Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Jak tylko będę mógł używać obu rąk :roll: Poważnie mówiąć myślę, że kilka dni jeszcze nie będę w pełni sprawny.
  2. [quote name='Majaa']Radku A co Ty byś powiedział na wtorek? Moze udałoby się zorganizować transport wtedy :roll:[/quote] Hmmm, wtorek to raczej nie za bardzo :shake: .
  3. Na szczęście idzie ochłodzenie :)
  4. Z tego co wiem, małe grube jest w Kielcach. Pewnie byłaby możliwość żeby szczeniorka dotarła do Warszawy, lecz co do daty nie odpowiem. To zależy od transportu Sary do Warszawy. Była szansa w ten weekend, ale niestety nie byłbym w stanie odebrać Sary ze względu na kontuzję :(
  5. Taka śliczna sunia i dalej bezdomna :(
  6. Taki tymczas by się biedakowi przydał.
  7. Psiaki, co u Was słychać. Fatalna sytuacja został tylko jeden dzień :(
  8. Na kilka dni wyjeżdżam, więc podnoszę sunię. Może ktoś ją wreszcie wypatrzy.
  9. Podniosę grubaski. Przez kilka dni będę nieobecny więc proszę o podnoszenie od czasu do czasu. 31 lipca juz bardzo blisko :(
  10. Maluszka szuka domu
  11. Od jutra przez kilka dni mnie nie będzie, ale za sunię trzymam kciuki. Może ktoś się skusi na śliczności.
  12. Może lepiej się przejść. On na pewno chciałby trochę powędrować.
  13. Fajnie, że grube już je samodzielnie :) W razie jakby co czekam na wieści na SMS. Na razie nie jestem w Warszawie, ale w razie potrzeby wracam :)
  14. Dotka, jak możesz to spróbuj je wystawić raz jeszcze. Przecież one są takie śliczne. Mam też prośbę. Podnoście grubcie. Nie będzie mnie do 30 lipa, a może gdy ktoś podniesie to zostaną zauważone.
  15. Czekam z niecierpliwością aż się wyjaśni :) Żeby tylko małe grube zaczęło samodzielnie jeść.
  16. Grabku, na jakieś wsparcie na pewno możesz liczyć. A z logistyką pewnie chodziło o transport itp... ale nie jest to moja działka (zbyt daleko jestem :( )
  17. Na pewno wyrośnie z niej fajne psisko:) a na chwilę obecną potrzebuje domu (i to dobrego!)
  18. Piesku trochę szkoda, że to jeszcze długie 6 tygodni, ale wielka radość, że znalazła się dobra dusza :)
  19. Tak z ciekawości to dokąd pieso trafi?
  20. Sunia ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/item116919108_piekna_karina_z_bydgoszczy_kto_ja_pokocha_.html Powodzenia psinko.
  21. Pieski mają niewiele ponad tydzień na znalezienie domu :shake:
  22. Trzeba być dobrej myśli
  23. Grubasy przypominają, że mają malutko czasu
×
×
  • Create New...