Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72051
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. A może by tak szczekacza jeszcze gdzieś poogłaszać?
  2. Gallegro, nie zapomniałem o Onku. Niestety na razie nie dysponuję taką ilością czasu żeby pomóc :(
  3. Czy na pewno nikomu nie wydrukować plakatów Amelki?
  4. Cieszę się, że Wam się plakat spodobał.
  5. Bosman jest ogłoszony na eoferty.com.pl do 12 lutego 2007 i na zwierzeta.low.pl do 14 stycznia 2007
  6. Rudy psiak o wesołej mordce prosi o dom.
  7. Śmieszny, rozszczekany Pikuś. I do tego kieszonkowy ;)
  8. [quote name='justynavege']Rybak dzis poprosil o dokladke ejdzonka chyba czuje ze idzie zima............ [/quote] Rybaczek robi zapasy na zimę :)
  9. Tak swoją drogą to fajnych miała "właścicieli" :mad: Szkoda słów
  10. Karinka ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=142187608
  11. [quote name='elainfo'] ale niebyła szczesliwa tego powodu.. o czym bardzo głosno dawała znać-ALE ona UJADA!!.[/quote] Ujada, jak to ONka :evil_lol: gdyby nie ujadała to coś byłoby nie w porządku ;) Zaraz wkleję plakat suni. . . . . . . Może być taki? [URL=http://img300.imageshack.us/my.php?image=onkagc3.jpg][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7113/onkagc3.th.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ma_ruda, miałem okazję poznać w życiu wiele psiaków, przeważnie ONków lub onkowatych i naprawdę Norcia była sunią wyjątkową. Miała wspaniały charakter, nie przejawiała w ogóle agresji, była śmiała, ufna, przyjazna. Pies skarb, a do tego bardzo mądra, znała nazwy wszystkich swoich zabawek, przy rozmowie trzeba się było pilnować, żeby nie padło słowo-klucz, które wywoływało żywiołową reakcję np. samochód, spacer, dreptać itp... Nawet gdy chorowała uwielbiała jazdę samochodem. W czasie jej choroby musiałem wcześniej wychodzić na spacer, aby nie spóźnić się do pracy, ponieważ Nora po zwyczajowym spacerze wędrowała na parking i czekała przy samochodzie machając ogonkiem. Jak można było jej odmówić? Więc wsiadaliśmy i robiliśmy kółko po dzielnicy. Bardzo bałem się porównań gdy dotarła do nas Saruśka. Ona jest zupełnie inna choć trochę podobna z wyglądu. Tak jak napisałaś wydawać by się mogło, że ciężko będzie znaleźć taki skarb. Myślę, że Sara też jest na swój sposób wyjątkowa, kochamy ją, uczymy się siebie i z każdym dniem obserwujemy jej postępy. Codziennie wspominam Norcię, ale dzięki Sarze jest mi łatwiej. Cieszymy się, że do nas trafiła. Szajbus, Saruśka dotarła do nas też 2 miesiące po odejściu Nory, i też jako przerażona bida. Teraz jest coraz lepiej, chociaż trudno powiedzieć że małpiszonek jest już zupełnie normalnym psiakiem. Dalej ma wysoki poziom lęku :( chociaż w domu, z nami jest już zupełnie "psowa". Sara też musiała być bita. Ciekaw jestem jak długo zajęło Twojej suni przezwyciężenie dawnych urazów? Miło przeczytać jak piszesz o niej, widać, że skradła Twoje serce, podobnie jak Sara moje. Może zabrzmi to śmiesznie, ale Sara ma swój pokoik w sercu, obok pokoju Nory, cały czas myślę o Norci, ale potrafiłem też bardzo pokochać tego małpiszonka, który dotarł do nas przerażony światem. Dziękuję Wam za odwiedzanie Norci, to takie wirtualne miejsce gdzi sunia żyje w pamięci.
  13. Dziś Bosman będzie ogłaszany :) . . . . . . Na razie Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=142186573 za chwilkę ogłoszenia.
  14. Saruśka ma się dobrze, sierść jej się błyszczy, a apetyt dopisuje :) i to bardzo. Jest prawie tak łakoma jak Norcia. Kiedy przygotowuje sie jej jedzonko leży grzecznie z postawionymi uszyskami i ślini się ;) Byliśmy z małpiszonkiem u lekarza i wyznaczył doszczepianie na 23 listopada. Wcześniej zawsze coś wypadało, a to cieczka, a to choroba. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie już dobrze. Po doszczepieniu czekamy, według zaleceń, 2-3 tygodnie i sterylizacja (już mam stres jak to suńka zniesie) A tak wygląda zaciekawione suczydło :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/786/sara25zy7.jpg[/IMG][/URL]
  15. Amelko, pokaż się na pierwszej stronie.
  16. Jeśli Bosman nie jest ogłaszany poza Allegro, to mogę go poogłaszać.
  17. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2151/pict0086kw5.jpg[/IMG][/URL] Rybaczkowi spieszy się do domku.
  18. Starsza podhalanka, ktoś oddał ją jak niepotrzebny mebel :(
  19. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL] Kto pokocha cudną mordkę Dingusia.
  20. Pikuś już tak długo czeka.
  21. Jesienna sunia, dom na jesień życia potrzebny.
  22. Lewkonia, pewnie hasają tam całymi dniami. Norcia mogła się bawić na okrągło.
×
×
  • Create New...