Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72021
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Proszę pogłaskać ją ode mnie :)
  2. :Dog_run:Jeszcze siedzisz w schronisku suczko? W takim razie biegnij na pierwszą
  3. Dzięki dotka za informacje, że cudna parka jest już na Allegro. Zadeklarowałem się w odpowiedzi na prośbę Ani, a przez wrodzone gapiostwo nie spojrzałem czy one już tam nie są:cool3:
  4. Wyślę grubcie na Allegro dziś w nocy lub jutro w pracy :evil_lol:
  5. Słodkie te zdjęcia. Co do decyzji w spawie sygnalizowanej przez Kiwi to najlepiej było by gdyby zadecydowała osoba, która ma najwięcej do powiedzenia w spawie Sary, czyli Erka. W końcu nie ma chyba osoby, która bardziej martwiłaby się o suńkę.
  6. Psiaczki mogę wystawić bez problemu, tylko poproszę o dane kontaktowe i w miarę możliwości chwytający za serce opis. W razie braku opisu postaram się cos sklecić.
  7. :multi: Z niecierpliwością czekam na zdjęcia mamusi z córeczką :multi:. A jak ona się czuje?
  8. Śliczne grubcie mykają szybciutko na pierwszą stronę
  9. Czemu nie ma żadnych wieści o piękności?
  10. [quote name='erka']Myślę,że Sara na razie musi zostać u nas ze szczeniakiem. Mar.gajko, piszesz, że sunia wszystko zniesie, byleby byc ze swoim człowiekiem, ale pamiętaj,że Radek to jeszcze nie jest jej człowiek. Ta sytuacja byłaby dla niej całkiem nowa i dobrze by było gdyby udało się uniknąć dodatkowych stres[I]ów [/I]przy okazji. Hałasy wiertarek itp. niezbyt dobrze wpływałyby pewnie na adaptację Sary do nowych warunków, tym bardziej, że byłaby z dzieckiem.[/quote] Nic dodać, nic ująć. Ona mnie jeszcze nie zna, ma małą, o którą się troszczy. Nie pomogło by jej w aklimatyzacji gdyby była narażona na hałas i inne tego typu stresy. Dla małej nieukończone mieszkanie to też nie jest najlepsze miejsce.
  11. Trzymam kciuki za Sarunię i szczeniorka. Cały czas pozostaję w kontakcie i czekam na kolejne dobre wieści :lol: Osobnego pomieszczenia na razie nie mam, wszędzie będzie się działo sporo w najbliższych dniach. Dla tak małej kluski to nie jest najlepsze miejsce, wiem, że wszystkim Wam leży na sercu dobro Sary i małej, dlatego troszkę powinny pobyć razem tam, gdzie są. Wstępne ustalenia zakładają, że Sara powędruje do mnie po 15 lipca. Więcej nie piszę, żeby nie zapeszać :cool3: Proszę wszystkich mających kontakt z Sarą o świeże relacje z rozwoju sytuacji :lol:
  12. Cieszę się, że ten wspaniały piesek znalazł dom :lol: Bardzo na to zasługuje, jest cudowny i niestety ciężko doświadczony przez los. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze
  13. Link do tego wątku już przesłałem na PW. Trzymam kciuki za Sarunię i proszę o wszelkie wieści :lol:
  14. Trzymam kciuki za Sarę. Bardzo martwię się jak ona zniesie jeśli zabierze się jej wszystkie maluchy?
  15. Czy są jakieś nowe wieści?
  16. Oj czekamy, czekamy
  17. Też podpisałem petycję
  18. Akitę obserują dwie osoby. Mam nadzieję że nie z ciekawości, a z chęci adopcji :mad:
  19. Grubasku trzymaj się!
  20. Akita do góry. Na Allegro prawie 300 wejść, 1 obserwujący i nic :( Czy nie nadszedł już czas abyś znalazła kochający domek?
  21. Dopiero teraz mogłem odpisać na PW. Niestety wcześniej nawał pracy:(
  22. Evita już na Allegro [URL="http://www.allegro.pl/item111855585_evita_piekna_amstaffka.html"]http://www.allegro.pl/item111855585_evita_piekna_amstaffka.html[/URL]
  23. I z Allegro też cisza? Przecież ona jest taka śliczna.
×
×
  • Create New...