Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Evelin - to kiedy ze Szczotką jedziemy? Tylko nie mów mi że w weekend ...
  2. Gabryjella wyjechała - zobacz na date - ale ja jestem i chętnie przeleje - mogę? mam 155 zl
  3. No wiesz Evelin - to juz sa szczyty - naprawdę! Nie dość, że mi psy do wybrania bezczelnie wtryniasz, nie dość nazwać nawet ich nie mogę , to jeszcze - bagażnik??? no nie ... Super by było gdyby czarnulka tak szybko pojechała ...
  4. Evelin - to ja już nie wiem kogo Ty chcesz Murce przywozić, Szczotkę, Kajtka czy kogo jeszcze - ale weź pod uwagę, że ja chcę z Tobą jechać :multi:
  5. No fakt, Średnia, jest zupełnie koszmarny :eviltong: Jak byś po niego jechała to może udałoby nam się razem pojechać, co?
  6. Magda? i co? zdążyłaś? odbierz, proooooszęęęęęęęęęęę
  7. Magda! Obebrałas paczki z ksiegarni czy mam tam do Ciebie pojechać?
  8. Evelin nic nie zmieni bo jest na wakacjach w ciepłych krajach :shake:
  9. ja chyba też się upiję. może karmi? :diabloti:
  10. Bąki to za karę za te szczepienia. Teraz się bójcie - co będzie po sterylce :diabloti:
  11. Muszę kogoś wziąć bo mi głupio że Szczurek ma ich tyle a ja nikogo ;)
  12. wybieram sie za miesiac zeby zobaczyć co Fryderyk zrobi ze swoim łysym plackiem. No chyba zebym jakies tymczasy wziela świnskie - to pewnie bym z nimi trafila tam wczesniej czy pozniej :eviltong:
  13. To sprzedaj mi tej Twojej karmy z kilogram - pomieszam z moją i już. Bo chce żeby Pan Fryderyk Pucek żył baaaaaaardzo długo ;)
  14. dream - karmę polecił mi Jacek, dlatego ja kupiłam neris - nie histeryzuj - nie "pucka nie chciała" tylko "pucka nie chciała zabierać skrzypu wielkiemu Pręgowi". Piasek jest dobry - czeka w kolejce aż się inne piaski skończą
  15. A wygryziony kontenerek widzisz? To "kruszynka" wygryzła :mad:
  16. Nie, Murko - nie jesteśmy siostrami. Ale widzę że moja dogo-rodzina powiększa się. Dotychczas byłam brana tylko za mamę Kalci :cool1: Z Evelin poznałyśmy się na świńskim wątku. Dałam też Evelin koło pięciu świnek w potrzebie - a ona mnie tylko jedną. Jak widać wciąż jestem poszkodowana :mad: Evelin - czy my się jakoś umawiamy na tę książkę? Mam ją zostawić tam gdzie zawsze czy co? Kiedy ty jedziesz? Nie jakoś teraz? Ja tam się Murko o wielkość lub średniość koki kłócić nie zamierzam. To Evelin uważa ze wszystko jest większe niż w rzeczywistości. Np - Evelin ...
  17. Ps. Żeby nie było niedomówień - ja go tam nie więziłam w tej rolce. Sam wlazł. Rolkę mu dałam do zabawy ... dream - ja kupiłam vitakraft emotion beauty. Jeśli masz jakąś inna to mogę trochę wziąć i pomieszać z moją. czy z tej mojej mam coś wybierać?
  18. Mama Oliwki nie ugryzie - nie ma szans. Jak przy wyciskaniu ropnia nikogo nie ugryzła to tym bardziej teraz. Ona nie jest wystraszona. Ona po prostu jest spokojna. w przeciwieństwie do małego podskakiwacza, którego bierz spokojnie na ręce, Oliwka zawsze się wierciła i kręciła :loveu:
  19. Słuchaj Srednia - albo się uspokoisz, albo wybiję Ci szybę w samochodzie i zobaczymy :razz:
  20. Co jakiś czas usiłuję im kogoś wcisnąć. Niestety są twardzi :diabloti:
  21. A zobaczcie - tak wygląda Bazyli, pies moich rodziców. On też gdzieś z tamtych stron uratowany. Podobny, nie? Na początku był szczuplutki jak koka, potem się odpasł :cool1: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/bazyli.jpg[/IMG]
  22. Kosz dobrze. Gryzie gałęzie. Chandra minęła :razz:
×
×
  • Create New...