Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72038
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Witajcie To mój pierwszy post na Dogomanii. Dotychczas tylko przeglądałem to forum. Historia Sary bardzo mnie przejęła. Z tego co zorientowałem się to Emir jest z okolic Warszawy. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale jeśli tak i suczka trafi tam, to myślę, że byłaby szansa na dom dla Saruni. Jeśli oczywiście mogłaby mieszkać w mieszkaniu. Niedawno straciliśmy (po ciężkiej chorobie i trzytygodniowej walce o Jej życie) ONkę :-( i po zakończeniu przygotowywania nowego mieszkania będziemy szukać suni do domku. Gdyby trafiła do Emira podjechałbym i zapoznał się z sunią. Adoptować mógłbym ją dopiero około 15 lipca, ale już teraz mógłbym, choć częściowo, pokrywać koszty jej utrzymania. Mieszkanie nie jest duże (około 40 metrów), ale jestem w stanie zagwarantować przynajmniej trzy, mniej więcej godzinne, spacery na Pola Mokotowskie. Nie jestem teraz w stanie pojechać do Kielc, ani wziąć suni do domu, remont i przeprowadzka byłyby na pewno dla niej stresujące. Jeśli wzięlibyśmy ją do domku to na pewno będzie sterylizowana. Z niecierpliwością oczekuję na rozwój sytuacji i pozdrawiam. P.S. Przepraszam jeśli w jakiś sposób naruszyłem zasady panujące na forum, nie dość że jestem tu nowy to jeszcze dochodzą do tego emocje. W razie gdyby był potrzebny podaję mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
×
×
  • Create New...