Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Dobre! Ale myślę że możnaby to troche skrócić i zrymować żeby wpadało w ucho.. hmmm... brak pomysłu...<myśli>... Tak połączmy się i działajmy razem!
  2. W Łódzkim schronie prowadzą hotel...
  3. Nie mogłam dzisiaj tego wątku znaleźć:(. Strasznie mi go szkoda i cały czas o nim myśle...:placz::placz::placz:
  4. No ale pies jest bardziej taki no 'sztywniejszy' od kota... kot to taki mały 'wygibas'. To nie wiecie nic o jego stosunku do innych piesów?
  5. No tak, ale samemu Nicosiowi to że nie może sie sprawnie poruszać nie przeszkadza??? Przecież on sam byłby szczęśliwszy gdyby mógł (np)pędzić jak wiatr nie kulejąc...
  6. Równiesz dziękuję za wiadomość.:) Macie swietny pomysł aby trzymać się razem dobermaniacy! Ten wspólny wątek i wspólne allegro dla dobków też mi sie podoba. Dobki na betonie...:placz::placz::placz: One mają taką króciutką sierść a tu zima:shake:... podbijam tylko:(
  7. Na 3 stronce Miniek domku nie znajdziesz. Mam nadzieje że znajdziesz domek przed tą zimą...:shake:
  8. On jest bardzo przerażony... [B]Czy mógłby ktoś tego malucha wziąć na tymczas dopóki nowy dom sie nie znajdzie??? Piesek może pójść podobno na tymczas ale musi już tam być dopóki sie dom docelowy nie znajdzie! On jest malutki i przerażony! Ktoś musi mu pomóc dojść do siebie![/B] PS: Wygląda trochę jak mix gryfonika i jack russell terriera:loveu::loveu:
  9. Piękny piesek... trzeba go troche światu pokazać!:loveu::loveu::loveu:
  10. No to 5 rodowodowy psiunek DZISIAJ... Baster do domku z odpowiedzialnym właścicielem i bez dresów w szafie...:shake:
  11. sz w dupkę... Może ktoś pseudo prowadzi??? I zabiera na moment do suk i wara do schronu???:angryy::angryy::angryy: Jesteśmy bezradni:placz::placz::placz:
  12. Kurcze:( Ten miniaturek widać że byłby fajnym psiaczkiem... a tu taki los go spotkał...:angryy::angryy::angryy::placz::placz::placz:. Jakiej on jest wysokości?
  13. ja mam dwa szczurki:/ więc nawet jakbym chciała to nie moge jej wziąć nawet na tymczas...
  14. a on jaki ma stosunek do małych psów?
  15. :mad::mad::mad: O mój Boże:mad::mad::mad: Bóg tego kogoś dopadnie kto się nad nimi znęca:diabloti::diabloti::diabloti: :angryy::angryy::angryy: Też bym chciała pomóc:placz::placz::placz: - nie moge:oops:
  16. Samojedziku śliczny! Musisz domek znaleźć! Tymczas chociaż...
  17. O mój Boże... sama znam facetkę, która uśpiła swoja sukę bo 2 raz urodziła szczeniaki a była z nią 8 lat...wrrr:mad::mad::mad:
  18. Niestety mój brat ( z którym póki co mieszkam) nie zgadza sie na psa na tymczasie nawet... :mad::mad::mad:
  19. Czyli są małe narazie... bo mam psa, który boi się dużych psów (hehe znaczy większych od siebie a to sznaucer miniaturka:P).
  20. Dom tymczasowy tak? Na ile? I czy one są duże??? Może udałoby mi się wziąć jednego na tymczas.... tylko ten transport...
  21. Umie chodzić na smyczy? mieszkała w mieszkaniu?
  22. Modliszka ja go może do Łodzi zawiozę? Bo sie pogubicie:P http://mapa.szukacz.pl/?x=542217.97&y=423213.07&zoom=3
  23. Diego zdaje mi sie że lubi koty:). Jak był u mnie to kici nie tykał:)).:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Nie wiecie nawet jak się ciesze!!!
×
×
  • Create New...