Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. To muszę poprawić wiek na Allegro.
  2. Pikuś dzielnie wędruje na pierwszą stronę :smile:
  3. Biedna Alma :-( Czy nie ma nigdzie kawałka miejsca dla tej ONki w średnim wieku?
  4. Może dałoby się założyć nowy wątek z nowym tytułem. Oczywiście jeśli Chrupek się zgodzi.
  5. Piękny jest :loveu: Takie cudo musi trafić do super domu.
  6. Julko, grubasku. Pokazuj się na pierwszej jak najczęściej.
  7. [quote name='justynavege'] [B]Łacisko w weekend bedzie juz w nowym domu[/B] [/quote] :multi::multi::multi: Jak się cieszę :multi::multi::multi:
  8. Chojraczku, trzymam kciuki bardzo mocno.
  9. Dom tymczasowy potrzebny dla ślepego ONka. Tylko w ten sposób można przywrócić mu wzrok! Operacja i powrót do schroniska jest pozbawiona sensu
  10. Sara w domu czuje się chyba zupełnie jak u siebie :) Wczoraj wyszliśmy na chwilkę z domu zostawiając na blacie kuchennym wołowinę na gulasz. Nie było nas chwileczkę i co? Połową mięsa poczęstowała się Saruśka :mad: I tak dobrze, że nie zjadła całości. Gdyby tak się zdarzyło dziś nie jadłbym obiadu ;)
  11. Hapciu, tak mi przykro :(
  12. Kto chciałby dać dom wspaniałej, stróżującej ONce? Na pewno odwdzięczy się całym psim sercem.
  13. Jak fajnie, że będą nowe zdjęcia. Może one przyniosą suni szczęście.
  14. Jak wreszcie dam radę dostarczyć zabawki to dorzucę też obrożę :) Tylko ciągle coś się nie składa z dostarczeniem piszczawek i piłeczek :shake:
  15. Ślepaczku, pokaż się jeszcze wieczorową porą.
  16. A biedny Hapcio dalej szuka domu :(
  17. Chojraczek na pewno znajdzie swoich ludzi, przecież taki pies nie może nie znaleźć domu.
  18. Pikuś prosi o dom na pierwszej stronie.
  19. Jula potrzebuje domu. Sama nie da sobie rady :(
  20. Pewnie ukrywał się na dalszych stronach ;) Pikuś ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=129505236[/url]
  21. Oj porobiło się. I to prawie w przeddzień sterylizacji. Na spacerach to niezależnie od okoliczności jesteśmy zawsze ostrożni. Sara jest u nas od niedawna i trzeba na nią uważać, żeby jej się nic nie przydarzyło i obserwować jej reakcje na wypadek gdyby zapragnęła kogoś zjeść ;)
  22. I Jula się przeprowadziła (nic o tym nie wiedząc ;) ). Żeby tylko nie miała do mnie później pretensji.
  23. Może się ktoś wreszcie zlituje nad bidulką. Ona jest od zawsze w schronisku :-(
  24. Zobaczę czy zdążę jeszcze dziś. Nie mogę obiecać, a w weekendy rzadko (prawie wcale) siadam do komputera. Więc w razie czego Alma będzie musiała poczekać do niedzieli wieczór . . . . . Pogrubiłem i zmieniłem kolor tych części aukcji, które podkreślają zalety Almy :)
×
×
  • Create New...