juz od maja ... mebluje Fryderykowi klatkę gałęziami. na razie je umyłam i suszą się.
  3. aż wierzyć się nie chce ... a kong od nas - wytrzymał jeszcze?
  4. ha ha ha! czy jest na forum dermatolog albo pedikiurzystka ? :diabloti:
  5. brązowa? - jakie "oko"? Była tam irysowa z prezentami ? czy nie była? mi nie kazałaś wpłacać to nie wpłacałam .
  6. No fakt, lustro poprawia mi humor, ale nie mogę wiecznie stać przed lustrem :eviltong: A bucików dawno nie kupowałam - jedne z bucików, Twoich ulubionych, zrobiły mi okropny odcisk na małym palcu, bardzo bolesny. Muszę się gdzieś z nim udać, bo nie mogę sobie poradzić. Jest nowy dzień i jest mi lepiej. Postanowiłam poukładać wreszcie książki. Fryderyk dostał od Elurina w prezencie zioła dla koszatniczek - a od Kimery nowe dwa hamaki i kulę do piasku. Pokazałam mu nowy hamak - był zainteresowany bardzo tasiemkami podczas wieszania hamaka - ale teraz zlazł z niego i leży w starym, jak zwykle zwieszając się głową z krawędzi hamaka
  7. Fryderyk świeżymi warzywami sie brzydzi :mad: Żadnych buraczków ani marchewek nie jada! Więc nie będzie się ćwiczył w proszalnym patrzeniu o warzywa. Rany! Ale mam chandrę! Sama nie mogę siebie znieść :mad:
  8. A on nie gra na prętach wcale ....:lol:
  9. Wiecie, jak tak myślę to wcale mi nie przeszkadza hałas wytwarzany przez Fryderyka. Jak mówie do niego "Fryderykuuuuuu" to on sie tarza po hamaku :eviltong:
  10. No mnie jest naprawde przykro i głupio że on tam sam mieszka - ale musze poczekać zeby z grzybem sie wyjasnilo ...
  11. o! to się cieszę ze Czekoladka pojedzie :multi:
  12. Jesteś pewna że Fryderyk o tym wie?
  13. o koledze myślę - ale chcemy wykluczyc grzybicę. Niech jeszcze z miesiąc poczeka. Karmie karma od dream - mieszanka witakrafta dla koszy i Versale laga dla szylków chyba. Jeśli chcesz pomóc koszy - proszę bardzo: SPS :: Zobacz temat - [Toruń/reszta świata] zwierzaki magdy poszukują domków!
  14. pewnie, przywieź. chyba ze dla papug jest - z muszlami - to wtedy nie. jeszcze mi mozesz oddac moja miske narozna, ktora mi mialas oddac juz z rok temu. masz ją ? pamietasz? kupilas mi w hurtowni i zaginela w Pomiechówku :eviltong:
  15. dowiedziałam się jeszcze, że Fryderyk ma około 2 lat
  16. ooo faktycznie ;) zaraz jej sms-ka wyslę
  17. mała mi - opowiedz wiecej o tych lysych plackach - czy one byly lyse, potem zarastaly a potem znowu lyse? czy widzialas zeby koszyk sie tam wylizywal/wyrywal tam siersc? ile to juz trwa - te lyse placki? dwa-trzy miesiace?
  18. brązowa - dasz ten nr konta czy mam Cie błagać na kolanach ??? :angryy:
  19. ostatnie zdjęcie nie da się powiększyć tzn - tego z czekoladką
  20. TAKI dostałam - to taki dałam. na forum koszatniczek mnie pochwalili bo to dobry kolowrotek - bo ma siatke pod nozkami do biegania a nie prety. normalnie wchodzi. a co? myslisz ze schodki mu potrzebne ? :cool1: on ma hamak na wys ok 30-40 cm od ziemi - staje słupka - i z miejsca tam wskakuje. on umie po scianach chodzic i po suficie. to nie leżaca, leniwa swinka ...
  21. no i super, że tak szybko się zaaklimatyzowała :)
  22. ha ha ha - dobrze Ci tak! i niech Ci będzie właśnie głupio! Ps. kto to jest markofix?
  23. czy ja bede mogla wreszcie kiedys wplacic???:cool1:
×
×
  • Create New...