-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
rose to miło, że jednak nie każdy:loveu: [CENTER]:evil_lol: [/CENTER]
-
gops jak masz takie wątpliwości co do zrywania to bym posżła do metalowego, pupiła kawałek łańcucha, dwa karabińczyki na końce i line do kompletu wspinaczkową... Tyle, ze by Cie ludzie na ulicy kamieniami rzucali, że z psa bestie robisz. Co do łańcuszków... Nigdy nie słyszałam o zerwanym, spawanym łańcuszku typu dławik ( 2 kółka i łańcuch) Takie coś kupisz za 15zł i nie zerwie za nic. U mnie cała kolekcja tego jest... Z reszta.. drogie dzieci, przekazę Wam prawdę, nad wszystkie prawdy: [I][B] Wszystko co [U]skórzane[/U] lub [U]metalowe[/U] jest lepsze od szmacianego.[/B][/I]
-
...No i ja też sie wybieram na wycieczke 1 dnia ...tylko raczej wyjdziemy z Dolarem bramą/furtką:oops::evil_lol: Co do wiecznych kłótni i pretensji na watku - już sie zaczynam przyzwyczajać, że każdy przez neta taki "mundry":diabloti: [SIZE=1]PS: Ktoś z Was jedzie na międzynarodówke w Łodzi?[/SIZE]
-
[QUOTE] [CENTER][FONT=Times New Roman]Łódź[/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman]1. Utrzymujący psy i inne zwierzęta domowe są zobowiązani do zachowania środków ostrożności zapewniających ochronę przed zagrożeniem lub uciążliwością dla ludzi i innych zwierząt i ponoszą pełną odpowiedzialność za zachowanie swoich zwierząt.[/FONT] [FONT=Times New Roman]2. W szczególności do obowiązków utrzymujących psy i zwierzęta domowe należy:[/FONT] [FONT=Times New Roman]1) sprawowanie stałego i skutecznego dozoru dozoru nad psami i innymi zwierzętami domowymi; zwolnienie od tego obowiązku może nastąpić tylko wówczas, gdy zwierzęta te są na uwięzi lub znajdują się na terenie należycie ogrodzonym, uniemożliwiającym jego opuszczenie,[/FONT] [FONT=Times New Roman]2) w miejscach publicznych prowadzenie psów na uwięzi, a psów agresywnych lub [/FONT] [FONT=Times New Roman]w inny sposób niebezpiecznych czy uciążliwych dla otoczenia (w tym wszystkich ras psów [/FONT][FONT=Times New Roman]uznawanych za agresywne ) w założonych kagańcach. [/FONT] [B][FONT=Times New Roman]W miejscach, gdzie nie stwarza to zagrożenia, pies może znajdować się bez uwięzi tylko wówczas, gdy opiekun psa ma możliwość sprawowania bezpośredniej kontroli nad jego zachowaniem,[/FONT][/B][/QUOTE][B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B][FONT=Arial]I to mi sie podoba[/FONT][B][FONT=Times New Roman]:loveu: [/FONT][/B]
-
My mamy taki własnie plastikowy, tyle, ze 9tkę. Pies rozłupał już dwa takie o beton. Ze "znaleźnego" robi frytki... no ale ogólnie jest ok. Mam też Dingo metalowy. Cholernie drogi ale opłacało sie. Ma już rok a wygląda jak nowy. Leży idealnie i jest SUPER.
-
...albo pochodzi z "niezłej gatunkowo" pseudo albo był bity i zostawiany sam sobie. O ile w drugim przypadku da sie coś zrobić - w pierwszym ...niestety.:-( Paranoja.
-
Olek... przestań. :roll: Jak ogrodzone to super, tyle, że jak będzie dużo "obcych" nie uprzedzonych o kradzieju żarciowym to i tak łańcuch:evil_lol:.
-
Stado gołębii do ZADUSZENIA! Nieaktualne - w nowym domu
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, może nie pocztą ale pociągiem? Przesyłka konduktorska? Tzn to wygląda tak, ze u konduktora wstawia sie to pudło / pudła i pociąg jedzie. Albo Kurier - prywaciarzy jakiś złapać? Małe auto? Wet-siostra a Ty masz gołębnik?;) Jakie masz warunki? -
No wiesz, co do używania... mocniejszych słów , to czasem jak nie zaakcentuje jakiejś komendy to licho z jej wykonaniem :evil_lol: .
-
Z psiurami nie było problemów w zeszłym roku z tego co pamiętam. Nikomu to nie przeszkadzało raczej. Włascicielka bardzo miło sie do mnie uśmiechała nawet po tym jak mój pies jej w domku narozrabiał:diabloti:. Nie wiem czemu, ale zawsze mówiła mi "dzień dobry" z uśmiechem od ucha do ucha. Skrajne przekłamanie? Co do zdjęć to... dorzucimy do Galerii po Zlocie:cool3::evil_lol:
-
Co do tego 50%/50% to mam nadzieję, że druga część będzie tolerancyjna:roll:. Nie fajnie by było znów być fotografowanym przez obcych ludzi. Taka kariera mi sie nie marzy:evil_lol:
-
Martens psa puszczasz w kagańcu?;) Dobki mają to do siebie, że w razie nudy spierniczają. Mojemu, też sie to zdarza. Nawet z obroży się wykręci:placz:. Oczywiście walczymy z tym no ale i tak sie zdarzy, ze "zniknie". Pies głuchnie i tyle. Postawiłam się w sytuacji tego własciciela dobka. Chyba po prostu bym zabrała swojego psa na siłe i poszła. ...tyle, że Dolar do psów nie podchodzi a tym bardziej do obcych ludzi. Tyle dobrego przynajmniej.:evil_lol:
-
Stado gołębii do ZADUSZENIA! Nieaktualne - w nowym domu
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Gołąbki do góry! Wet siostra a w czym sie gołębie transportuje?:shake: Wiesz, ja jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o ptasiorki:oops: -
Agata no ta, tyle, ze u nas nie jest to jeszcze tak zaawansowane jak u nich. [SIZE=1] Z resztą... na wilki to sama bym sie pokusiła jakbym miała pare tys. metrów i kase:diabloti:[/SIZE]
-
Daj spokój. Toż to ucywilizowany dzicz. Rozpier*alacze świata:roll:
-
Mam nadzieję, ze właścicielka ośrodka uprzedza ludzi o tym, że będziemy MY:evil_lol: [SIZE=1]Po co sie pytam... i tak będe tachać ten łańcuch[/SIZE]
-
[QUOTE] [B]Proporcje:[/B] Sylwetka dobermana wydaje się prawie kwadratowa, dotyczy to w szczególności psów. Dlugość tułowia, mierzona od nasady ogona, nie powinna przekraczać 5% u psów, a 10% u suk wysokości w kłębie. [/QUOTE] Gdzieś widziałam taki fajny rysunek... nie moge znaleźć.
-
[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz14520.jpg[/IMG] [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz14517.jpg[/IMG] [CENTER] Wygrzebałam. Dziękuję:loveu: Masz może więcej? [/CENTER]
-
Szukajcie petsittera, na pewno ktos sie znajdzie! Przecież 10 letni DOBERMAN po rozłące z panią, z którą spędził całe życie zejdzie szybko:shake::-(
-
W USA lew na podwórku to normalka:diabloti:
-
Dziewczyny, czy ośrodek jest całkowicie ogrodzony? I czy będzie dużo innych osób? Jak to wygląda? [SIZE=1]Atkaaa no wiesz, jeśli masz OGON:evil_lol:[/SIZE]
-
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5828/plawki7.png[/IMG] [CENTER]:crazyeye: :loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
-
Otóż to. Pit może być umięśnionym chudzielcem Staffik ma być ubity Bullek .. zależy czy typ terriera czy hipcia:evil_lol:. [SIZE=1]PS: Złośnica, jestem fanką Lugera:loveu:. Miło, że jesteś na tym forum;)[/SIZE]