-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='CASIA&ttb']nie radze bazowac na tym rozkładzie bo żadko kiedy sie sprawdza... najlepiej zadzwonic na informacje PKS i sie dowiediec czy oby napewno w wakacje te autobusy jeżdżą-od siebie dodam że droga z wronek do ierkowa jest długa i z buta udało sie mi i Pati przejsc jakies 8-9km i miałyśmy dość a byłyśmy bez bagaży...[/quote] To 22km więc kupa drogi na piechote... Jaki jest nr do pksa?:roll: -
Nie sceptyczne podejście do bulli - miałam wiele razy na DT bullowate. Wiem, ze mój pies nie zaakceptuje innego dużego psa u siebie w domu. To jego dom, jego zabawki, jego miski, jego mały pies, jego kot i jego pani. Bull sie nie zawaha również użyć zębów. Doberman jest uważanany w Polsce za najgorszego psa, któremu "odbija" i pożera własnych włascicieli:roll:. Na równi z bullem (ostatnio)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=polacz_3&czas_min=3&czas_maks=90&[/url] A czy ten rozkład obowiązuje też w niedziele? Ktos sie może orientuje;)? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czy SIERAKÓW RYNEK jest daleko od ....naszego el dorado?:roll: Albo SIERAKÓW OŚRODEK ZDROWIA Lub też SIERAKÓW WYB. cokolwiek znaczy to WYB.:diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Okamia']To szukaj i przyjeżdżaj :D nie ma za co xD[/quote] A my? A my? Szukam ciapąga z soboty na niedziele albo na niedziele ale na razie najfajniejszy jest w poniedziałek:shake: - do Wronek (a tam cos jeździ do Sierakowa?:roll:) -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Olenka umie wstawiać zdjecia!:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger']A z jakiej stacji ma odjeżdżać pociąg? Znalazłam coś takiego: Łódź Kaliska ---> Wronki odj 07:19 przyj 11:59 Czas podróży 4:40 przes. 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/d_pic.gif[/IMG][/quote] Fajna sprawa! Z wronek jest PKS, tak? [quote name='Okamia']Na razie są 3 ze mną ... Szukamy jeszcze 1 lub dwóch osób które chcą przyjechać w niedzielę :evil_lol: PS. Zaraz nad jezioro jade xD zgadnijcie gdzie??[/quote] Jakbym miała ciapaga na niedziele to bym sie pojawiła;) -
Raz wdrapała sie do wanny bo widać, bardzo chciała kapać sie ze mną i może jej to zostało...:evil_lol: Towarzysz kąpielowy - I klasa!
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
Karilka replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Jak zostanie jakiś szczyl mały to moge wziąć na DT. Boje sie jak bedzie u mnie z finansami na tego szczyla ale jeśli zajdzie potrzeba - zaopiekuje sie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ej. Jedzie jakiś ciapąg przez Łódź? Ktoś coś wie?:shake: -
[Łódź] Sunieczka w rozmiarze chichuachua ma swoj dom :)
Karilka replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Łaziła po wiskitnie? -
Czy szczenior ma ten tymczas? Agata zabiera, rozumiem?
-
[quote name='globalnydog193']No to właśne o to chodzi. To miałam na mysli mówiac o karaniu. Powinnas jeszcze powiedzieć przy tym FE lub NIE ale to juz szczegóły... Też trzymam kciuki żeby szkolenie było owocne:lol:[/quote] NIE skacz na gości NIE zjadaj mojego obiadu NIE gryź NIE szczekaj NIE wariuj NIE ciągnij Podczas nauki nie stosuje się sformułowań z "NIE". Zamiast tego stosuje się "przestań" "zostaw" "cicho" "spokój" Jako "NIE ciągnij" ja stosuję "HEJ!" BlackSheWolf przerzuć się na zabawki albo na kliker bo na smakołykach to długo nie pociągniecie. Jak tak lubi ciągnąć - zainwestuj w szorki (ok 45 zł na allegro) i puszczaj psa z oponą albo i dwiema:diabloti:
-
KOREK - czekladowy doberman, pojechał do nowego domu :)))
Karilka replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
No tak... cholerny świat... -
KOREK - czekladowy doberman, pojechał do nowego domu :)))
Karilka replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Jaki on jest do innych psów?? -
Potwierdzam. Łódzkie ZOO sprzedawało szczenięta Dingo... Z 4 lata temu było głośno w Łodzi o kobiecie (starszej) znęcającej sie nad swoim psem Dingo... "pies" był głodzony, przypalany itp za nieposłuszeństwo bodajże... Oczywiście mieszkał w bloku....
-
Za wykup 1500zł....
-
Ulka cholera jasna pomóc nie mogę bo mam 50m mieszkanie 2 psy, szczura i kota... no i łącznie 4 ludzkich domowników:oops:... Bardzo chciałabym mu pomóc... wziąć do siebie. Jest cudowny... niestety warunki mieszkaniowe i finansowe na to nie pozwalają...:placz:
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Karilka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
e tam medal... OSKAR. Cholera jasna... tam zostały jeszcze psy... Za szczeniaka yorka ile chciał?