Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Rita60 może ogłoszenie do expressu? albo wyborczej? darmowe są to może ktos z nich małego załwazy:-(
  2. Może i tak... ale przydałoby sie więcej ogłoszeń w necie i może trzebaby coś wrzucić do prasy...co?:roll::roll:
  3. Narazie nie ma tej dziewczyny na gg...nie mam innego kontaktu. Poprosiłam o nr. tel do tej pani, która chciałaby dobka.
  4. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=3][COLOR=Red][B]SUPER! Yeah!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]:lol:[SIZE=3][B] Tańczmy! Bawmy sie! Satti w nowym domku!!!!:multi::multi::multi::multi:[/B][/SIZE]
  5. U mnie 2 psy i 3 szczury... zero kasy...nie moge pomóc. Ale może założyćby skarpete i uzbierać na hotel albo na płatny tymczas? Jakiś bazarek czy cóś i sie może uzbiera... Nie możemy tak w kółko podbijac i nic...przecież to 20 stron ''Hop kochany''...może pokasujemy te posty hopajace? Bo już mało kto zaglada jak widzi tyle stron i zero wiadomości...hm?:oops:
  6. [quote name='rita60']Nie idziemy,biegniemy:painting: na pierwsza strone.[/quote] Gdzie tam biegniemy?!? Lecimy!:diabloti:
  7. Mieszaniec dobermana w Pabianickim schronisku: [IMG]http://schronisko.icx.pl/images/zoom/EFYNCK/p1021.jpg[/IMG] To podobno straaaaasznie żywiołowy pies, dominant. Pilnie potrzebuje nie byle jakiego domku bo w schronisku meczy sie bardzo z braku ruchu! Ma na imie Chaos:diabloti:. Tak o nim piszą: Nazwa: Pies 1021 Chaos Data dodania: 14-07-06, 11:50 Opis: Mieszaniec wielkości dobermana, czarny podpalany, włos krótki, uszy klapnięte, wiek około 1,5 - 2 lata. Doprowadzony 11.07.2006 z Pabianic.
  8. :multi::multi::multi: Super!:multi::multi::multi: Teraz kolej na następne bąble i dzielna mamusie:lol:.
  9. Karilka

    Łódź 2007

    My będziemy jako widzowie:lol:. W końcu nasz rejon...ale wystawiać nie mam kogo...heh. Wiecie moze czy mozna psa wziąć, takiego nie do wystawiania???
  10. Oczywiście że popytam... mam nadzieję że sie uda i znowu jakaś bida będzie miała człowieka:loveu:
  11. [B]Słuchajcie! Chyba mam domek! Napisała do mnie dziewczyna:[/B] [I]Hej! Odezwij sie jak będziesz na gg. Pisałaś ze nie masz co robić z dobermanami a jest jedna kobieta która by takiego z checia wzieła. Nie znam jej osobiście i nie wiem czy jest odpowiednia ale myślała na podstawie ogłoszenia ze jestes z jakiejs instytucji od adopcji i prosiła o pomoc. Moze miała być cos dla niej? [/I][B]Muszę sie jeszcze dopytać co i jak...i trzeba będzie tą panią sprawdzić:roll:. Ale to zawsze jakaś nadzieja! Którego dobka jak coś proponować? [/B]
  12. Momus pamiętamy o Tobie kochany! Nie oddamy Cie w złe ręce i będziemy szukać domku - takiego do końca Twoich dni...
  13. Przepraszam nie miałam czasu ostatnio być na dogo... Wydaje mi sie że ciężko byłoby nam zebrać kasy na hotelik... może zmienić tytuł że potrzebujemy domu tymczasowego?? Gdyby sie ta pani zdecydowała byłoby super! Ale wiecie..to jednak pies który zapewne nie wie co to smycz...itp.:shake:
  14. Większość dobermanów nie lubi kotów:oops:
  15. Dla mnie to bez różnicy czy ktos mieszka na wsi czy w mieście, bo ten ze wsi moze mieć dobry stosunek do psów, a ten z miasta moze je źle traktować - przeciwnie do stereotypu. Dla mnie to pies w dzisiejszych czasach już nie jest tym, kim był wieki temu... taka naturalna więź między człowiekiem a psem już dawno sie zerwała. Ludzie uważają sie za coś lepszego niż pies, co nie zawsze jest prawdą:angryy:. Jeżeli ktoś (COŚ????:angryy::angryy::angryy: ) nie może zapewnić normalnych warunków zwierzęciu to nie powinien go mieć... Łańcuch... rzecz zbędna ale przydatna - zależy od człowieka jak ja wykorzysta, w jakim miejscu i kiedy. Kojec - duży, przestronny i czysty. Inaczej to załamka...
  16. Pobudka:diabloti::diabloti::diabloti:
  17. Sama litość w sumie nie wystarczy...:roll:
  18. Kto uwolni od obroży, noszącej zapach śmierci... Melanż tak mi przypomina Diego...:roll:. Oby tylko nie skończył jak on [*]... Chłopczyk juz dawno stracił nadzieje - nie macie sie co łudzić, dziewczyny...Za to możemy mu pokazać, że świat nie kończy sie na schroniskowej siatce...że istnieje coś więcej...coś, czego Melanż nie zna - coś, co jest dobre, ciepłe i kochajace.... Proszę - ten pies nie może umrzeć w tym miejscu... Chciałabym, żeby ktoś pokazał psu las, jeziorko, łąkę pachnącą zieloną, świeżą trawką i ...żeby Czarnuch mógł dowiedzieć się co to jest miłość.... Czy to dużo?:-(
  19. On tylko maścia sierści różni sie od sznaucera... przez to jest oryginalny... To taki kolorowy sznaucerek!!! Ludzie zlitujcie sie...:roll:
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41927[/url] Ta sunia jest ok...;).
  21. Ehhh... trzymam kciuki za domek tymczasowy! Szkoda że nie stały...ale zawsze coś - jedna sunia będzie iała dobrze;)
  22. Świetna akcja! Arden jest slicznym psem - troche zaniedbanym...powinien przy dobrej reklamie szybko znaleźć domek... KASA POTRZEBNA!
  23. Za piękny piesek... niektóre brzydale znajdują wspaniałe domki (np. ''mój'' Burek:evil_lol:) a Ty nie?
×
×
  • Create New...