Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [quote name='CASIA&ttb']nie radze bazowac na tym rozkładzie bo żadko kiedy sie sprawdza... najlepiej zadzwonic na informacje PKS i sie dowiediec czy oby napewno w wakacje te autobusy jeżdżą-od siebie dodam że droga z wronek do ierkowa jest długa i z buta udało sie mi i Pati przejsc jakies 8-9km i miałyśmy dość a byłyśmy bez bagaży...[/quote] To 22km więc kupa drogi na piechote... Jaki jest nr do pksa?:roll:
  2. Nie sceptyczne podejście do bulli - miałam wiele razy na DT bullowate. Wiem, ze mój pies nie zaakceptuje innego dużego psa u siebie w domu. To jego dom, jego zabawki, jego miski, jego mały pies, jego kot i jego pani. Bull sie nie zawaha również użyć zębów. Doberman jest uważanany w Polsce za najgorszego psa, któremu "odbija" i pożera własnych włascicieli:roll:. Na równi z bullem (ostatnio)
  3. [url]http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=polacz_3&czas_min=3&czas_maks=90&[/url] A czy ten rozkład obowiązuje też w niedziele? Ktos sie może orientuje;)?
  4. Dorosłego psa wziąć do siebie nie moge - mam dorosłego dobermana, który nie zawahałby sie walki w razie chęci dominacji gościa. Nie chciałabym do takiej sytuacji dopuscić. Rozlew krwi w domu jest mi zbędny. Szczeniak to szczeniak...
  5. Czy SIERAKÓW RYNEK jest daleko od ....naszego el dorado?:roll: Albo SIERAKÓW OŚRODEK ZDROWIA Lub też SIERAKÓW WYB. cokolwiek znaczy to WYB.:diabloti:
  6. [quote name='Okamia']To szukaj i przyjeżdżaj :D nie ma za co xD[/quote] A my? A my? Szukam ciapąga z soboty na niedziele albo na niedziele ale na razie najfajniejszy jest w poniedziałek:shake: - do Wronek (a tam cos jeździ do Sierakowa?:roll:)
  7. Dziewczyna "zamówiła" sunię na tymczas. Nie widzę nic w tym złego... Jeśli potrzeba DT - moge wziąć szczeniorka.
  8. Olenka umie wstawiać zdjecia!:evil_lol:
  9. [quote name='Asia & Ginger']A z jakiej stacji ma odjeżdżać pociąg? Znalazłam coś takiego: Łódź Kaliska ---> Wronki odj 07:19 przyj 11:59 Czas podróży 4:40 przes. 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/d_pic.gif[/IMG][/quote] Fajna sprawa! Z wronek jest PKS, tak? [quote name='Okamia']Na razie są 3 ze mną ... Szukamy jeszcze 1 lub dwóch osób które chcą przyjechać w niedzielę :evil_lol: PS. Zaraz nad jezioro jade xD zgadnijcie gdzie??[/quote] Jakbym miała ciapaga na niedziele to bym sie pojawiła;)
  10. Raz wdrapała sie do wanny bo widać, bardzo chciała kapać sie ze mną i może jej to zostało...:evil_lol: Towarzysz kąpielowy - I klasa!
  11. rottusia masz zdjęcia? Trzeba do rottki napisac to go wyciągną jak beda mogli...
  12. [quote name='ocelot']No też mam takie wrażenie, że to bardziej Ast, ale musiałam zaryzykować;) Zerknę jutro uważnie na kwarantannę.[/quote] To nie jest ast. To amstaff / pittbull Boksera w nim nie widzę. Czy jest jeszcze doberman?
  13. Jak zostanie jakiś szczyl mały to moge wziąć na DT. Boje sie jak bedzie u mnie z finansami na tego szczyla ale jeśli zajdzie potrzeba - zaopiekuje sie.
  14. Ej. Jedzie jakiś ciapąg przez Łódź? Ktoś coś wie?:shake:
  15. Czy szczenior ma ten tymczas? Agata zabiera, rozumiem?
  16. [quote name='globalnydog193']No to właśne o to chodzi. To miałam na mysli mówiac o karaniu. Powinnas jeszcze powiedzieć przy tym FE lub NIE ale to juz szczegóły... Też trzymam kciuki żeby szkolenie było owocne:lol:[/quote] NIE skacz na gości NIE zjadaj mojego obiadu NIE gryź NIE szczekaj NIE wariuj NIE ciągnij Podczas nauki nie stosuje się sformułowań z "NIE". Zamiast tego stosuje się "przestań" "zostaw" "cicho" "spokój" Jako "NIE ciągnij" ja stosuję "HEJ!" BlackSheWolf przerzuć się na zabawki albo na kliker bo na smakołykach to długo nie pociągniecie. Jak tak lubi ciągnąć - zainwestuj w szorki (ok 45 zł na allegro) i puszczaj psa z oponą albo i dwiema:diabloti:
  17. Potwierdzam. Łódzkie ZOO sprzedawało szczenięta Dingo... Z 4 lata temu było głośno w Łodzi o kobiecie (starszej) znęcającej sie nad swoim psem Dingo... "pies" był głodzony, przypalany itp za nieposłuszeństwo bodajże... Oczywiście mieszkał w bloku....
  18. Ulka cholera jasna pomóc nie mogę bo mam 50m mieszkanie 2 psy, szczura i kota... no i łącznie 4 ludzkich domowników:oops:... Bardzo chciałabym mu pomóc... wziąć do siebie. Jest cudowny... niestety warunki mieszkaniowe i finansowe na to nie pozwalają...:placz:
  19. e tam medal... OSKAR. Cholera jasna... tam zostały jeszcze psy... Za szczeniaka yorka ile chciał?
×
×
  • Create New...