Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Kurde taki piękny... wymeżnial teraz to nie jest taki gówniarz jak był...to powazny (z wygladu ) pies! Musimy mu znaleźć dom! Help! Ten pies potrzebuje domu...on nie moze tam zostać!:placz::placz::placz::placz::placz:
  2. Biedactwo...starsza dama...jaka ona była piękna przed laty pewnie... widać że gdyby ktoś ją do porządku to byłaby piekna...:shake:
  3. Wesołe beda napewno!:evil_lol: Dziękuje!!! Nawzajem...:p
  4. No piękna to ona jest! Pomimo że w błocie i potargana to ma klase!:lol: Taka powinna być każda kobieta:cool1:. Haha
  5. osz w dupke...jaka biedna brudaska:shake: Dom potrzebny!!!
  6. świetny piesiaczek:loveu:
  7. biedaczek... i taka ta rasa w realu: psy inne go zdominowały i nie wpuściły nawet do budy...:placz::placz::placz:
  8. hehe jak wybłagam cyfrówke od sąsiadów to beda foty:evil_lol:. Myśle że jutro coś powinno być ale pewna nie jestem:roll:
  9. :multi::multi::multi::multi::multi: Ciesze sie że dobek ma dom!!! Jumbo też w ''nowyn'' domku:evil_lol:... Chyba wiecie ze zostaje z nami???:lol::lol::lol:
  10. Ja jestem za tym aby poszedł do schroniska... to za duża odpowiedzialność żeby wieźć psa taki kawał do hoteliku nie mając funduszy...w schronisku przez 2tyg nie umrze a bedzie pod piecza modliszki84, ja bede starała sie rozgłaszac go przez neta, rozwieszac ulotki i plakaty, boje sie tego wyjazdu do Poznania ale zróbcie jak uważacie...
  11. Słuchajcie mam domek! Moja taka ciocia-babcia kilka dni temu musiała uśpić swoją ponad 15 letnia suczke - była ciężko chora i cierpiała... Ciocia jest po 50, mieszka w Łodzi(!) z mężem w mieszkaniu. Psy mieli od zawsze...Kamyk by miał dobrze. Są cały dzien w domu i wolą szczeniaczka niż starszego psa... dadzą sobie rade w wychowaniem Kamyka - będe ich 'nawiedzac':D w razie czego. Czy to nie dobry prezent dla Kamyczka??? Mojemu wujkowi (synowi tej pani) podałam nr. telefonu z Allegro,zadzwoni, chciałby go zobaczyć. Dzisiaj byli w schronisku i chyba nie mogli sie zdecydować to ja im na to ...Kamyczka:). To dobry domek...Pozdrawiam Karilka... moje gg 6090204 kom(moje): 887723510.
  12. Iwan już sie go nie boi...haha smutny już nie chodzi ale mu pewnie jest przykro że ie jest sam. Co do wnoszenia radości - u nas mnóstwo daje Iwaś i wiecej 10x niż Jumbo...taka żywotna małpiatka haha. Jumbo jest fajny...głupkowaty:evil_lol: ale świetny!
  13. Ja za bardzo w tej kwestii pomócnie moge...przykro mi..:(:shake:
  14. ten pies jest pozbawiony agresji...przez to mój juz przestał sie go bać i nie warczy na niego...jest ok!
  15. Fajny pies a doberka chciałam od 3 lat Nadaje sie na 2 psa dla nas wiec zostaje..
  16. cholera ta kasa.... Mój przyjaciel będzie bezpieczny!:multi::multi::multi: babsko pozałuje:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  17. Dom nie potrzebny....ogłoszenia nie potrzebne... nic nam już nie potrzebne... [CENTER]Jumbo..... [COLOR=Red][U][I][B][SIZE=7]ZOSTAJE!!! [COLOR=Black][SIZE=2] Prosze go usunąć z dobków do adopcji bo to mój pies:multi::multi::multi::multi::multi: [IMG]http://www.gify.amor.pl/psy/psy25.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/I][/U][/COLOR][/CENTER]
  18. Dziękujemy!!! Aaliyah jesteś wielka!!!:crazyeye: Nie wiem co jej modliszka84 pisała ale ja pisałam grzecznie - żeby nie zrobiła nam na złość i nie uśpiła Diega...:roll:
  19. Kurde molek... piękne pieśki... biedactwa;(... Czemu Bóg mi robi na złość...
  20. Szuka jeszcze na gratka.pl:lol:. Allegro też mu można niby zrobić nie?:cool3:
  21. To czemu go trzymała ten czas???? Przecież jak pies sie nie zgadza z kotami to sie odrazu dzwoni i mówi!!!:mad::mad::mad:
  22. Takiegoi maila dostałam: Karino, > na poczetek bardzo Cie przepraszam, bo rzeczywiscie bardzo bylam zdenerwowana, a jezeli chodzi o nasza rozmowe telefoniczna to wydawalo mi sie,ze juz ja zakonczylysmy dlatego sie rozlaczylam. > Jest mi szkoda tego pieska, ale , tak jak Ty nie moglas go miec w domu, bo " nie dogadal sie" z innym psem, tak u mnie nie moze " dogadac sie" z kotami. nie jest przyzwyczajony do zycia w mieszkaniu; straty sa duze, poza tym mamy klopot z sasiadami, bo pies jak zostaje sam, wyje. Moja mama jest slaba i bardzo zmeczona, a my z siostra nie mozemy poswiecic mu tyle czasu i uwagi ile wymaga. > My staralysmy sie zrobic wszystko, aby bylo mu u nas dobrze, ale teraz widzimy, ze to nie ma sensu. > Masz racje, ze pies ma szanse na znalezienie innego domu, jest mlody. > Karino jutro rano niestety nie mozemy sie spotkac. > Mozemy spotkac sie w piatek ok 16.15 przy SDH-u, ewentualnie pozniej, jak Ci pasuje. Nie wiem co mam robić...HelP!!! >
  23. Do tego wszystkiego jeszcze gg mi sie popsuło!!!:angryy: Jak można chceć psa, mieć go 2 miesiące, nawet go nie zaszczepić i chcieć go uśpić?????:angryy:] TRAGEDIA!!!:placz::placz::placz::placz::placz: POMOCY!!!! Psa czeka pewna śmierć!!!
  24. Rozreklamujmy może to tajemnicze forum co??? OBY ta *** miała problemy!!!:mad::mad::mad:
  25. Szczęście w nieszczęsciu.... PS:modliszka84 wiesz że Cie normalnie kocham???:evil_lol:
×
×
  • Create New...