Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72061
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Rybak pokazuje się na pierwszej stronie. Czy ktoś go dziś wypatrzy?
  2. Sara nie jest najmłodsza, nie może długo czekać na domek.
  3. Nikt nie chce przygarnąć rudej wesołej mordki? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ulka z tym odbijaniem lat ubiegłych to masz rację. Sara nie lubi zimna, ani deszczu. W swoim życiu już się namarzła i namokła. Teraz czas wygrzewać się w ciepłym mieszkaniu :)
  5. Cudny jest :loveu: Aż szkoda, że w tym tygodniu nie dam rady zobaczyć go na żywo :oops:
  6. Cieszę się, że Saruśka się Wam podoba :) Niestety pogoda w weekend nie dopisała, więc nie robiliśmy zdjęć 'spacerowych'. Przy takiej jesiennej pogodzie małpiszonek nie bardzo lubi wędrować. W zasadzie mogła by tylko jeść i spać ;) Zobaczcie jak słodko wyleguje się po obiadku. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/4899/sara26qz4.jpg[/IMG][/URL]
  7. Grubiutka przylepa bardzo potrzebuje domu. Sprawa pilna.
  8. Ciastkożerny Rybak szuka domu :evil_lol:
  9. Starsza podhalanka Sara przypomina o sobie.
  10. [quote name='yewcia1']Jeszcze troszkę cierpliwości:lol:[/quote] Uzbrajam się w cierpliwość :)
  11. Wesoły Dinguś też chciałby mieć swój dom.
  12. Czy ogłosić ją ponownie na Allegro?
  13. Pies, który lubi szczotkowanie wcale nie jest aż tak częstym zjawiskiem. Porto to psiak o samych zaletach :)
  14. Coraz bliżej zimne jesienne dni, a Karinka ma króciutką sierść :(
  15. Taka jesienna pogoda nastraja tak smutno :(
  16. Zdrojko, piszesz, że spóźniliście się z wymianą terakoty dla psiaka. Też mam smutne myśli związane z opóźnieniem :( W maju mieliśmy rozpocząć remont mieszkania do którego mieliśmy się wkrótce przeprowadzić. Kiedy Norcia się rozchorowała byliśmy w przeddzień remontu. Krótko przed jej chorobą byliśmy pomieszkać w nowym mieszkaniu, żeby suńka się przyzwyczajała. Zastanawialiśmy się gdzie będzie leżeć posłanie, gdzie miski, gdzie będziemy trzymać smyczkę itp :( Kiedy Norcia chorowała wszelkie prace remontowe zatrzymały się, to oczywiste, ponieważ sunia wymagała dużo opieki. Przez cały czas choroby mówiliśmy jej, że musi wyzdrowieć, chodzić z nami na Pola Mokotowskie. Kiedy była słabiutka martwiliśmy się jak da sobie radę w nowym mieszkaniu, gdzie są schodki. Myśleliśmy nawet, że przeprowadzimy się dopiero gdy Norcia odzyska w pełni siły :( Przeprowadziliśmy się z dużym opóźnieniem. Mieszkamy z Saruśką, ale Norcia jest cały czas z nami. Nawet gdy piszę te słowa mam przed oczami jej zdjęcie. Gdy jesteśmy w domu zawsze pali się świeczka, żeby Norcia wiedziała gdzie jesteśmy :( Bardzo nam przykro, że nie pomieszkaliśmy tutaj z Norcią. Trzymaj się ciepło. Może nie oddawaj rzeczy Migaczka, mogą się przydać kolejnemu psiakowi. Saruśka chodzi na spacerki z norową smyczą.
  17. Już z niecierpliwością czekam na fotki :)
  18. Żeby się Saruni powiodło. Ona i Murzynek to psiaki, które potrzebują domu na wczoraj.
  19. Śliczna jest Alma :loveu: Tak się cieszę, że wreszcie jest bezpieczna. Cudownie :)
  20. Naprawdę podziwiam. Pamiętać o tylu psach, w tylu serwisach ogłoszeniowych.
  21. Uśmiechnięty rudzielec przypomina się wszystkim :)
  22. Mały kudłacz o walecznym sercu :) jest ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=143078468[/URL]
  23. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3256/pict0088hy4.jpg[/IMG][/URL] Rybaczku pokaż się, może przed weekendem ktoś Cię wypatrzy.
×
×
  • Create New...