-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
W niedzielę 18.V jest w Bytomiu wystawa krajowa. Tam też napisałam prośbę o pomoc w transporcie. Mam nadzieję, że ktoś pomoże... -
Hej dogomaniacy! Bardzo pilnie potrzebuję transportu dla 4 szczeniorków na DT w Bytomiu - u wandul 66 - z Łodzi. To dla nich [B]szansa na życie[/B]! Czy jest ktoś, kto mógłby maluchy zabrać? Są na trasie Łódź - Tomaszów Maz. ale dowóz do samej Łodzi sie rzecz jasna znajdzie. Tu ich wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111209[/URL] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]PILNIE poszukiwany transport: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=7]Łódź - Bytom[/SIZE] dla 4 szczeniaków! [SIZE=3]:placz:Proszę o pomoc!:placz:[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Reno2001 Czy możesz wyłożyć pieniądze, a ja będe zwracać z bazarków? Mam nadzieję, że ktoś finansowo trochę pomoże bo to dla mnie samej bardzo dużo pieniędzy... -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
ocelot jadę z ruda76 do schroniska na ta 11 ale tylko na "chwilę", nie wiem ile ta "chwila" ma trwać:roll:. Ruda76 zgodziła się malucha wziąć w drodze powrotnej;), więc transport do Tomaszowa by sie przydał. Dokładniej nie wiem na którą ale szacuję, że ok. 12 - 13 (tu musi wypowiedzieć się ruda76) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Bazyliah super!:multi: wandul 66 moze tak być? -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Myślę, że dziś uda mi się zdobyć zdjęcia a wtedy się zakochacie;) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
2 podobno znalazły domki (do potwierdzenia dziś), 2 zostały i wandul 66 zaoferowała DT:loveu:. Mama bidna potrzebuje sterylizacji i szukamy powoli DT.. Ale wiadomo jak jest z dorosłym psem - ciężka sprawa:shake:... Są też inne, potrzebujące pomocy szczeniaki, jakieś 40km od tych: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10142373#post10142373[/url] wandul 66 może wziąć czwórkę dzieciaków do siebie i potrzebujemy dla nich transportu do Bytomia. Wykombinowałam, żeby pojechał jeden z tego wątku do mnie, jeden do wandul 66, wraz z 3 tych drugich. Tak kombinuję, ponieważ nie mogę wziąć do siebie niestety starszego szczeniaka... Te z drugiego wątku maja ok. 4 miesiące.:shake: -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podniosę! Sprawa pilna! -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Mają wątek na transportowym. Czekam na podanie kwoty, jaka mniej więcej będzie potrzebna na transport małych... -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
No to teraz skupmy się na transporcie do wandul 66 maluszka i liczmy na to, że moze jakims cudem uda sie znaleźć im domki do soboty.:shake: -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Napisałam posta na transportowym. Zakładam tez watek - żeby było widoczniej. Moze coś sie uda załatwić:roll:. -
BORZOJ - pies 4letni - zabrany ze wsi z kojca! MA DOM !!!
Karilka replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
xxxx52 przydałby sie jakiś szczeniak do zabawy. Mam takiego:cool3:. Kondycja kiepska. Mój doberman wszystkie psy "zabawowe" w okolicy wymeczył. Nikt nie chce sie z nim bawić. -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Reno czekam na wieści. -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Reno2001 zaoferowała transport do wandul 66 w sobote za zwrotem kosztów... Trzeba jakąś zbiórkę zorganizować. Bazarki postaram sie jutro wystawić jakieś. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Red][B]KASA PILNIE POTRZEBNA NA WYRWANIE DZIECI Z KOSZMARU![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
BORZOJ - pies 4letni - zabrany ze wsi z kojca! MA DOM !!!
Karilka replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
O matko jaki on jest śliczny... Borzoj to moje marzenie kiedyś było (przed dobermanami:cool1:) Piękne macie tereny spacerkowe;) -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Posty skaczą:angryy:. Reno napisz ile wyniosłoby paliwko... -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Reno super! Ile wyniósłby mniej więcej taki transport? Cholera jasna.. U mnie pustki po kieszeniach i na koncie to wole nie patrzeć już...:shake: -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Dobra, to jak z transportem? wandul 66 może zabrać 4 szczeniaki łącznie. 2 zostały z tego wątku i na mojej wiosce jest 5:shake: Gdybym ewentualnie wzięła do siebie jednego malucha z tego watku to jeden pojechałby do wandul 66 i 3 z mojej wsi. To teraz jak z transportem 4 szczeniaków do wandul 66? Są jakieś pomysły? Ktoś może jedzie w tym kierunku? -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']A więc tak: Myślę, ze tego psa należy tam zostawić, ale: -koniecznie zapewnić bude mu trzeba -czasami brać może na jakieś spacery, spuścić z łańcucha, socjalizować [jeśli się da] -pogadać z właścicielem, uświadomić mu wiele rzeczy... -kontrolować psa, czasami wyczesać, pobawić się, dbac o jego warunki[/quote] To znajdź budę. Mnie było ciężko wydać 20zł na szelki dla poranionej sznaucerki. Buda to nie jest 20zł... Dziewczyno! To pies, który całe życie spędził na łańcuchu! Nie wie co to znaczy człowiek, dotyk... Wyciągając go nawet na spacer zrobiłabym mu krzywdę! Z reszta własciciel by mnie wygnał stamtąd.. Nie pozwoliłby przyjść. [I]To tylko kundle. Żryć mają to o co chodzi?[/I] Socjalizować mam kogo - mam psa wyciągniętego z meliny, który ciągle sie uczy. Mam szkołe, prace i w związku z tym nie za dużo czasu. A staram się jeszcze jeździć do schroniska i działać w ND. Łatwo sie mówi. Jeszcze łatwiej pisze na forum.:roll: Wyczesać - ten pies by mnie zeżarł, gdybym chciała do niego podejść. Do niego własciciele nie podchodzą prawie. Co dopiero obca osoba. On jest praktycznie zdziczały Pobawić - myślisz, ze taki pies wie co to jest zabawa, choć nie wie nawet co to znaczy "pogłaskać" ??? -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
wandul 66:sweetCyb: czy ktoś Ci już pisał, że jesteś SUPER?:Rose: A jak z transportem? Wiadomo już coś na ten temat? -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
wandul 66 SUPER!!! WOW! Dziękuję! A jeśli pojedzie do Ciebie tylko jeden z ulicy to możesz zabrać 3? :cool3: Te szczeniaki mają ok. 4 miesiące i będą średnio - duże i u mnie taki dzieciak nie ma racji bytu przy 50 m mieszkaniu, 4 domownikach i 2 psach... :shake: a taki 5 tyg maluszek sie upchnie... To niemowlak prawie przecież.:roll: -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Pomoc dla psów przyjmują bo jak zaniosłam obroże pan obejrzał i zaraz założył. Tyle, ze to właśnie są straszne prymitywy... Ten owczarkowaty... Nie wiem. Budę skołować to trudna sprawa... No ale on tam już całe życie spędził, więc nie wie nawet, że może być inaczej :shake:. Szukać domu mu nie będziemy. Sznaucerkę dzieci lubią. Bawią się z nią. Wchodzą jej do budy i cieszą się, że umie usiąść i położyć sie na komendę czy podać łapkę. A że całe życie jest na łańcuchu i "żre to co my" to jest inna bajka. Jest tam rok czy dwa ale jej nie oddadzą. "Bo dzieci". [B] PRYMITYWY [/B]Ratujmy szczeniaki! Suce przydałaby sie tez sterylizacja no ale teraz jest prorytet: [B]PSIE DZIECI.[/B] -
Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki. Ufne, kochane, lgnące do człowieka... Pachnące mlekiem... Gdy dzisiaj zaniosłam obroże dla psów, żeby powymieniać te, z łańcucha na coś cywilizowanego i nie rozrywającego skóry do mięsa - usłyszałam słowa: [CENTER][B]"pani by może przyniosła jakie łańcuchy i obroże dla tych pchlarzy małych bo mi sie rozłażą po podwórku" [/B] [/CENTER] -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Tutaj też są potrzebne BARDZO pilnie DT: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10142373#post10142373[/url] Postaram sie jutro mieć zdjęcia...:roll: wandul 66 a może dasz radę wziąć jakieś dzieci z tego miejsca? Nie wiem co robić... Jestem bezradna:placz::placz::placz: Byłam dziś tam i pozamieniałam psom wrzynające sie w szyje łańcuchy na obróżki. Najbardziej poraniona na szyi sunia (sznaucerka, mama szczeniąt) dostała szelki. Szkoda, ze nie mam domku z ogródkiem:placz:...