Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Ten pies bez pomocy do końca życia będzie siedział w schronisku! Może spróbować porozsyłać maile po znajomych z prośbą o przekazanie dalej?
  2. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7631/p1000238hl1.jpg[/IMG] Alma pokazuje się na pierwszej stronie i przypomina całemu światu o sobie :)
  3. [quote name='Lulka']jak jestesmy w schronie, to mozna powiedziec ze ja odwiedzamy, ale sunia zaraz ucieka jak sie na nia spojrzy, ni ganiam za nia bo to bez sensu raczej :shake:[/quote] Aż przykro czytać :shake: Biedna ta sunia, powinna w końcu zauroczyć kogoś odpowiedzialnego. Mogę się tylko podpisać pod tym, że taki pies jak Gerda daje dużo satysfakcji. Pierwszego dnia gdy Saruśka dotarła do mnie był problem z wchodzeniem do windy, niepewność i nieufność gdy na nią spojrzałem, a dziś po 2 miesiącach inny pies. Do windy pierwsza :) o nieufności w stosunku do mnie można zapomnieć, właściwie to zostałem adwokatem psa :cool3:
  4. Antoś ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132440119[/URL]
  5. Jula prosi o dom (i o tekst wyciskający łzy ;) )
  6. [quote name='majaga']Ciekawe kto?:evil_lol:[/quote] No to ładnie :)
  7. Kto da szansę temu psiakowi żeby widział?
  8. Co prawda domku dać nie mogę :( ale do operacji się dorzucę.
  9. Więc Alma musi poczekać na tymczas jeszcze chwilkę ;)
  10. Pikuś wędruje na pierwszą stronę. A na aukcji już byłem :)
  11. Chojraczek na pewno znajdzie dom przed zimą, przecież jest cudownym psiakiem. A w aukcji już zalicytowałem:) W "grzybowo-kasztanowej" ktoś mnie przelicytował, ale jeszcze spróbuję przed końcem ;)
  12. Plakat mogę zrobić, tylko poprosiłbym o chwytający za serce tekst.
  13. Małpiszonek jest z nami 2 miesiące. To krótko i długo zarazem. Wiele się już nauczyliśmy (ja od niej też) i jestem naprawdę zadowolony, że mogłem ją przygarnąć. Wymaga dużo miłości i cierpliwości, ale w zamian otrzymujemy tak ogromną dawkę uczucia. Widać, że Sara jest coraz bardziej wpatrzona w nas :) Na początku miałem trochę obaw przed porównaniami, w sumie niedawno straciliśmy sunię. Obawy okazały się bezpodstawne. Sara jest zupełnie inna, ale nie przeszkadza to kochać jej. Sunia ma już swoje stałe miejsce w sercu. Czasem odnoszę wrażenie że jest z nami dłużej niż te dwa miesiące.
  14. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4712/sschron23092006103eh0.jpg[/IMG] Już tyle lat w schronisku. Wystarczy, teraz czas na dom z ogródkiem i pełną miskę. O głaskaniu nie wspominam, bo to oczywiste :)
  15. Zawsze się zastanawiałem czy ubranka nie przeszkadzają psiakom. Wiem, że czasem są konieczne, ale czy wygodne. Chyba lepiej żeby zamiast ubranka był dom dla Chojraczka :)
  16. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7631/p1000238hl1.jpg[/IMG] Prawda, że jest śliczna?
  17. Wieczorem miną cztery miesiące :( Jak mi brakuje tego wszystkiego, z czego składał się nasz ludziowo-psi dzień. Nikt na mnie nie szczeka gdy za długo czytam... Nikt nie obserwuje czujnie mojego talerza... Ktoś niedawno napisał o swoim piesku, który odszedł, że takiego psa ma się raz w życiu. Tak samo myślę o Norci. Pamiętam i zawsze będę pamiętał.
  18. Ze zrzutką na operację to dobry pomysł, na pewno znajdą się osoby, które pomogą. Tylko do leczenia potrzebny jest (choćby tymczasowy) dom.
  19. Przypomnę tylko jaka ona jest śliczna.
  20. Butelka ładna, ale Pikuś to dopiero cudo :) Szkoda, że jego fotki nie ma na aukcji
  21. Pokaż się znów na pierwszej stronie. Może się ktoś zlituje
  22. Uwaga drapieżnik! Canis Szwagrojadus ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5659/dscn1593fq7.jpg[/IMG][/URL] A wyglądam tak niewinnie :)
  23. Wrześniowy Antoś:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4884/1lq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1278/3zs1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1410/6lz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4986/8zx9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8614/11qg8.jpg[/IMG][/URL] Kto zeche to cudo?
×
×
  • Create New...