Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. ee sznupy wcale nie są takie trudne w wychowaniu:) [quote name='eria']Mam ponad 200 zdjęć jak zwykle i spędzę nad nimi kilka dobrych godzin hihihi [/QUOTE] że Ci się chce tyle czasu nad nimi siedzieć..;) hmm a co Ty z nimi robisz?
  2. Znalazłem pole maków, w końcu;) rażąco czerwone, ale połowa już niestety przekwitła [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/b9c45096.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/c94bf653.jpg[/IMG] Saththa, dzień dobry po raz drugi:lol: [quote name='Fides79']hi hi pies-struś, dobre :lol::lol: a na ambonkę trzeba było pieska wsadzić, niech by sobie popatrzyła na świat troszkę z góry ;) [/quote] Weszła wyżej sama!:lol: Taka górska kozica z niej;) [quote name='Saththa'] [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/99ee6667.jpg[/url] sprawia wrażenie, że jej włosy żyja własnym życiem ;) [/QUOTE] i uszy też!!:lol: [quote name='Shetanka']hahahaha piest struś :lol:[/QUOTE] Każdą dziurę musi sprawdzić, zazwyczaj mysie nory - wtedy wchodzi tylko nos i wychodzi cały w ziemi, a jak dziura większa, wchodzi nos z głową. W przypadku dziury największej, za głową podąża reszta ciekawskiego sznaucerowego ciałka:evil_lol: PS. dzięki za odwiedziny www, narobiłem się przy niej i mam nadzieje, że dobrze działa i się podoba, bo po to jest;) A może ktoś by chciał swoją www? Mogę zrobić;) Albo, najlepiej, może ktoś by chciał portrecik:p
  3. [quote name='Doginka'] W Lublinie na dzisiejszej wystawie Lotos dostał ocenę doskonałą, lokatę I, Zw. Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie (BOB Junior):multi: [/QUOTE] W pełni zasłużone oceny! gratki:lol: Ja Sambę też skubię 4-6 godzin, ale robię przerwy na rozruszanie kości:D
  4. [quote name='Korenia']Widocznie masz inne pojęcie co do ułamków, mnie w szkole i nas studiach widocznie inaczej nauczyli. Dla mnie kamienie są do mniej więcej połowy, potem już przebija się woda.[/QUOTE] aa źle przeczytałem.. no tak masz rację. Myślałem o horyzoncie;)
  5. [quote name='malawaszka']świetna ta wciagająca fotka :loveu: a portrety :mdleje: brak słów! piękne!!!![/QUOTE] [quote name='Doginka']Zachwycam się znowu:crazyeye::loveu:[/QUOTE] Dzięki;) [quote name='NightQueen']ciachnij brodę na szczeniaczka :loveu: genialny pomysł :loveu:[/QUOTE] Wiem:diabloti: chociaż pozbawienie sznaucera brody wymaga sporo odwagi:evil_lol: pies-struś [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/dcc3b9a4.jpg[/IMG] chciała koniecznie dojść na szczyt ambony [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/54ebfdcd.jpg[/IMG] Skończyłem dziś chyba ostatecznie moją nową stronę www, jest tym razem stricte portretowa, bez fotografii. Zapraszam [url]http://pastelworks.art.pl/[/url] :)
  6. [quote name='Bolsbokser']Mały diabełek :) Macie uwagi ? PS. ograniczenia miałam z każdej strony - dosłownie, za raz powyżej, nie było już tła, poniżej również, po bokach - można powiedzieć: analogiczna sytuacja. Uzyskać kadr niecentralny graniczyło z cudem. Aczkolwiek, mi się ten centralny kadr podoba. Jakieś inne uwagi, które przeoczyłam ?[/QUOTE] Model bardzo atrakcyjny:) Ja bym wykorzystał te niedogodności, o których piszesz, i zrobił ciaśniejszy kadr, wtedy miałabyś większe możliwości dobrego umieszczenia kota na zdjęciu. A poza tym dobre miękkie światło, trochę niedoświetlone. PS. ten wielki X i podpis na środku mi przeszkadza:lol: [quote name='Korenia']Bajkowe... jedynie co to lepiej by wyglądało jakby proporcje lądu do morza były 3/4 i 1/4 albo 2/3 i 1/3, [B]bo teraz jest połowa [/B]i coś mi wadzi ;) i jeszcze żeby więcej było góry, bo ląd/morze wypada mniej więcej w połowie fotki, a tak nie powinno byc ;)[/QUOTE] Horyzont jest w 1/3 kadru, gdzie tu połowa?;) A co do zdjęcia: dla mnie najbardziej uwagę przyciąga kamienisty brzeg i to na nim powinnaś skupić uwagę oglądającego, a nie na nudnym niebie i drzewach po prawej. Ale to tylko moja opinia;)
  7. Czytałem :grins: Pisałaś, że masz nadzieje, dlatego nie wiem, czy jest szansa, że tym razem zostanie;)
  8. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-vuFof1MyoMc/TfNryNImaoI/AAAAAAAAHiA/hkx_YryLj9Q/DSC_0243.JPG[/url] fajne zdjęcie, wszystkie chcą na łapie:lol: gratuluję maluchów:)
  9. Tatuś się popisał:lol: fajne maluchy! Gratulacje;) A ten z białą stopą.. jest taka możliwość, że mu tak zostanie? Czy to zawsze się wybarwia w jakimś wieku?
  10. haha fotki okienne rewelka:evil_lol: moja też tak często przesiaduje w otwartym oknie;) tyle ciekawych rzeczy się dzieje na osiedlu...
  11. [B]Doginka[/B], równo jak od linijki, super sznaucer:lol: [url]http://i51.tinypic.com/2njv9df.jpg[/url] co to za grabki po lewej? Co nimi robisz? Podszerstek?
  12. [quote name='eria']Dziewczyny trzymajcie kciuki, chyba wreszcie uda mi się sprzedać tą moją nieszczęsną sigmę do macro, miałam telefon od zainteresowanego pana i jutro ma zalicytować bo specjalnie dla niego wystawiłam aukcję... Oby obyyyyy .... :)[/QUOTE] A to coś do Nikona?
  13. Lemigo i Demar robią fajne kalosze, szczególnie zimowe, ale dla mnie to one nie są wygodne;) chyba, że kalosze wiązane, nie powinny tak obcierać jak zwykłe. A ja tak jak marako chodzę w butach trekingowych, żadna woda im nie straszna, no i nieporównywalna wygoda;)
  14. [quote name='Bolsbokser']Nie musisz histogramu pokazywać, wiem, że są niedoświetlone. Ech...szkoda gadać. Późno było. Mało czasu.[/QUOTE] Ja wiem, że Ty wiesz:) to było do Korenii, dla której jest idealne;)
  15. [quote name='Korenia'] Nie wiem jaką mam matrycę, mój lapik mało nie kosztował, także nie wiem czy za nazwanie go tanim się nie obrazi ;)[/QUOTE] Jeżeli jego cena waha się w okolicach dziesiątek tysięcy to zwracam lapikowi honor:lol: W tańszych jest zawsze zwykła słaba matryca TN, czasem lepsza, czasem gorsza, zależy od producenta.
  16. [quote name='Justa'] Najszczęśliwszy pies na świecie :diabloti: [url]http://img706.imageshack.us/img706/228/dsc0575r.jpg[/url][/QUOTE] Widać, że jest mega zadowolona:evil_lol: biedne stworzenie;) Samba też tak staje opierając się łapkami o brzeg wanny i patrząc pytającym wzrokiem "długo jeszcze mam tu stać i moknąć? somebody help me!:lol:
  17. Kiedyś radziłem sobie folią aluminiową zawiniętą na lampę body tak, żeby odbijała światło w sufit. Ale nie ma to jak wyzwalanie po kablu albo radiowe. [quote name='Korenia']Zależy od ustawień monitora :) U mnie trzecie jest idealne kolorystycznie, ale mam dość jasno ustawiony monitor. I z tej trójki najbardziej mi się podoba :)[/QUOTE] Co nie zmienia faktu, że wszystkie zdjęcia są trochę niedoświetlone;) Jeżeli ktoś tego nie widzi, to histogram pomoże:) [quote name='Korenia']U mnie też tragicznie przesycone ;) Aż oczy bolą.[/QUOTE] Wszystkie tanie monitory mają słabe matryce, które mają przekłamane kolory i duże nasycenie. Na moim monitorze na świetnej matrycy IPS kolory są wcale nie są przesycone, żeby oczy bolały...
  18. [quote name='wiq']wydaje mi się, że to było między wrocławiem a opolem, gdzieś na wysokości brzegu? ale ręki sobie nie dam obciąć, bo dość nieprzytomna jeżdżę po całym tygodniu zajęć ;)[/QUOTE] o dzięki:) Ja to z kolei wiem, że są w drugą stronę od Opola, więc najlepiej będzie sprawdzić całą A4 od granicy do Krakowa:evil_lol:
  19. Maki są jedyne w swoim rodzaju, i tak jak chabry fajnie kontrastują ze zbożem;) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/m69.jpg[/url] to z 'ruchomymi' skrzydełkami najfajniejsze :) [quote name='wiq'] na A4 mijam takie całe połacie, aż czerwone, piękne... ale nie ma jak zatrzymać się na zdjęcia :evil_lol:[/QUOTE] A gdzie przy A4 takie są? Szukam i szukam takie makowe pola i znaleźć nie mogę;)
  20. Doginka, dzięki;) beagle [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/99474064.jpg[/IMG] [quote name='Fides79'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/4a30e143.jpg[/url] łoo jakie kudłate łapska i ta brooooooooodaaaaaa :p[/QUOTE] noo włochata i kudłata to ona jest;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/99ee6667.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/b42151c3.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Justa'] Kotka sąsiadów [url]http://img251.imageshack.us/img251/3623/dsc0472gz.jpg[/url] [/QUOTE] Już gdzieś widziałem tę kotę, super jest;) [quote name='Justa']Dzisiaj Galina obchodzi 8 urodziny ! Sto lat piesku, a przynajmniej jeszcze drugie tyle ![/QUOTE] spóźnione sto lat piesku;)
  22. Oprócz oczywiście zdrówka to życzę Wam jeszcze samych cacibów, bobów, bogów, bisów i co tam jeszcze można zgarnąć na wystawach i świetnego potomstwa:)
  23. [quote name='Justa']No nie wierzę.. :mdleje: Pięknościowa dłuuuuga broda, aczkolwiek ja mojej ostatnio trochę przycięłam. [/quote] Już ma przyciętą, a ta na foto była w szczycie wzrostu;) Za długa też nie dobra. Może jej obetnę na szczeniaka robiąc szczotkę do butelek:diabloti: [quote] Opowiadaj co u Was ! Galinie w międzyczasie stunkęło 8 lat, uwierzysz?[/QUOTE] Sambie 6:p Ale oznak starzenia nie zauważyłem:D może oprócz tego, że mniej zwraca uwagę na dziwne rzeczy, ludzi, zdarzenia. To na plus:) Chociaż kilka dni temu obszczekała wielką górę gnojówki na polu:stupid::evil_lol: Wczoraj gdy skończyłem malować duży obraz z psami, zestawiłem go ze sztalugi na podłogę, Samba weszła do pokoju i znieruchomiała.. była wyraźnie zdziwiona co te psy robią w jej pokoju:D a są o prawie połowę większe od niej samej, a dodatkowo to rasa, za którą ona wybitnie nie przepada. Usiadła sobie przed nimi i się wpatrywała, wąchała powietrze.. dobre kilka minut:lol: [quote name='eria']A mojej za chwilę stuknie 10 a ludzie się pytają czy to szczeniaczek. Jak miała 3-4 ludzie się pytali czy to starszy piesek :D [/quote] O moja nikt się nie pyta, pewnie dlatego, że na osiedlu wśród ludzi zachowuje się jak stateczna pani;) A czasami nawet zachowuje się jakby była 3 razy starsza, ledwo idzie, łapa za łapą... taki protest, że miała inne plany niż spacer.. a ja niedobry ciągam ją po podwórku;) Chyba, że ją zabiorę na pola, włącza się szaleństwo pełne radości:) [quote]Kojot dawaj więcej Samby,bo nie uwierzę,że nie masz![/QUOTE] Wiem, że wiesz, że mam;) ale mało... [quote name='weszka']Jak miło brodziatą zobaczyć![/QUOTE] Jak miło gościć Was tutaj;) [quote name='Doginka']Jakiego iroka ma fajnego:lol: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/zima2011/46ef5cb2.jpg[/url] [/QUOTE] Już nie ma. Moja mama miała inne zdanie:evil_lol: [quote name='anetta']Jak ja dawno Samby nie widziałam :multi:[/QUOTE] o, jest znowu;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/02fd7269.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/4a30e143.jpg[/IMG] spacerując przez makowe pola.. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wiosna%202011/67ecbbed.jpg[/IMG] pastelowe sznupki [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/art/5f01df20.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Ela L&L']Witam wszystkich, własnie przymierzam sie do narysowania kota znajomej i chciałam zobaczyc jak inni potrafia posługiwać się pastelami. Jak to zobaczyłam to mnie zamurowało...Sami obejrzyjcie [url]http://ny-image2.etsy.com/il_fullxfull.217931002.jpg[/url] to ze strony: [url]http://pencilsbrushesdogsandcats.blogspot.com/2010/01/silver-tabby-cat-in-oil-pastel-2.html[/url][/QUOTE] No super;) to nie pastele, tylko kredki rysunkowe:) [B]Bolsbokser[/B], super rysunek tym bardziej, że z takiego słabego zdjęcia:)
×
×
  • Create New...