Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Kontaktowy psiak, który lubi dzieci. Czy ktoś reflektuje?
  2. Jak co dzień, przed południem podnoszę Julę.
  3. Jak przyjemnie patrzeć na takie zdjęcia :)
  4. Onek, który ma już tylko miesiąc przypomina o sobie :(
  5. [quote name='lethesse']chcialabym, zeby bylo jakies jej weselsze zdjecie, jak sie usmiecha na przyklad i jest na spacerku; ona sie w ogole usmiecha?[/quote] Tylko takie fotki są w wątku. Na jej poprzednim wątku zdjęcia też były raczej smutne :(
  6. Dobrze, że z łapką to nic poważnego.
  7. Szkoda, że nikt nie zadzwonił :(
  8. Starsze sunie są takie cudowne. Szkoda, żeby Sara marniała w schronisku. Ona ma już niewiele czasu.
  9. Jak zwykle jesteś tam, gdzie najbardziej potrzebujące bidulki. Może Twoja obecność w tym wątku pomoże temu psiakowi. Staruszek, który się nie bardzo chce bawić to z pewnością nie jest psiak do którego ustawi się kolejka :(
  10. Kilka nowych obserwacji :evil_lol: Sara po przyjeździe do nas niedużo piła, w związku z tym dostawała swoje jedzonko z dodatkiem wody. Nawet trochę się martwiliśmy. Kiedy tylko zaczęły grzać grzejniki sytuacja się zmieniła. Sara pije tyle co każdy pies. Widać suche powietrze wysusza mordkę :cool3: Z ciekawostek zauważyłem też, że Sara nie lubi zimna, że o deszczu nie wspomnę. Kiedy pada i jest chłodniej spacerki trwają bardzo krótko. Uszy przylepione do głowy,a głowa pochylona do samej ziemi, mina małpiszonka mówi: "zabierz mnie już do domu". Jakiejś specjalnej reakcji na śnieg nie zauważyłem, ignoruje go. Jest za to dobra zabawa jak Saruśka wącha coś po śniegiem. Kiedy tylko wyjmie nosek ma na nim kulkę śniegu i nawet nie próbuje jej strząchnąć :lol:. Muszę zgrać z aparatu zdjęcia i pokazać wszystkim jaka suńka jest śliczna :loveu:
  11. Julcia wędruje na pierwszą stronę. Może ktoś ją wypatrzy?
  12. Ojej, nikt dziś Pikulca nie odwiedził :roll:
  13. Biedna, porzucona na stare lata sunia.
  14. Dinguś uśmiecha się do wszystkich :) i prosi o dom.
  15. Komu przemiłą grubaskę, komu...
  16. Nie mogę wypowiadać się za osoby opiekujące się Onkiem, ale moim zdaniem równoległe poszukiwania domu tymczasowego to niezły pomysł. Czasu jest przecież tak mało.
  17. Proszę o ewentualne uwagi, co poprawić w plakaciku. [URL=http://img344.imageshack.us/my.php?image=amelasm2.jpg][IMG]http://img344.imageshack.us/img344/6286/amelasm2.th.jpg[/IMG][/URL]
  18. Pogoda coraz bardziej nieciekawa, a jeszcze do tego sunia nie będzie miała się gdzie podziać :(
  19. Amelka jest na Alegro, z tekstem z pierwszej strony tego wątku. Śliczna sunia, a nikt się nie zainteresował. Jest też poogłaszana w necie.
  20. Powodzenia w nowym domu Antolku. Tyle czasu czekałeś.
  21. Nienajmłodsza, ale wciąż pełna energii sunia szuka domu.
  22. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL] Dinguś, ale masz ogłoszeń. Czas najwyższy powędrować do domu.
  23. Jutro zrobię i wkleję tutaj plakat dla Amelki. Może uda mi się kilkadziesiąt sztuk wydrukować, ale tego nie mogę dziś obiecać.
  24. Miałem pytania z Allegro. Odpisałem maila z prośbą o kontakt na numer telefonu podany w aukcji. Czy ktoś dzwonił?
×
×
  • Create New...