-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Dobermanka Seti-jest w Niemczech-ma dom....:)))
Karilka replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=3][COLOR=Red][B]SUPER! Yeah!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]:lol:[SIZE=3][B] Tańczmy! Bawmy sie! Satti w nowym domku!!!!:multi::multi::multi::multi:[/B][/SIZE] -
U mnie 2 psy i 3 szczury... zero kasy...nie moge pomóc. Ale może założyćby skarpete i uzbierać na hotel albo na płatny tymczas? Jakiś bazarek czy cóś i sie może uzbiera... Nie możemy tak w kółko podbijac i nic...przecież to 20 stron ''Hop kochany''...może pokasujemy te posty hopajace? Bo już mało kto zaglada jak widzi tyle stron i zero wiadomości...hm?:oops:
-
Mieszaniec dobermana w Pabianickim schronisku: [IMG]http://schronisko.icx.pl/images/zoom/EFYNCK/p1021.jpg[/IMG] To podobno straaaaasznie żywiołowy pies, dominant. Pilnie potrzebuje nie byle jakiego domku bo w schronisku meczy sie bardzo z braku ruchu! Ma na imie Chaos:diabloti:. Tak o nim piszą: Nazwa: Pies 1021 Chaos Data dodania: 14-07-06, 11:50 Opis: Mieszaniec wielkości dobermana, czarny podpalany, włos krótki, uszy klapnięte, wiek około 1,5 - 2 lata. Doprowadzony 11.07.2006 z Pabianic.
-
My będziemy jako widzowie:lol:. W końcu nasz rejon...ale wystawiać nie mam kogo...heh. Wiecie moze czy mozna psa wziąć, takiego nie do wystawiania???
-
[B]Słuchajcie! Chyba mam domek! Napisała do mnie dziewczyna:[/B] [I]Hej! Odezwij sie jak będziesz na gg. Pisałaś ze nie masz co robić z dobermanami a jest jedna kobieta która by takiego z checia wzieła. Nie znam jej osobiście i nie wiem czy jest odpowiednia ale myślała na podstawie ogłoszenia ze jestes z jakiejs instytucji od adopcji i prosiła o pomoc. Moze miała być cos dla niej? [/I][B]Muszę sie jeszcze dopytać co i jak...i trzeba będzie tą panią sprawdzić:roll:. Ale to zawsze jakaś nadzieja! Którego dobka jak coś proponować? [/B]
-
Momus pamiętamy o Tobie kochany! Nie oddamy Cie w złe ręce i będziemy szukać domku - takiego do końca Twoich dni...
-
Dla mnie to bez różnicy czy ktos mieszka na wsi czy w mieście, bo ten ze wsi moze mieć dobry stosunek do psów, a ten z miasta moze je źle traktować - przeciwnie do stereotypu. Dla mnie to pies w dzisiejszych czasach już nie jest tym, kim był wieki temu... taka naturalna więź między człowiekiem a psem już dawno sie zerwała. Ludzie uważają sie za coś lepszego niż pies, co nie zawsze jest prawdą:angryy:. Jeżeli ktoś (COŚ????:angryy::angryy::angryy: ) nie może zapewnić normalnych warunków zwierzęciu to nie powinien go mieć... Łańcuch... rzecz zbędna ale przydatna - zależy od człowieka jak ja wykorzysta, w jakim miejscu i kiedy. Kojec - duży, przestronny i czysty. Inaczej to załamka...
-
Pobudka:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Sama litość w sumie nie wystarczy...:roll:
-
Kto uwolni od obroży, noszącej zapach śmierci... Melanż tak mi przypomina Diego...:roll:. Oby tylko nie skończył jak on [*]... Chłopczyk juz dawno stracił nadzieje - nie macie sie co łudzić, dziewczyny...Za to możemy mu pokazać, że świat nie kończy sie na schroniskowej siatce...że istnieje coś więcej...coś, czego Melanż nie zna - coś, co jest dobre, ciepłe i kochajace.... Proszę - ten pies nie może umrzeć w tym miejscu... Chciałabym, żeby ktoś pokazał psu las, jeziorko, łąkę pachnącą zieloną, świeżą trawką i ...żeby Czarnuch mógł dowiedzieć się co to jest miłość.... Czy to dużo?:-(
-
On tylko maścia sierści różni sie od sznaucera... przez to jest oryginalny... To taki kolorowy sznaucerek!!! Ludzie zlitujcie sie...:roll:
-
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Karilka replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Świetna akcja! Arden jest slicznym psem - troche zaniedbanym...powinien przy dobrej reklamie szybko znaleźć domek... KASA POTRZEBNA! -
Za piękny piesek... niektóre brzydale znajdują wspaniałe domki (np. ''mój'' Burek:evil_lol:) a Ty nie?