Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Ryż z warzywkami i mięskiem - bez przypraw. lub": Karma sucha dla szczeniąt rozmoczona w wodzie lub mleku lub: Jakaś puszka z karmą (dla szczeniorów) Coś takiego może być?
  2. Najgorsze jest to że zobowiązałam się sąsiadce że do zimy znajde tym psiakom domki (znaczy że ich tu nie będzie...).:shake::roll::placz:
  3. No wiem że jest łagodny w stosunku do ludzi, dzieci ale niestety nie do MNIEJSZYCH psów, wyrzucony z samochodu:mad: , piękny:loveu: , miziaty:) młodziak... no i że śpi w wiacie na kocyku:(
  4. Bo jak psy inne go napadają to może inny tymczas bez dręczycieli? Może się coś takiego źle skończyć! Pies dorasta i będzie chciał mieć swoje zdanie...
  5. Nom prosimy o Allegro... Piesio młody madry lubi dzieci...:( tylko za mniejszymi psami nie przepada...
  6. Pies potrzebuje transportu do Pabianic to jest ode mnie tylko 17 km![SIZE=2] Pomocy! Pies nie jest już ani troche agresywny! widocznie miał złe dni... dorasta wreszcie! Był agresywny tylko w stosunku do mojego psa a do mnie przypadkiem (jak sie wkracza z 'pomocą' między walczące psy to sie tak ma:/ )!
  7. Możliwe. Nie wiem czemu nie pojechał. Ja nie mam czym go zawieźć.... Ale głupieje już ten psiurek:(((:-(:-(:shake::shake::placz::placz::placz:
  8. Cały czas szukam domu i czekam od 3 dni na odpowiedz od pewnego chłopaka czy i kiedy go wezmą.... UWAGA UWAGA! Pies zaczął przejawiać agresję!!!:shake::shake::shake::-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz: Dzisiaj rzucił sie na Iwasia (już 3 raz...) i tylko dzięki temu że Burek(:loveu:) go pogonił - mój piesek jest zdrowy i cały! Diego mnie porządnie ugryzł jak zabrałam Iwanka na ręce...:shake: Szczęście że Iwasiowi nic nie zrobił wielkiego (kilka skaleczeń). Nie wiem co mam robić... POMOCY
  9. Hooop. Misiaczku na górę! Taki grzeczny, średni piękny czarny szczenior śpi w zimnej wiacie i nikt nie może pomóc...:(((:placz::placz::placz::shake::shake::-(
  10. Jeszcze niic nie wiem... zobaczymy jutro. Ale domu nadal szukamy!!! To nie jest pewny dom! Pozdrawiam
  11. Może będzie domek.... zobaczymy. TRZYMAJCIE KCIUKI!!!:)
  12. Sorka dostępu do kompa nie miałam:(. Pies jeszcze u nas...dzisiaj gdzieś poszedł i jeszcze nie wrócił: pewnie wróci jutro ( oby nic mu sie nie stało!!!). Dom najpilniej z najpilniejszych potrzebny! Chociaż tymczas! Na zimę coś! Albo ma ktoś z Łodzi (lub okolic) bude na zbyciu???
  13. :angryy: :diabloti: :diabloti: :angryy: :shake: :shake: :shake: Facet znalazł prace i pies sam by w domu miał zostawać! Nie da rady Szukkamy dalej! Musze iść...
  14. Uwaga! Znalazłam dom w Pabianicach!!! Nici z domku!COLOR=Black] Znajomy mojej mamy przyjechał do nas na kilka dni i sie w nim zakochał!!! Jedzie w czwartek do Pabianic!:multi::multi::multi::lol::lol::lol::eviltong:
  15. Niee tylko narazie nie Blacky! Ładne imie ale nasza sąsiadka miała Blackiego co go ktoś zbił tak, że ledwo doszedł do domu a po 2 dniach umarł:((...Złe wspomnienia ma biedaczka... a ten taki do niego podobny...
  16. Kto szczeniora weźmie chociaż na tymczas??? Schronisko w piątek!!!
  17. Znaczy tak na oko... może ma max 7miechów ale nie więcej. Jak go znalazłam to sikał jak szczenior:) pociesznie tak... teraz już łapkę podnosi:). Ma szczenięcy sposób bycia i takie tam... Szczenior na 100%. !:)
×
×
  • Create New...