Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Piesu wędruj na górę. Potrzebujesz tego. Musisz poczuć, że jesteś tym jedynym, wyjątkowym, kochanym psem swojego pana. Czarodziejko, napisałem parę słów na PW. Przepraszam jeśli to problem
  2. Trzymajcie kciuki żeby wszystko się ułożyło :)
  3. Na razie podnoszę, a zaraz siadam do banerka :)
  4. Jakie by nie było imię to i tak sunię trzeba podnosić.
  5. Evitę obserwują dwie osoby. Do końca aukcji 7 dni.
  6. Smutasku dlaczego nie masz jeszcze domu?
  7. Hepatil to nawet dosyć niedrogi, co nie jest bez znaczenia :)
  8. Piesku kto da Ci dom? Tak bardzo go potrzebujesz.
  9. Mały grubas szuka domku :)
  10. Tak chciałbym wierzyć, że znajdzie się dobra dusza, która da Antkowi kochający dom na stare lata.
  11. Śliczny psiak. Może kogoś chwyci za serce. Po tym wszystkim nie może trafić na Paluch.
  12. Akita, śliczna sunia, szuka swojego człowieka!
  13. Mam pewien problem z banerkiem. Wiem, że są tylko takie fotki :( Niestety kraty na banerku wychodzą źle. Walczyłem z tym dzisiaj bez większych efektów. Spróbuję jeszcze trochę dziś i jutro. Przepraszam za opóźnienie.
  14. [quote name='Chrupek']Dotka wystawiaj nie ma na co czekac:-( proponuje dopisac ze musi jesc specjalna karme (bo tak gdzies wyczytalam :roll: )[/quote] Antek ma, z tego co przeczytałem, chorą wątrobę. Powinien jeść Hepatic Royal Canin, do leczenia jest też mu niezbędny Essencial Forte (chyba tak się pisze). Boli mnie ta bezsilność.
  15. Sprawa robi się coraz bardziej pilna :( Komu one popilnują posesji? Potrzebują tylko przyjaznej ręki która pogłaszcze, trochę serca, wyżywienie i dach nad głową. To tak niewiele za rzecz tak bezcenną jak psia miłość.
  16. Gruby, śliczny szczeniak już patrzy na świat i wypatruje nowego domu.
  17. ONku, staruszku poczekaj jeszcze troszkę. Banerek na pewno będzie.
  18. Evitę też przydałoby się podnieść. Czy jest jakiś odzew z Allegro?
  19. Bidulko skocz na górę.
  20. Grubaski pouśmiechajcie się na pierwszej stronie :)
  21. Grubasy śliczne szukają domku. Czy nikt nie chce psiej miłości pomnożonej przez dwa!
×
×
  • Create New...