Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Gdzie ktoś czeka na takiego psa?:mad:
  2. Jazz, Momus, Frędzel itd idze na pierwszą stronke:evil_lol:
  3. Podnosze piesiaczka
  4. Jak sie cieszę, że tu jest ruch:loveu:. Super!
  5. Piesiaku znajdziesz domek! Ciotki Cie dopadna i pomogą!
  6. Ehhh załamać sie można.... Załatwiłam ogłoszenie na Ale.Gratka;)
  7. [quote name='Vika_Bari']Dzieńki wielkie! I to ja rozumiem jako nasza pracę w zespole! Każdy myśli jak by tu pomóc! Tak trzymać! Cioteczki dołaczajcie! Tylko razem jestesmy silą! Damy rady! Powalczmy za Ligockie psinki![/quote] Czemu tylko Golgockie?:diabloti:
  8. Nasza praca sie opłaca i proszę sie nie załamywać! Pomyslcie tylko, że np. Oleńki już by nie było na tym świecie. Udało się ją odratować i te dobki z Ligo...Golgoty też się uda!
  9. Oj.... dobermanki kochane....:placz::placz::placz::placz::placz: Załamuję sie stopniowo... Będe po 18. Dziewczyny walczymy o KAŻDE życie! Nie możemy sie poddawać! Musimy ratować wszystkie na tyle ile możemy! Ale ja bede truć wkółko a WSPÓLNYM ALLEGRO... Podpisać Dobermany (bez szukaja domków itp zbednych dodatków bo ludzie wtedy nie czytaja bo to takie wmuszanie i branie na litość) i wstawić wszystkie psy z opisami. Wg. mnie przynajmniej jeden znajdzie dom...czy to mało???
  10. Niewiasta...a nie mogłabyś sprawdzi kiedyś tam jego stosunek do kotów, czy umie chodzić na smyczy itp? Bardzo byłyby te wiadomości przydatne....wiem, ze jesteś bardzo zajeta ale może miałabyś taką możliwość....
  11. O tak....mam nadzieję, że pomoże allegro... Melanż proszę, wytrzymaj!
  12. Niewiasta_21 Cieszę się że przyszłaś! Może wiesz coś więcej o nim???:roll: Chcielibysmy wiedzieć jak najwięcej:oops:
  13. Chicken znawca:lol:. Hehe:diabloti:
  14. Skacz Momuś! PS: Momo to taka choroba:mad:
  15. Ja kupuje korpusy drobiowe (np. w spożywczaku sie znajdzie pod nazwą ''porcja rosołowa":evil_lol:). Czasami mielone mięso drobiowe kupuje w takich kostkach mrożonych. Ogólnie to na drobiu futrzaki lecą:roll:, no czasami ale to rzadko dostaną kości wołowe takie wielkie z miechem do obgryzania - nie maja szans przegryźć więc myślę, że to bezpieczne kosteczki:lol:.
  16. Czy sunia może jest tatuowana?
  17. Ja myslę, ze po tym czasie Momi stracił nadzieję... moze Jazz?
  18. Skacz czarny! Jesteś taki podobny do Diego [*]... Obyś nie skończył jak on...:placz::placz::placz::placz:
  19. [SIZE=5][COLOR=Red]TRZEBA TO WSZYSTKO ROZGŁOSIĆ!!!!![/COLOR][/SIZE]
  20. Dooopy w troki i działamy! Tak nie może być!!! Rozwieszanie plakatów! Wklejanie bannerków na stronki ogłoszenia allegro itp! Ogłoszenia gdzie sie da i gdzie nas przyjmą, z bannerkami też! Jakieś WSPÓLNE dobermanowe allegro może?? Tekst smutny trzebaby napisać i zrobić allegro. Do ogłoszeń na biegu sie wymyśli... Zbierajmy ludzi! Rozgłaszajmy akcje po forach...ej a właśnie! A może logo jakieś wymyśleć?? Tak, żeby ludzie kojarzyli nas z tym znaczkiem? [CENTER][B]NIE POZWÓLMY JUŻ ŻADNEMU DOBERMANOWI ODEJSĆ ZA TM!!! [/B] [B]DWA WYSTARCZĄ! [/B] [B][SIZE=3][COLOR=Red]KAŻDY CHCE ŻYĆ![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  21. [IMG]http://images14.fotosik.pl/78/d9cea5ec1ae2fe82.jpg[/IMG] Spójrzcie jaka jestem słodka![IMG]http://images12.fotosik.pl/28/00c61b00f11ad2aa.jpg[/IMG] Czy ktoś mnie pokocha?[IMG]http://images14.fotosik.pl/78/039f405250319143.jpg[/IMG]
  22. Jak masz warunki to zostaw ją u siebie na tymczsie i nie oddawaj jej za żadne skarby do schroniska! Znajdziemy jej dom! Trzymam kciuki aby straż sprawdziła te warunki i aby było ok!
  23. Weszka... też mam sznaucerka. Najbardziej kocham dobermany... teraz mamy ich ponad 35 do adopcji:(... tak bardzo bym chciała wszystkie zabrać z tych zimnych schronisk...a tu kicha. Zero warunków na taka ilość psów. Ledwo z 2 daje rade.
  24. PEWNIE ŻE TAK!!!! Super bannerek naprawde zdolniacha jesteś Luthien.... Ogłaszać gdzie sie da! Chłopak domku na wczoraj potrzebuje! sorka że nie pisałam ale neta nie miałam:angryy:
×
×
  • Create New...