Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='eria']mmmmm no fotki jak zawsze ,ale ja stale mam to pole z makami w pamięci :loveu: a te zdecydowanie lepsze od tamtego nie są :lol:[/QUOTE] rozumiem, że muszę się bardziej starać?;) [quote name='Unbelievable']do tego pola to ja też zawsze wzdycham jak przechodzę obok tych moich pól : P u mnie maki były dwa tylko:cool1:[/QUOTE] w żadnym innym lepszym miejscu nie znalazłem większej grupy maków niż na tamtym zdjęciu, więc u mnie także nieciekawie:lol: Kupiłem sobie obiektyw macro:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1361640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1235_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1279640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1339_640.jpg[/IMG] Próbowałem robić makro z fleszem, tak jak eria robi, ale mi wychodzi strasznie płaskie światło:shake: w ruchu też daje radę:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1229_640.jpg[/IMG] coś czuję, że go rzadko będę odpinał:evil_lol:
  2. [quote name='Unbelievable']a ja na lampę przykleiłam kawałek taśmy malarskiej, takie żółtej papierowej, i jest lepiej : P światło się bardziej rozprasza i nie ładuje w jeden punkt[/QUOTE] porównywałaś? Bo nie wydaje mi się, że naklejona bezpośdenio na lampę taśma dawała sensownie zmiękczający efekt;) Kawałek białej bibuły albo czegokolwiek cienkiego (np chustecka) zamontowana na końcu obiektywu (na górze) da bardzo ładne światło:cool3: gdzie te jaszczury?:cool3:
  3. lepiej? :cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC0984640-1.jpg[/IMG] zmęczony piessss nie chciał pozować, ciągle się odwracała;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1013640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1030640.jpg[/IMG]
  4. Berys to prawdziwy terier, a nie maskotka na rękach różowej laluni:evil_lol: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7051948.jpg[/url] swietne makra pstrykasz:p [quote name='eria'] Anetta - faktycznie zdjęcia ten pan robi piękne :loveu: ale połowa sukcesu to mieć szczęście i spotkać na swej drodze takich modeli ;)[/QUOTE] niby szczęście sprzyja lepszym, ale ci lepsi wiedzą jak temu szczęściu sprzyjać, więc kluczem do sukcesu jest właśnie ta wiedza;) trudno przypadkowo trafić np. w jakiś okaz motyla, ale jak się wie gdzie i kiedy je najłatwiej spotkać, to zdjęcia się same robią:p
  5. [quote name='malawaszka']Kojot :mdleje: ależ miałam projekcję z tymi zdjęciami - akurat z łąki wleciało mi tu wilgotnawe pachnąse skoszoną trawą powietrze + te fotki - miodzio :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] szkoda że z fotkami nie można przekazywać zapachu i wiatru...;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC0940640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC0970640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC0984640.jpg[/IMG]
  6. dzięki Wam:) wczorajsze zachodowo-wodne;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC0925640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC0927640.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Ka-Vanga'] tylko ta? :placz: ;)[/QUOTE] wszystkie!:multi::eviltong: a ta wyróżniona najlepsza:cool3:
  8. [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/Rewa%202009/zmniejszone_DSC_1796.jpg[/url] fajna ta fota:p
  9. LeCoyotte

    Maszynka

    [quote name='ROOFI']Nie polecam ani pierwszej [/QUOTE] dlaczego?? Jakieś niemiłe doświadczenia? :razz: (chodzi o GTS888 )
  10. [quote name='ariss']Gasska w ogole żadko sie stresuje,ale bardzo łatwo nabrać sie na jej minki:diabloti:[/QUOTE] Ty nie mów, że uwierzyłaś w to co napisałem wcześniej o jej minie:eviltong:
  11. zmokła kura:loveu: [quote name='Unbelievable']ty się tak nie śmiej bo psy się uspokajają podczas lizania, jest to chyba najczęstszy odruch psi w sytuacjach stresu :cool3:[/QUOTE] no prawda;) Samba jak się zestresuje to często mnie liże w rękę i się szybko uspokaja
  12. [quote name='ariss'] ona poprostu sprawdzała jak już wysoko wlazła:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] no nie wiem.. na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać, że patrzy błagalnym wzrokiem jakby mówiła 'zabierzcie mnie stąd!!' ... a na drugim wiadomo.. przerażenie rośnie... biedna:shake: :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:
  13. jakie te miniaturki są strachliwe:loveu::mad: [url]http://www.pogodynka.pl/burze.php[/url] :cool3:
  14. [quote name='Unbelievable'] Mam csy latka, csy i puł, siengam głowom ponat stuł :evil_lol: [/QUOTE] ooo Szczór wyrus?:cool1:
  15. [quote name='nykea']Chodzi mi o to, ze powiedzmy po pierwszym kopie pies przestaje gryzc, po drugim zaczyna piszczec (liczby umowne). PO co wtedy ten drugi? Zeby mu oddac?[/QUOTE] skąd wiesz jak było?:cool1: Jak nie wiesz to nie osądzaj;)
  16. [quote name='Unbelievable'] a w twoich ostatnich zdjęciach kontrastu i koloru mi brakuje, tak jakoś ponuro ;)[/QUOTE] MZ tak jak powinno być, mi się podoba:p
  17. Ja zaczynałem biegać z psicą bez smyczy. Też skakała i plątała sie pod nogami;) Nie reagowałem ani trochę i po kilku razach jej przeszło.Na smyczy jest także ok. Podczas biegu (jej ) przy rowerze było podobnie (też skakała), z tym że zaczynałem ze smyczą dla lepszej kontroli i od bardzo powolnej jazdy (w zasadzie od prowadzenia roweru).
  18. brodaty pitbul:loveu: nieźle napakowana ;) Wstawiaj wstawiaj te resztki, bo jest na co patrzeć;) i podobno masz jakis filmik zdechlaka?:cool3:
  19. [quote name='eria']Ta piosenka to "9 Crimes" wykonawca Damien Rice . Była w którejś części Shreka wykorzystana;)[/QUOTE] a mi sie z Kreonem kojarzy Nothing else matters..;)
  20. [quote name='malawaszka']Lunkowe szaleństwa [/QUOTE] :roflt: szaLoooona na siedząco:diabloti: piszesz?:cool3:
  21. [quote name='Daga & Maks']niestety ludziom nie chce się szkolić psów.Kupują psa tylko dla ozdoby :shake:[/QUOTE] mi się wydaje, że część ludzi nie ma pojęcia, że psa da się coś nauczyć. Takie zacofanie ze średnioweicza;)
  22. [url]http://i42.tinypic.com/awevs2.jpg[/url] to rzeczywiście przesada..... co to za pies? jaki pies, taka pani :evil_lol: albo na odwrót;)
  23. [quote name='ariss']to przeciez prosto z aparatu:evil_lol: [/QUOTE] a nie wygląda:diabloti:;)
  24. kto nie ma...:lol: wiele osób mając alergię, ma też zwierza, więc co to za alergia?;) ja tez mam i jedno i drugie;) "malawaszka jest online" :mad: piszu piszu:cool3:
  25. jakie widoki!:mdleje: [QUOTE]ale jak kupię sobie obiektyw do makro...[/QUOTE] może mam coś co mogłoby Cię zainteresować..:cool1: chyba że nie lubisz połśrodków:diabloti: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Zakopanelipiec2008391.jpg[/url] jak Ty robisz tą obróbkę? shadows/highlights? albo to [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-3.jpg[/url]
×
×
  • Create New...