Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. GRATULACJE:p Ja się zastanawiałem czemu Oleny na opolskiej wystawie nie było, a ona bawiła się przyciskami w aucie:diabloti:
  2. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gallery-76026317-500x5001.jpg[/url] powtórzę sie po erii, że bardzo pozytywna fota:p
  3. mała czarna skacze jak mamuśka:evil_lol: świetna jest:p zazdroszczę kolejnego sznupa:diabloti:
  4. [quote name='nathaniel'] i ta ciemna plama z lewej strony zdjęcia - pień drzewa?[/QUOTE] skalibruj sobie monitor:diabloti: eria, myślałem że na drugim to jest czerwona mrówka na końcu płatka:evil_lol: a tak btw, pierwsze the best:p
  5. A łapy robisz nożyczkami czy degażówkami? [quote name='eria'] aaa jeszcze jedno - :crazyeye: west w pełnym słońcu a nie jest prawie w ogóle przejarany !!! :crazyeye:[/QUOTE] Doginka wymiata na manualu:evil_lol: a westikowi współczuję wyglądu:cool1:
  6. [quote name='Junka']to przez takich ludzi, miałam małą scesje ze SM, bo jakaś babka im naopowiadała, że jestem nie normalna, zboczona itp... oczywiście pytałam sie czy mogę. [/QUOTE] tzn. co się stało konkretnie?
  7. [quote name='ariss']lewa Sambowa bardzo mi się podoba:loveu: ale w wykonaniu jaszczura:mdleje:[/QUOTE] [quote name='ariss']Ty na bank wykupiłaś abonament bo Twoje posty nie przeskakują:evil_lol:a moje lecą w kosmos:angryy:[/QUOTE] posty tu,posty tam, posty wszędzie skaczą nam:angryy: dopiero teraz przypadkiem zauważyłem Twój poprzedni post:roll: [quote name='Doginka']Ale piękna jaszczura:crazyeye::loveu::loveu: A Samba jaką ma rewelacyjną brodę:loveu: Gordon sobie zepsół brodę uchem:placz:I to przed samym wyjazdem:placz:[/QUOTE] brodę aż boję się ruszyć:lol: a chciałbym żeby miała taką jak Gassirka:p zepsuł brodę uchem?:roflt: Niedawno znalazłem w necie podgląd na gniazdo sokoła mieszkającego w pałacu kultury [url]http://www.webcam.peregrinus.pl/pkin-warszawa.htm[/url] i jeszcze jedna rodzinka we włocławku [url]http://webcam.peregrinus.pl/mpec-wloclawek.htm[/url] chyba była tam niedawno jakaś masakra, bo leży kwałek skrzydła i pełno piór:lol: a tu inne ptaki z Estonii bocian czarny [URL="mms://tv.eenet.ee/kurepesa"]mms://tv.eenet.ee/kurepesa[/URL] bielik [URL="mms://tv.eenet.ee/kotkas"]mms://tv.eenet.ee/kotkas[/URL] orlik krzykliwy [URL="mms://tv.eenet.ee/konnakotkas"]mms://tv.eenet.ee/konnakotkas[/URL] puszczyk [URL="mms://tv.eenet.ee/kakk"]mms://tv.eenet.ee/kakk[/URL] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7123640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7132640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7134640.jpg[/IMG] zimorodek [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0230x640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0291_640.jpg[/IMG]
  8. [quote name='eria']jakoś dziwnie mi się zdaje że tą fotę już widziałam :diabloti::mad:[/QUOTE] znajdź 10 różnic:diabloti:
  9. jeszcze nie słyszałem, żeby były kleszcze psie i ludzkie;) [quote name='DorkaWD'] [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4123895.jpg[/url] Coś ty założyła Foxi na pycholek? :mad:[/QUOTE] przeczytaj pierwszą stronę:evil_lol: edit [url=http://tinyurl.com/34g4pk]Znaczenie epidemiologiczne i epizootiologiczne kleszcza pospolitego[/url] porównanie kleszczy... Znalazłem jeszcze info, że kleszcz psi w Polsce został wytępiony:roll:
  10. [url]http://img222.imageshack.us/img222/3756/dsc0094.jpg[/url] ja bym powiedział, że chaos jest cały czas nie tylko na początku:lol:
  11. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass8.jpg[/URL] myjesz butelki jej ogonem ?? :diabloti: nadałby się :evil_lol:[/QUOTE] :roflt: ja Sambą podłogi zamiatam:diabloti: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass8.jpg[/url] prysznic w łapie:diabloti:
  12. [B]Tinka[/B], A610 z konwerterem jest wygodniejszy do makro, zanim ja zrobię taką fotę moją minoltą to mi model ucieknie:lol: eria chyba wie jak trudno ustawia się ostrość w manualu:cool1: [B]eria, malawaszka[/B], pierwszy raz widziałem taką dużą i w tym kolorze. Inne mniejsze i zielone lubią wygrzewać się na kamieniach przy torach kolejowych. Na śląsku torów dużo, więc szukajcie a znajdziecie:cool3::evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0170_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0181_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0130_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0108_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7070copy640.jpg[/IMG]
  13. [url]http://img24.imageshack.us/img24/2711/dsc0128p.jpg[/url] jaka fajna broda jej rośnie:p ah ten artystyczny nieład :loveu::evil_lol: [quote name='Justa'] Skoro Wy będziecie takie zajęte, to mnie pozostaje zająć się Gassirką i Gordonem :diabloti:[/QUOTE] haha to wciaga, co?:cool1:
  14. [quote name='malawaszka']a nie przeżył jakiegoś silnego stresu dziś? bo czasem psy dostają łupiezu ze stresu - dziwne to, ale już nie raz widziałam jak się łupież pojawiał np u weta, albo w innej stresujacej sytuacji - może jednak te worki mu się aż tak nie podobały :razz:[/QUOTE] hm Samba też ma od kilku dni łupież niewiadomo z czego:hmmmm: a nie pamiętam, żebym jej worki na głowę zakładał :roflt:
  15. [quote name='malawaszka']po minach widać jak uwielbiają :mad: ja to bym Was pogryzła za to :lol:[/QUOTE] one zrobią wszystko za jedzenie:diabloti: nawet z siebie goopka:evil_lol:
  16. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0177_640.jpg[/IMG] obiad.... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7104copy640.jpg[/IMG] i coś dla koneserów:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/IMG_7149640.jpg[/IMG] :2gunfire::chainsaw::boom::ak-shot::snipersm:
  17. Kontrola otoczenia ..lewa [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0204_640.jpg[/IMG] prawa [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0198_640.jpg[/IMG] tyły [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0197_640.jpg[/IMG] no i przód [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0187_640.jpg[/IMG] ale tego intruza nie wypatrzyła :diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0194_640.jpg[/IMG] później jeszcze widzieliśmy zaskrońca ok. metra długości:cool3:
  18. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/groza4.jpg[/url] mi też się podobaja wilczaki:p gorzej z charakterem;)
  19. [quote name='ariss']a ja Wam powiem, że odkąd uzywam tego nowego środka na kleszcze to jest bajka:loveu:[/QUOTE] jaki to? Samba ma obrożę kiltix i jeszcze ani jednego na niej nie znalazłem, za to na sobie z 10:roll:
  20. Polna :mdleje: masienka :mdleje: powtarzam się :lol:
  21. noo te też fajne, ale tamto pierwsze najlepsze:cool1: [quote name='ariss'] jak nie padne to później dam jeszcze coś wilczakowego[B]:razz:[/B][/QUOTE] i padła:evil_lol:
  22. [url]http://i44.tinypic.com/29sh34.jpg[/url] to zdjęcie nasraja pozytywnie :roflt: :roflt: :roflt: :roflt::roflt: :roflt: :roflt: :roflt::roflt: :roflt: a ja myślałem że to mokry sznaucer wygląda żałośnie:evil_lol: life is full of niespodziankas:roflt:
  23. [quote name='ariss'][B]eria[/B], Dziękować:loveu:ciesze sie, że sie podoba:loveu: [B]doginka[/B], super nie super czuje że Nikuś idzie do czyszczenia:placz: matryca brudna,pełno piachu w obiektywie:placz:sesja pełna poświęceń:roll:[/QUOTE] ja matrycę czyszczę z pyłków czasem kilka razy w miesiącu;)
  24. [quote name='ariss']wszyscy omineli a ta jedna musiała się czepnąć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :roflt: każdy bał się pierwszy napisać:diabloti:
  25. [quote name='sauatka'] a tu już cyfrowe: [URL="http://i214.photobucket.com/albums/cc175/sauatka/Morela/Untitled-2.jpg"][/QUOTE] to chyba najlepsze zdjęcie kota jakie tu widziałem:lol: ariss Ty wiesz, że jest idealne:cool1: furciaczek, czemu tak bardzo chcesz używać tryb manualny?;) Nie łatwiej tryb preselekcji czasu/przysłony? W tym pierwszym zdjęciu nie wykorzystałaś w pełni możliwości manuala - czas 1/500, iso 800, a zdjęcie całkiem statyczne.. Nie potrzeba takiej dużej czułości
×
×
  • Create New...