Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Sunia ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/item116919108_piekna_karina_z_bydgoszczy_kto_ja_pokocha_.html Powodzenia psinko.
  2. Pieski mają niewiele ponad tydzień na znalezienie domu :shake:
  3. Trzeba być dobrej myśli
  4. Grubasy przypominają, że mają malutko czasu
  5. Czarodziejko, patrząc na Avę to trzeba przyznać, że z imionami "masz nosa" ;)
  6. Może będzie możliwość transportu w połowie sierpnia. Tylko nie wiem czy to z kolei nie za późno?
  7. Delikatna piękność szuka domu
  8. Antek pilnie poszukuje domu, tylko domu i kochającego opiekuna.
  9. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to w schronisku w Rybniku jest ON :)
  10. Pilnie potrzebny dom dla szczeniorki, która uczy się jeść samodzielnie. To bardzo ważne, bo czekam z utęsknieniem na jej mamę :)
  11. Dwa pieski szukają posesji do pilnowania oraz ręki, która karmi i głaszcze.
  12. Piękna sunia, nieszczęśliwa w schronisku poszukuje domu i kochającego właściciela.
  13. Nie mam 100% wiedzy na temat Antka, na Dogo pojawiłem się dużo później niż rozpoczęła się historia tego psa. Z tego co napisane jest w wątku wynika, że z leków potrzeba Hepatil i Essenciale Forte. Karma może być zwykła.
  14. Ślepaczek ma dużą szansę na domek, ale nie zaszkodzi się pokazać.
  15. Może pomoc finansowa w utrzymaniu Antka mu pomoże. Leki nie są bardzo drogie, a jak przeczytałem pies nie potrzebuje specjalnej karmy.
  16. Tak pomyślałen, że to dobra pora na pierwszą stronę.
  17. [quote name='Legion23']ja tez wysłałem teraz padnie program pocztowy przy próbie ściągnięcia 2 załączników ;P aha - [B]xxx52[/B] pisze, zeby się skontaktować z jej znajomą z Niemiec, może to szansa dla Antka, nie wiem czy mogę podać całe info tutaj (xxx52 nie odpowiedziała tak/nie), więc proszę żeby się ktoś odezwał, kto chce tę sprawę przejąć.[/quote] Może chociaż za granicą ktoś go zechce?
  18. [quote name='*Monia*']Klusia szybko do nowego domku. Do góry pysiu! Ja chcę szczeniaczka... :([/quote] A może ktoś jeszcze chce szczeniaczka ;) i to najlepiej tego, a raczej tą.
  19. Sunia, nie spadaj tak nisko. Musisz szukać domu.
  20. Szczeniorka szuka domu (i to dobrego)
  21. Jeszcze tylko kilka dni :( Chyba tylko można liczyć na cud :Help_2:
  22. Sabcia szuka domu na już.
  23. Napisałem tak, ponieważ w pierwszej wypowiedzi na temat grubciów pojawiła się informacja, że w schronisku mogą zostać uśpione. Przeczytałem w innym wątku, że sytuacja w schronisku się poprawiła. A najlepiej by było gdyby ktoś przygarnął psiaki.
  24. Czy nikt mu nie może pomóc? Straszna bezsilność. Ja go nie wezmę, nie mogę mieć psa, musi być suczka. A poza tym w mieszkaniu nie jestem w stanie mieć dwóch psów (niedługo przyjeżdża do mnie "nieszczęście" z Dogo) Niech ktoś się zlituje nad psiakiem.
×
×
  • Create New...