[quote name='madziara1983']Radek ,dziewczyny tam wcześniej pisałay już że Sarunia jest bardzo grzeczna i nie szczeka bez powodu. Poza tym zostaje na działeczce i jest bardzo grzeczna. Czekamy na decyzje narazie wszyscy!!!![/quote]
O tym, że jest grzeczna już przeczytałem, chodziło mi o to, żeby suczydło nie było smutne. Pewnie troszkę czasu zajęłoby jej nauczenie się czystości, to jednak żaden problem. Możnaby zostawić na razie starą wykładzinę :lol: