Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72016
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Smutasku dlaczego nie masz jeszcze domu?
  2. Hepatil to nawet dosyć niedrogi, co nie jest bez znaczenia :)
  3. Piesku kto da Ci dom? Tak bardzo go potrzebujesz.
  4. Mały grubas szuka domku :)
  5. Tak chciałbym wierzyć, że znajdzie się dobra dusza, która da Antkowi kochający dom na stare lata.
  6. Śliczny psiak. Może kogoś chwyci za serce. Po tym wszystkim nie może trafić na Paluch.
  7. Akita, śliczna sunia, szuka swojego człowieka!
  8. Mam pewien problem z banerkiem. Wiem, że są tylko takie fotki :( Niestety kraty na banerku wychodzą źle. Walczyłem z tym dzisiaj bez większych efektów. Spróbuję jeszcze trochę dziś i jutro. Przepraszam za opóźnienie.
  9. [quote name='Chrupek']Dotka wystawiaj nie ma na co czekac:-( proponuje dopisac ze musi jesc specjalna karme (bo tak gdzies wyczytalam :roll: )[/quote] Antek ma, z tego co przeczytałem, chorą wątrobę. Powinien jeść Hepatic Royal Canin, do leczenia jest też mu niezbędny Essencial Forte (chyba tak się pisze). Boli mnie ta bezsilność.
  10. Sprawa robi się coraz bardziej pilna :( Komu one popilnują posesji? Potrzebują tylko przyjaznej ręki która pogłaszcze, trochę serca, wyżywienie i dach nad głową. To tak niewiele za rzecz tak bezcenną jak psia miłość.
  11. Gruby, śliczny szczeniak już patrzy na świat i wypatruje nowego domu.
  12. ONku, staruszku poczekaj jeszcze troszkę. Banerek na pewno będzie.
  13. Evitę też przydałoby się podnieść. Czy jest jakiś odzew z Allegro?
  14. Bidulko skocz na górę.
  15. Grubaski pouśmiechajcie się na pierwszej stronie :)
  16. Grubasy śliczne szukają domku. Czy nikt nie chce psiej miłości pomnożonej przez dwa!
  17. Piesu miły życzę powodzenia. Niestety mogę pomóc tylko banerkiem :shake: A tak kocham wszystkie ONkowate :-(
  18. Dotka, rozumiem że wystawiasz grubcie na Allegro?
  19. [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/akita_banner.jpg[/img]
  20. Jak się czuje mały grubas i jego mamusia :)
  21. Smutny ten wątek :(
  22. Grubaski były na Allegro, nie wiem czy jeszcze są. W wątku jest link do ich aukcji. Jeśli aukcja się już skończyła to mogę je wysłać na poszukiwania domu poprzez Allegro. Muszę jednak mieć zgodę osoby, która się nimi opiekuje i pewność że nie zdubluję aukcji (szkoda by było gdyby zablokowali mi konto, mam wystawione różne psie bidy)
  23. Akita bidulko. Szukaj swojego człowieka. Taki upał i siedzisz w schronisku zamiast z opiekunami na zielonej trawce :(
×
×
  • Create New...