Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72021
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Grubaski powinny kręcić się na górze
  2. Juniorka szuka ludzia.
  3. Smutna bidulka ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=116129033[/url] Powodzenia psiaku
  4. Poszukałem i znalazłem ;) Grubaski są na Allegro do 21 lipca. Wystawia je Dotka.
  5. Kto przygarnie szczeniorkę?
  6. Tak dla porządku sie zapytam czy umieszczać sunię na Allegro po skończeniu aukcji?
  7. Luna już na Allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=116038910"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=116038910[/URL]
  8. Banerek już jest Czy śliczne psowate są na Allegro?
  9. Skoro nikt nie napisał żadnego wzruszającego tekstu na banerek to wezmę sprawy w swoje ręce i napiszę sam :evil_lol:
  10. Dostałem taki mail z Allegro. Doddy, czy możesz odpowiedzieć tej osobie. Ja zaraz napiszę do tej osoby, że ktoś się z nią skontaktuje. Treść maila cytuję poniżej. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Treść wiadomości: mieszkamy w bloku , ale mamy duże doświadczenie z psami mieliśmy 3 lata temu sunię ON , była z nami 12lat, w tej chwili mamy kotkę ze schroniska , jestem w stanie poświęcic jej dużo czasu i cierpliwości , jak sunia reaguje na dzieci ? w sumie córa ma 11lat i nigdy nie męczyła naszej Negry ani kotki, ale jak reaguje na dzieci pies (mieszkanie 70m ,a tylko ja, mąż i córa ,no i oczywiście kicia.
  11. Dosyć wczesne przedpołudnie to dobra pora żeby się pokazać na pierwszej stronie. Jakby się tak zdarzyło, że nikt nie będzie chciał do jutra tak pięknej suni to wystawię ponownie na Allegro ;)
  12. Z banerkiem nie problem, tylko może ktoś napisze krótki, wzruszjący tekst. Jak go nie będzie to też damy radę, spróbuję wykombinować sam ;) Tylko nie wiem czy będzie chwytający za serce
  13. OK :) ale wystawię pewnie wieczorkiem
  14. Napiszę na PW, ale nie wiem czy dziś, bo trudno mi jest pisać na ten temat, zbyt świeża sprawa. I znów się poryczałem jak bóbr :(
  15. Czy dalej jest potrzebna aukcja dla Luny? Jeśli tak to poproszę o dane i takie inne potrzebne ;)
  16. Sunia dlaczego nie masz domu. Ile jest u nas takich psich nieszczęść? Czy do niej los się uśmiechnie?
  17. Patrzę na ich zdjęcia i jest mi coraz bardziej smutno :( Czy ta sunia i jej towarzysz nie zasługują na dobry los?
  18. Smutny psiaku, może wreszcie i do Ciebie uśmiechnie się los.
  19. Evitę obserwują w tej chwili 3 osoby. Ciekawe czy sensowne?
  20. Czekam na dane i wystawiam :) Jak nie zdążę teraz to w nocy.
  21. Evita ma sporo wejść na Allegro i dwóch obserwujących. Czy jest jakiś odzew? (A może lepiej nie pytać?)
  22. Domek dla szczeniorki na szybko :)
  23. Akita poszukuje dobrego ludzia.
×
×
  • Create New...