Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Oprócz manmata to chyba tylko firmy robiące na zamówienie? Ja miałam problem z psem mającym 90cm w klatec piersiowej. Wiekszość kończy sie na 88cm...
  2. puk, puk ;).. Dawno mnie tu nei było... Jak tam moje ukochane zbóje? Nadal rozrabiają? ;)
  3. Czyli 4 osoby będą na pewno i jedna prawdopodobnie ;). Dalej, dalej. Kto będzie? Kto może przyjechać? Godzina 12? Może byc? Wszystkim pasuje?
  4. Ja tam mogę polecić...
  5. Ok... My jakoś w maju śmigniemy na PT 1 ale jeszce zobacze jak nam ten aport pójdzie.
  6. Także jedna osoba na SOBOTĘ, kto jeszcze? ;)
  7. diabelkowa pomyśl o maju w Wawie ;]. My musimy aport jeszcze zrobić, nigdy nie uczylam aportu..
  8. Proszę o zameldowanie sie osób chętnych na przyszły piątek / sobotę. Dużo osób w tym tygodniu nie mogło przybyć.. szkoda. Chciualabym żeby spotkalo sie wiecej osób, choć za pierwszym razem ;).
  9. ...połączyłam: "BIEGAJ! szukaj kota" i po jakimś czasie wyeliminowałam ten zwrot. Teraz zostało "Biegaj!". Dolce robi kółeczko i wraca na komende. Chyba wychodzi ;). Teraz "do mnie" jest w II i III z tego co zrozumiałam...
  10. [SIZE=4][COLOR=Red][B][/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B][U][I]JUTRZEJSZE SPOTKANIE ODWOŁANE![/I][/U][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][COLOR=Red][B] nie może przyjechać spore grono osób... Pogoda super ale co zrobić...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black]PS: tequilla masz PW i jakby coś sie działo to mój nr to 691 185 448 Pozdrawiam! Karina [/COLOR][/SIZE]
  11. Kochani. Kto będzie mógł przybyć w sobote?
  12. .. i to uchole fachowe kopiowane z tego co widać. Nie wiadomo czy ma tatuaż albo jego ślad? Siwa, bidna mordeczka...
  13. Dzięki! Bardzo mi pomogłaś. Jam jest laik od strony "prawnej" ;). Pozdrawiam! Karina
  14. A w jakim on jest mniej więcej wieku? Wiadomo coś na ten temat?
  15. Zobaczcie na pogode - znowu sie schrzaniła. Wszędzie śnieg... Nie znajdziemy placu, w którym psy nie utopiłyby sie w śniegu... Mój wczoraj pokaleczył łapy o lód przy ganianiu za pilka. Oczywiście w niczym to mu nie przeszkadza ale nie chcialabym, zeby na takim spotkaniu któremuś pieskowi coś sie stało a lód jest ostry. Do tego jest bardzo ślisko i moje ciele przy nadmiarze ADHD przewraca sie na zakretach. Nie wiem jak Wasze psiaki znoszą zimę i taki śnieg. Jeżeli chcecie - mozemy sie spotkać tego 20 ale jeżeli nie znajdziemy placu bez lodu, nie będziemy pracować. Mozemy jedynie poganiać za pilka czy porzucać śniegiem, pogadać, poznać się, ewentualnie popracować nad motywacja, socjalem i podstwowymi komendami. Nie widze, zeby ułożyła sie praca w grupie jakoś ciekawiej natomiast zabawa - jak najbardziej.
  16. Cholerka, mało ciekawie sie zaczyna robić.. Okamia, Basia? Jak to?
  17. Spokojnie. Mamy czas. Czy są jakieś przewidziane, większe odstepy czasowe miedzy PTI i PTII? Czy musimy odczekać jakiś czas czy "w locie" mozemy pójść na PTII po zdaniu PTI?
  18. Czy to byłby dobry kot dla samotnej, pracującej osoby? Czy byłoby mu smutno gdyby musiał zostawać sam nawet 10 godzin, czy to typ kota, który zajmie sie sobą?
  19. Jak fajnie! Czy tam jest jakas woda w pobliżu?
  20. [quote name='gops']dziwne ja slyszalam tylko 2 negatywne opinie i to spzred kilku lat gdy mieli za cienkie kolka i silne psy zrywaly ale teraz sa naparwde okey moze i moj pies ma za malo sily na te obroze :)[/QUOTE] No wiesz, jak wszedł pitman na rynek, zasłynął że jest badziewny i nie warto go kupować. Może i sie zmienił aktualnie ale i tak boje sie zaryzykować. Wole wydać więcej i mieć coś porządnego. Coś co nawet jak sie przyciuchra po latach to będzie sie nadawało dla silnego psa (np. tymczas czy prace). MAG miał bardzo twarda taśme, która była idealnym "kołnierzem" rozkładającym ciężar na całość szyi, co sprawdza sie przy IPO (szelki odpadają w naszym wypadku) czy zwykłym spacerze z możliwością szarpania. Jednak chyba zostane przy skórze. Poszukam jakiejś 5cm ;).
  21. [quote name='yamayka']Wspaniała ta zima, prawda? :angryy: Kurcze, 20 i 21 mam już zaklepane inne szkolenie! :-([/QUOTE] Gdzie?:D Słuchajcie, kto zamawiał pogode? Komu przetrzepać tyłek? ;)
  22. Cholerka. Mój usiedzi tak do półtorej minuty bez zmiany pozycji... Trzeba przećwiczyć, ale mamy czas.
  23. Cambel dzięki! Czyli bez sensu mój pies umie "do mnie".. przynajmniej jak na razie. Dzięki za linka. Czyli pies w komendzie nie zostaje kilka minut, tak? Najwyżej kilkadziesiat sekund?
  24. o Pitmanie słyszałam same nieciekawe rzeczy. Jesteś pierwszą osobą która mówi coś pozytywnego o Pitmanie. No ale skoro MAG sie spierd....
×
×
  • Create New...