Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [quote name='diabelkowa']no to My z Lorien i Gloria bierzemy jeden 4 osobowy domek ;] diabel-pies-domek :)[/quote] A może ja mogę się zgłosić?:loveu::cool3: Tak czy inaczej: Karilka + Dolaro - domek
  2. Ta. Wiele rzeczy jest zabronionych w Polsce...:roll: Uszy tnie sie nawet i teraz:shake:.
  3. Co sie dziwić. Na podwórku pewnie "jest bo jest". Takie mrozy a to to chude na dworze siedzi. PS:Morde ma podobną do Viki Oleny...:roll:
  4. Jambo... [*] mosii trzymaj się... Zrobiłaś wszystko co było mozna...:-( Sucz z rodowodem, trzymana na podwórku... [url=http://www.allegro.pl/item522209912_dobermanka_oddam_w_dobre_rece.html]dobermanka-oddam w dobre ręce (522209912) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [CENTER][IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/522/20/99/522209912_2[/IMG] [/CENTER]
  5. No tak. Mój pies ma swoje własne zdanie na kazdy temat. Strasznie interesowna bestia. Troszke nieprzewidywalna... I za to go kocham. Kasterek sie przypomina!
  6. Karny doberman:loveu:. Cóż za cudowny wynalazek:diabloti:
  7. Ha, jak fajnie:loveu:. Górowato KaRa ośrodek jest może ogrodzony? Jaka jest cena? Napiszesz coś o tym?:lol: Opłata za psy itp?
  8. Max zaraz znajdzie fajny dom. Jest super! W Łodzi są 3 bidne dobeczki..:-(
  9. Ja też uwielbiam grzywacze:loveu:. Suka jest bardzo ładna. Nie zdziwiłabym się jakby posiadała tatuaż.:roll: Łysy Czino będzie miał koleżanke:loveu:
  10. Dobeczka już nie ma, tak? Tosiu, czy byłaś tam? Jakie są szczeniaki?
  11. Oj nie koniecznie. Są psy, które po prostu nie lubią ciągnąć i tyle:cool1:
  12. No tak ale może nikt ze sportoców sie nią nie interere bo nie ma tego zapału do ciągnięcia a taki pies ... to nie pies:cool1:. Oczywiście sucz jest cudowna i widzę ją na kanapie:loveu::loveu::loveu:
  13. Cudo! Ona ma zacięcie do ciagnięcia? Szarpie na smyczy?
  14. O kurcze ale ten rottuś jest śliczny...:-o:loveu::loveu::loveu: Irma taka jużakowata chyba jest, prawda?:loveu:
  15. A Wy paskudy:shake:. Chwile mnie nie ma, a tu już przekabacają na mroczną strone dogomanii kolejną, nieświadoma losu ofiare
  16. Kurcze, Mój biedny pechowy Dolar ucierpiał. Odgryzioną ma połowe ucha... [COLOR=LightBlue]Wyżalam się Wam bo nie mam komu[/COLOR]:diabloti: Darwin. Właśnie. Musisz się wylegitymować:cool3:. Kara czy dzwoniłaś do ośrodków w Jeziorsku?
  17. Wiosenko...To zima. Ciężki okres, praktycznie dla wszystkich...:shake: "Nie martw się cieniem. Cień to oznaka, że gdzieś jest słonecznie.." Trzymaj sie. Musimy dać rade.
  18. Oj, super. Jest na "pinczerach w potrzebie" to wkleiłam go i tutaj... Nikt nie odzwiedza bazarku... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-torebeczka-terrierek-szkocki-hit-nadzieja-dobermana-do-20-12-a-126694/[/url] Podnieście czasem, proszę. Po tym bedą następne bazarki.
  19. Czy mogę zniknąć z listy dłużników?:roll: Wszystkie sprawy są już wyjaśnione... Przynajmniej z mojej strony...
  20. [quote name='gops']pf mam mke na zbyciu ale jak sie nie miesci to przykro mi :evil_lol::eviltong: dzisiaj dojdzie nam obroza :diabloti: a ja przygArne z checia szelki do biegania cos jak manmat rozmiar M lub L :razz:[/quote] Mam tylko na doga niemieckiego na zbyciu:diabloti:
  21. Może pobijemy rekord frekwencji w tym roku:cool3:...
  22. [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0807.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0808.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0810.jpg[/IMG] Takie cudo jest w Swarzędzu "Witajcie! Chciałbym przedstawić Wam młodego pieska, który znajduje się w schronisku w Swarzędzu (niedaleko Poznania).. w schronisku jest może od 3 tygodni, jego wiek ocenia się na około rok.. na pierwszy rzut oka widać, że pies poznał już co to głód.. garnie się do ludzi.. jest kochany i przyjacielski - szalenie ufny - jak tylko podejdzie się do boksu lizaniem po rękach błaga o to, by go stamtąd wyciągnąć.."
  23. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818429.jpg[/IMG] Taka sunieczka jest w schronisku w Tomaszowie (ok. Łodzi). CUDO! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-tom-maz-psy-sie-zagryzaja-sa-glodne-kompletny-brak-adopcji-102428/index311.html[/url]
×
×
  • Create New...