Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Ja nie mam kasy...przykro mi... na bazarek nie mam co wystawic:placz: - poszło wczesniej wszystko na dobki...
  3. No mówie że wszyscy kochają;) tylko nikt nie moze wziąć... ja mam małe mieszkanie, 2 psy, 3 szczury...mało czasu i zero kasy... pewnie inni tez mają kiepsko z warunkami na duzego psa i biedny Siwuch siedzi w zimnym schronie...
  4. Ja go kocham:loveu: tylko nie moge wziąć:roll:
  5. Niesamowita sunia...zniszczona przez nas...:angryy: Troche pielęgnacji i bedzie cudem na 4 łapciach:loveu:
  6. Jestem u słodkiego olbrzymka! Ile on może mieć w kłębie? jest większy niż doberman? Dobermany mają do 70cm... a Siwuch?
  7. Taaak to pies o wielkim sercu - widać po oczach...Uratuj go - może on kiedys uratuje Ciebie.
  8. Piesku...zaczynamy zbierać na hotelik...
  9. Skacz Momusku... zbieramy na hotelik??
  10. Wiem sama mam dobermana ...stąd:D... Ma 2,5 roku;) a mam go od 2 mies około
  11. Słuchajcie domek wydaje sie rozsądny: Dzień dobry.Tak,jestem chętna do adopcji dobermana,ale wolałabym by był to szczeniak,bo raczej starsze psy już nie słuchają nowego właściciela.Wolałabym by był to pies,ale jeśli się znajdzie suka to też n ie odmówię.Nie mam dzieci,innych zwierząt też nie posiadam.Mieszkam w bloku,ale jestem osobą aktywna,ale i pracującą.Mam jeszcze pytanie:czy schronisko oferuje dowóz do domu,a jeśli nie proszę napisać w jakiej jest to miejscowości.Z adopcją mogę poczekać nawet miesiąc,dwa tylko proszę powiedzieć czy moje warunki są możliwe do zrealizowania. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.Bardzo serdecznie pozdrawiam I co teraz? co odpisać?
  12. Podnoszę Momusa!!!
  13. Lothia znalazła nam takie ogłoszenie: Trzeba sprawdzić!!!:razz: znalazłam takie ogłoszenie Kundelek 2007-02-14 Przyjme psa do domu z ogrodem,wiek do 2 lat, amstaffa, dobermana,rotweilera. Kontakt: Siemianowice woj. śląskie Michalkowicka45 tel: 032/7668594 lub 511270817 email: [email][email protected][/email]
  14. Ja kocham ale wziąc nie moge....:placz::placz::placz:
  15. Ok...już sie robi;]. Ogłoszenie jakies proste...hmm np. Pilnie oddam ładnego, sredniego psa maści czarnej w dobre ręce nr.tel. Pomyślałam że jak mieszkasz w śródmieściu to bliżej masz np. do wyborczej (przy galerii łódzkiej jest wyborcza). Do expressu można zadzwonić;)
  16. Za dużo tu śmierci... nie moge tu wchodzić. Diego [*] pamiętam o Tobie Słońce Ty kochane....:placz::placz::placz::placz::placz:
  17. Diego... będe o Tobie pamiętała - pamiętam o kazdym psie, jaki przybłąkał się pod nasz blok.... Ty i Burek byliscie pierwsi, którzy trafili na dogomanię - nie zapomnę! Agnieszka ja sama nie chciałam wysyłać Diego hen hen - przestań sie obwiniać! Zrobiłaś co mogłaś...to moja wina że mu nie pomogłam:placz:
  18. Opowiedz nam o nim;) Jego fanki tu bedą czekały!
  19. Yoszi [*].... koniec swiata - on jest dla mnie wszystkim i jeszcze wiele więcej.... Przeglądałam wątek i miałam nadzieje...ehh Yoszi nie zapomnimy o Tobie Kochanie.
  20. ładny piesek...dziwne że domku nie ma tyle czasu. Widze dobrą mine do złej gry:cool1: - dobry kamuflarz:razz:.
  21. Karilka

    Łódź 2007

    My będziemy- oczywiście, tylko sie zdecydować na dzień nie mogę... z moimi 2-ma niewystawowymi piesami
  22. Ja też jestem za... Tylko z kasą pomóc nie moge :-(. Nie wiem jak to zrobić bo to spory wydatek... Drogie są te hotele bo przecież pies za 15 - 20zł nie zje i nie wypije - tyle przecież kosztuje hotel z wyżywieniem dla ludzi... pokój np. na wakacje nad morzem czy coś w tym stylu... Płatny tymczas byłby lepszy ale no cóż jak myślecie że dacie rade z kasą to nie ma problemu i jestem za. Mnie na taki hotel niestety nie stać..
×
×
  • Create New...