Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Okienko na wpis nr telefonu np. osoby rozwieszającej czy najbliższego dobermaniaka by sie przydało... i jakiegoś reprezentacyjnego dobka gdzieś walnąć by sie przydało bo te bidy kochane nie przykuwają oka przechodnia... a gdyby walnąć takiego zgrabnego, zadbanego piesiaka gdzieś (tylko gdzie??:cool3:) to byłoby przykuwajace oko plakacisko:)
  2. Hehe... mój doberek jest u nas 2,5 miesiąca - jeszcze moment i będzie ok ale to pies zupełnie nie wychowany był. Teraz już jest lepiej choć ma zachowania, które mi sie nie podobają ale znikna z czasem myślę... głupie to jeszcze takie:razz:. Doberman to pies jednego pana - fakt ale jak go nie ma to innego sobie wybiera:diabloti:. I kredyt zaufania daje nowemu... Sielskie psy.
  3. Pięknotku na spacerek - 1stronka czeka!
  4. znaczy wiesz jak to bedą dobki po dobkach to nie będzie problemu z domkami raczej. Ale czy tam ma opieke czy raczej nie? Jakieś foty jej może? i zaczniemy szukac domków dla szczeniorów?
  5. Ej ta szczenna sunia będzie miała te szczeniaczki??
  6. Zasadzkas :diabloti:. Hesa ma piękne psy, nie wiedziałam że ma 60m z hakiem - pocieszające... Moim zdaniem każde mieszkanie jest większe od budy dla psa a w budzie psy biegać nie maja więc metraż mieszkania taki zeby pies sie mógł obrócić i położyc wystarczy:D
  7. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/447445_oddam_w_dobre_rece.html[/url] Może ktoś chce psy do pilnowania posesji? Sterylizowane panie by poszły może? Trzeba by sprawdzić bo czasem ludzie nie zdaja sobie sprawy że psy sie oddaje...ja np. nie wiedziałam a moi rodzice sie lapali za głowy jak widzieli np. oddam rotweilera albo coś.... może by było ok?
  8. I sunieczka czekoladowa: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/447445_oddam_w_dobre_rece.html[/url] Ja pierdykam... znowu...''zmieniam mieszkanie na mniejsze i to nie są dobre warunki dla takiego psa" Ja mam 56m...i co???
  9. Dziewczyny...kolejny doberman!!!:placz: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/452040_oddam_w_dobre_rece_2_5_rocznego.html[/url]
  10. Skaczesz Momusku
  11. Śliczny pies....właściciel:angryy::angryy::angryy::angryy:
  12. Skaczesz futrzaku biały:razz:
  13. Skaczesz futrzak
  14. Sie dziwie że te wszystkie hotele i DT takie drogie... przecież pies za 40 zł dziennie nie zje! 3 spacery dziennie w tym jeden dłuższy... nie wiem czy to warte tych pieniędzy jest;/...cholerny swiat!
  15. :multi::multi::multi::multi::multi:Super! :multi::multi::multi::multi::multi:
  16. Daga! Super wieści!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  17. Bajkowy piesek się przypomina!!!
  18. Trzymamy kciuki!!! Nie moge pisać tak z zaciśniętymi kciukami... ale kit z tym...Przypominamy!
  19. Kolejny mail: [I]A czy to prawda,ze trzeba miec zezwolenie na dobermana,bo doszly mnie takie sluchy?Szczerze mowiac wolalabym szczeniaka.Czy ta strona co pani podala to tylko tyle jest pieskow?Zastanawiam sie jeszcze nad Haskim[/I] CO TU ODPISAĆ? [SIZE=1]podałam stronkę [url]www.nadzieja-dobermana.up.pl[/url][/SIZE]
  20. Przypominasz sie chłopie...
×
×
  • Create New...