Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Czy doszły na konto drobniaki od Claud, Dropka i Jona? Kupiły dawno temu książki z bazarku...
  2. Biedne psy... na szczeście chyba wszystkie przeżyły Sylwestra...
  3. Czemu nikt mi o tym nie powiedział??? Znałam Diegusia najlepiej na tym forum i nawet nikt mi nie powiedział!!!:angryy::angryy::angryy:
  4. Kopalnia dobermanich bid...biedactwa...:placz:
  5. Diego.... Kochanie, Słoneczko Ty moje - nie zapomne Cie nigdy! Spotkamy się - zobaczysz... NIE WIEM CO MAM PISAĆ - SŁOWA NIE WYRAŻĄ BÓLU I CIERPIENIA... Modliszko...czemu mi nie napisałaś...?
  6. Bardzo piekny weimarek! Naprawde:-o wspaniały!:razz::razz::razz:
  7. super zdjecia!:multi::multi::multi:
  8. [IMG]http://www.bialyowczarek.pl/bos/karma/viki04m.jpg[/IMG] No nie gadaj że nie podobny! Według mnie bardzo tylko... czarny:D...:evil_lol:
  9. To raczej czarny ''biały owczarek szwajcarski":evil_lol: Piekny piesek!
  10. Nie mam nadal żadnej wiadomosci o tym 5 mies. piesku... nie odzywaja sie na gg...:shake:
  11. Kolejny dobermanek potrzebuje domku...młodziak jest więc powinien szybko coś znaleźć...prawda?:oops:
  12. Podnosze biedaka.... Diego trzymaj sie! Pamietamy o Tobie!
  13. foxterierka - niee - sznaucerka!:evil_lol: No spacerek super, Kesi piękniejsza niz na zdjęciach jest:diabloti:... Świetna galeria Chicken!
  14. "Mam do oddania z powodu wyjazdu 5 miesiecznego dobermana(piesek),nauczony czystości,wychowany z dziećmi,bardzo miły i przyjacielski.Sprawa bardzo pilna.Pies jest szczepiony i odrobaczony.Do odbioru w Warszawie.tel.0-502-145-996 022-847-63-65.Możliwość dowozu do Łodzi." Dostałam ta wiadomość na gg...nie wiem kto to i z jakiego forum... kurde pomocy! Trzeba tam zadzwonić a ja nie mam nic na karcie shit.....:placz:
  15. Hop kochny! Skacz może jakaś cioteczka Ci pomoże...
  16. ehhh......
  17. A my...?:cool1: Przygarnie ktos nas?? My też ''Uć''... Iwaś, Jumbolek (od tygodnia):lol: & me... ok. Łodzi własciwie...
  18. 17.... przerażające.... ehhh Szukamy domków!
  19. To ile mamy dobermanów bez domków??? Tak łącznie?
×
×
  • Create New...