Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Dla mnie to całe miasto. :roll:
  2. ...oj, ta pościel chyba nie będzie taka ładna po tym zlocie... Kłaczki?:shake: :eviltong: Może ktoś w przypływie inwencji twórczej zrobi listę, tego co należy wziąć?:diabloti:
  3. Jestem pod wrażeniem ciotka kluchy. Marzy mi się mini już od dłuższego czasu i .. może kiedyś;). Na pewno obok dobków:diabloti:
  4. [IMG]http://i42.tinypic.com/2uzs4qw.jpg[/IMG] Oj jakie słodkie pieseńki:loveu: :diabloti:
  5. GameBoy szpaaan:evil_lol:
  6. Dziewczyny, dodałyście mi wiary i pewności w walce z chorobą mojego psa. Dzięki Wam uwierzyłam, że wszystko sie opłaca, że trzeba walczyć zawsze i do końca. Dzięki. Jesteście niesamowite.. Za to że się nie poddałyscie. Za to, że walczycie... Dzięki.
  7. Obroze pitbullowe robią z np. imieniem, więc smycz tez zrobią. Na allegro poszukaj.
  8. Cała reszta gołąbków znalazła fajny domek, z bardzo dobrą opieką!:multi:
  9. Hahahahhaha!
  10. Akurat wypuszczenie i pokazanie pająka to nie grzech;)
  11. Wybiegać, dać zajęcie, włączyć radio. Pracować, pracować, pracować.:lol:
  12. [IMG]http://images46.fotosik.pl/153/573607bb9bb3b865.jpg[/IMG] Psiak chudy jak przecinek, skóra jak papier, kuleje i jest potwornie skołtuniony.. Dzisiaj wziełam sie za jego obcinanie. Tyle pcheł w jednym miejscu nigdy nie widziałam. Wyciągnęłam 8 kleszczy. Mnóstwo starych pogryzień, na mordce wyrwana garść włosów i dziury po zębach. Mimo wszystko inne pieski bardzo lubi, jest barrdzo uległy i kochany. To jeszcze dzieciaczek... W niektórych miejscach na piesku nie dało się używając nozyczek przebić przez filc. Musiałąm ciąć żyletką. Spędziłam 2 godziny a to nawet nei połowa. Jest śliczny. Bardzo ufny i może mieć jakoś 8 miesięcy... Koczuje przy ruchliwej trasie. Pilnie potrzebna pomoc! 691 185 448 - mój numer, jakby ktoś mógłby pomóc...:placz:
  13. Gratulacje! Wreszcie normalny własciciel yorka!:diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [quote name='rose']WRÓCIŁAM:evil_lol: tęskniliście?:diabloti: jutro Wrocław:p w Buczku byłam :eviltong: koncert Dody był:diabloti:[/quote] Koncert Dody i ja nie byłam:placz::placz::placz: :evil_lol: [quote name='basiapron']no my planujemy wejśc do busa z Wrocka który jedzie 14:15, przyjeżdzamy pospiesznym z Katowic który jest we Wrocławiu 12:45, z tego co narazie wiem jedziemy w składzie: ja, maksowa, dogomanka, dog193.[/quote] a skad odjeżdżają te busy? Zabiorą mi psa? Jaki jest koszt?:evil_lol:
  15. co jest pięknego w nowofunlandzie, tego pojąć nie umiem. Chyba tylko kolor:diabloti:
  16. basiapron trzeba było brać. Interes życia byś na niej zrobiła na Zlocie:evil_lol:
  17. "Sznaucerek miniaturowy biały rasowy, bez rodowodu - 1400zł Chichuachua długowłosa, bez rodowodu - 1600zł" Taka kartka wisiała w sklepie zoonatura w Łodzi (Tulipan). Myślałam, że padne.:angryy:
  18. Obroża. Nie kolczatka. ;)
  19. Rinuś [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12607701"]JBBSTUDIO[/URL] (na allegro) tworzy identyfikatory z grawerowanym zdjeciem piesa po jednej stronie (+ imie), po drugiej adres i telefon. Nie drogo całkiem, chyba ze 4zł wiecej niż za ten zwykły a wygląda fajowo. Przynajmniej na zdjęciach;)[B] [/B]
  20. A my będziemy mieli psi pleeecaaak:loveu:
  21. [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/666/28/23/666282353[/IMG] A ja chyba zachorowałam...:evil_lol:
  22. Wiesz, ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym sie nad wyborem szeleczek czy smyczki, tylko postawiła na socjalizacje. To zaprocentuje w przyszłosci. Pokaż szczeniakowi wszystko co tylko możesz i chwal non stop. Jak nie masz za co, to za samo to, że jest:evil_lol:
  23. Ambra trzymaj się! Jestem z Tobą całym serduchem! :loveu:
×
×
  • Create New...