Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Spójrzcie na jej smutne, siwe pyszczycho, ona na pewno nie rozumie dlaczego na starość znalazła się za kratami. Aż się serce kraje :-( Ona nie powinna być w schronisku ani chwili dłużej. Nie jest już najmłodsza, a znajduje się w nienajlepszym miejscu dla starszych psiaków.
  2. Skoro nikt go jeszcze nie przygarnął to chociaż podniosę ślepaczka. Dlaczego nikt go nawet nie odwiedza :-(
  3. Chyba największym naszym osiągnięciem (Sary i moim:) ) jest to, że bardzo mi już zaufała :multi:. Czasem, gdy siedzę wieczorem przy komputerze przychodzi i kładzie się tak, żeby choć częściowo leżeć na moich stopach. A jest u nas tak niedługo. Tylko na spacerach widać, że to sunia po przejściach :roll: . Cały czas widać obawę przed psami. Poza tym jest w niej nieufność wobec obcych. Z nami jest już bardzo związana, widać to szczególnie w tym tygodniu. Żona pojechała w poniedziałek na urlop, a Saruśka widać, że tęskni. Wącha torebkę i inne rzeczy żony, a na każdy dzwięk domofonu staje przy drzwiach, nadstawia uszyska i nos wciska obok framugi, żeby łapać zapach. Dobrze, że potrwa to tylko do niedzieli.
  4. Czy imię Gerda by pasowało?
  5. Zdjęcie w wodzie, z podpisu zrobiłem rok temu podczas urlopu. Nie wiedziałem, że Norcia pluska się w wodzie ostatni raz :( Ona tak kochała wodę. Obawiała się gdy nie miała gruntu, ale gdy czuła piach pod łapkami biegała jak szalona. Tak śmiesznie nurkowała za patykami, a później miała całą mordkę mokrą. Za szybko odeszła. I znowu łzy...
  6. Tyle fajnych psów, a tak mało dobrych domów :(
  7. Pikuś nie może zmarnieć w schronisku. On powinien szczekać w dobrym domu :)
  8. Może ktoś podaruje uśmiechniętym psiakom kawałek ogródka?
  9. Akita to jeden z tych psiaków, które mocno zapadają w serce i nie można o nich przestać myśleć.
  10. Alma poszukuje domu. Jesień coraz bliżej. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5355/suniaonkowata11zk.jpg[/IMG]
  11. Śliczny Łatuś poszukuje domu. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img309.imageshack.us/img309/9799/latek2fx9.jpg[/IMG][/URL]
  12. Pikuś o mężnym sercu melduje się na pierwszej stronie.
  13. I Antoś powędrował na Allegro :) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=126158557[/url] Powodzenia psiaku!
  14. Kto mnie przygarnie? [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4254/sdsc090780vg.jpg[/IMG]
  15. [quote name='andzia69']Radek - bardzo się cieszę,że Sara jest u Ciebie - bezpieczna i kochana. Już lecę zmienić tytuł - a co!!!!:multi::multi::multi:[/quote] Ja też bardzo się cieszę, że Sara jest u mnie :lol:. To taka wspaniała sunia :loveu: Daje nam bardzo dużo radości. Niesamowita z niej przylepa. Można ją głaskać bez przerwy, a ona nigdy nie ma dosyć.
  16. Zobaczcie jaki śliczny psiak. Może się ktoś skusi :razz:
  17. Psiaki śliczne, nieładnie chować się na odległych stronach. Na pierwszej macie większą szansę na dom.
  18. Norcia doskonale wyczuwała kiedy czuję się źle. Kiedy pracowałem jeszcze w redakcji miałem wolne poniedziałki. W pewną niedzielę miałem telefon z pracy z informacją, że muszę być w poniedziałek rano. Chodziło o jakiś drobiazg, który można było zrobić we wtorek rano. Byłem zły. Nora popatrzyła na mnie i za chwileczkę przyniosła mi piłkę merdając ogonkiem. Humor od razu wrócił do normy.
  19. Jeśli nie dostałbym plakatu poproszę o dane kontaktowe w sprawie Antolka.
  20. ONeczka Alma jest w pilnej potrzebie. Bardzo potrzebuje domu.
  21. [quote name='lethesse']Moze jest wiecej zdjec Akity?[/quote] Poprosimy o więcej zdjęć i informacji :modla:
  22. Gdy patrzę na takie psiaki i czytam ich wątki to żałuję, że nie mam domu z dużym ogrodem.
  23. Jak dostojnie leży, cudny jest :loveu:
  24. Na dobranoc Pikuś wędruje na pierwszą stronę.
×
×
  • Create New...