Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. eeehh... a nie można na dogomanii takich cegiełek rozprzestrzenić? Porobić bannerki i na inne fora i stronki...
  2. Ma suńka szczęście ze trafiła na dogomaniaka!
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2556709#post2556709[/url] Wystawiłam książki... jak ktoś wygra to ide na poczte i wysyłam pod podany adres tak? Może ktoś wylicytuje cosik?:lol: Może coś jeszcze wystawie:cool3:. Biedne pieski:shake:.
  4. No ten z Łodzi nie ma wątku... założe mu w piątek jak go odwiedze:evil_lol:.
  5. O mój Boże... Przerażające chudzinki... przecież tyle co ten pies waży przeciętna dobermanka!!! :placz::placz::placz: Wredni ludzie:angryy::angryy::angryy:... podłe prawo w naszym kraju:mad:
  6. No to może jakieś rzeczy na bazarek??? Rozglądać sie Dogomaniacy po domach za przeczytanymi książkami, biżuterią czy czym kolwiek i na bazarek! Hmm ja może wrzyce kilka książek...:lol:, plakaty z piesami i coś tam jeszcze sie znajdzie! Skarpetka na dobki założona rozumiem??? MUSIMY uzbierać na hotelik! A kto sie orientuje ile doba kosztuje w takim hoteliku???
  7. Tak, to dog argentyński... może ma tatuaż w pachwinie??? Jest bardzo ładny i jak nie rasowy to po rasowych rodzicach lub dziadkach... Jaki on smutny jest!!!:shake:
  8. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/426416_doberman_szuka_domu.html[/url]
  9. [COLOR=Red]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/426416_doberman_szuka_domu.html[/COLOR] To ten z [COLOR=Red]Łodzi[/COLOR]... W piątek jade go obejrzeć i to że go będe mogła wziąć jest wątpliwe bo mój brat chyba sie nie zgadza:shake:... Zobaczymy... Może sie uda ale nie ma co liczyć że na 100% bo nawet nie na 5%...[COLOR=Red] PRZYNAJMNIEJ GO POZNAM I DOWIEM SIE WIĘCEJ O NIM... [COLOR=Black]Psisko piękne... młode...[/COLOR] [/COLOR]
  10. [SIZE=7][COLOR=Red] POMOCY!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE]
  11. [url]http://www.akagera.pl/forum/[/url] To dobermanowe forum! Tam ludzie kochają tę rase i szukają domków...
  12. ehhhh... co u niego? To samo?:shake::shake::shake:
  13. Piękna rasa piękna sunieczka... na akagere ją!
  14. Och mój Boże, Co za psica piękna! Na allegro itp ją! A i wrzućcie na wątek ogólny dobków!:placz::placz::placz:
  15. Nadzieja dobermana... dobre! Krótkie proste i logiczne!:lol: Jest jeszcze doberman od właściciela z Łodzi 1.5 roczku... kontakt: 9709015 gg. Piesek piękny i nie agresywny!:lol: Szuka dobrego domu! (przyznam że sama bym go z checia wzieła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:... ah ta rodzinka...)
  16. Może i tak bo ma taką budowe troche jak olbrzym:loveu:. Może mix średniego i olbrzyma = mały olbrzym.
  17. Perfi, on ma chyba troche za rzadką brode ale to może oznaczać że np. pochodzi z pseudo. Ma ładną postawe, nie za długą sierść, pewnie troche szorstką bo widać jak tak stoi troszke - prawidłowo. Uszy powinien mieć chyba troche bardziej przechylone w strone policzków... wg mnie jest z jakiejś pseudo albo 'kochana suczka z ładnym pieskiem sąsiadów' - i na stoisko w pudełku po 200zł
  18. Piesek marnieje w schronisku!!! Pomocy! Choć tymczas dla malucha!!! :shake::shake::shake:
  19. Właśnie mi chodzi o to że jak jest taka możliwość, żeby piesek był zupełnie normalny i nie miał już żadnych pamiątek po chorobie... żeby mógł biegać bez przeszkód...
  20. Ostro zaniedbany średniaczek... ciekawe dlaczego jest tak wyłysiały od frontu?:mad:
  21. Ale ma grube łapki:loveu::loveu::loveu:. Śliczy prawie ottrrhund(czy jakoś tak):cool1:
  22. Kurcze... z kasą zawsze są problemy...:placz::placz::placz:
  23. No właśne jakiegoś twórce tu trzeba zawołać! Coś dość krótkiego i nie banalnego;)
  24. Hop mordeczki!
×
×
  • Create New...