Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. U nas aktualnie nutra zielona na śniadanie i mieso na kolacje. Kości nie daje wcale bo zaraz je mam na dywanie. Canvit wylatuje razem ze sraczka jak stąd do Sopotu.
  2. Karilka

    BARF w kostkach

    Fakt, faktem, jak dla mnie 10zł za kg jakiekolwiek jedzenie dla psa jest ceną wysoką, zwłaszcza, że dziennie zeszłoby u nas tego ok. 3 - 4kg. Nie stać byłoby mnie wtedy na gromadke bo 40zł na dzień to baaardzo duży wydatek i nie zarobiłabym nawet na zarcie dla zoo i dach nad glowa. Do sporów nie będe sie przyłączać, choć znam produkty obu firm.
  3. [quote name='Asia & Ginger']No coś Ty! :-o A pamiętasz może ile kosztowała i jaki rozmiar? :cool3: Moja spanielica ma ok 40 cm w szyjce. Czy ktoś pamięta jak się nazywa ten wzór? Poszukałabym jeszcze w necie, ale nie znam nazwy. :roll:[/QUOTE] 2 lata temu mialam na bazarku i juz wtedy nie produkowano tego wzoru. Na Zlocie miała spanielka takie coś i mój Dolce w tym chadzał i nie zauważyłaś? Szok ;)
  4. Niie. Rude psy nie mogą jechać do Mediolanu bo gubią długą, rudą sierść i są RUDE. Do tego nie wykąpane więc pewnie śmierdzą. Mogą jechać psy posiadające RÓŻOWĄ OBROŻĘ z co najmniej 8 DIAMENCIKAMI! Mają takie? Bez tych obróżek wstępu NIE MA.
  5. Pff! To nie pojade do tego mediolanu? Psy już z walizkami w zebach stoja... Tak bardzo chcą być na tych urodzinach...
  6. A ja czekam na zaproszenie do mediolanu! Jupi! Jupi! Paris zawsze zaprasza dużo różnych przyjaciół ;)!!! Juuuhuuł! Idziemy pakować manatki. To już 4 dni!
  7. ale andromeda podała 20kg za 157zł. Chyba cena dość przystępna. Starczy na dłużej
  8. łeee ja mówie o długich kolcach, ale w tej Wozie mu bardzo ładnie;)
  9. Ja jestem generalnie za karma jako śniadaniem czy też po prostu jednym posiłkiem w ciagu dnia czy po prostu smakołykiem. Wole karmić swoje psy tym, co widze czym jest, skąd jest i jaki jest tego skład. Karmie miesem drobiowym z dodatkami (czasem ryż, czasem warzywa, czasem ser biały) a karma to śniadanie i smakołyk w ciagu dnia.
  10. Hm. No a ja uważam, że ciężar sie źle rozkłada przez to, że ten pasek jest za długi i dlatego pies sie dusi.
  11. Marta skórzane ćwieki walnij Aresowi haha
  12. Ja bede chciala cietego psa mimo wszelkich zakazów. Mieliśmy juz 2 "wpadki" i 2 razy moj pies prawie sie wykrwawił na skutek odgryzienia fragmentu ucha przez obcego agresora. Nie chce tego więcej przeżywać.
  13. [quote name='Onomato-Peja']Karilka - skróciła O.o ? Jak dla mnie to on i tak trochę krótki jest.. pod pachy wchodzi[/QUOTE] Chodzi o pasek idący między łapami [quote name='evl']Hehe, jakieś 90% mijanych przez nas czarnych psów ma czerwone szeleczki ;) Spróbuję coś pokombinować z tymi (jak ta wiercipięta wytrwa w spokoju te całe długie kilka minut:mad:) ale pewnie i tak się zaopatrzymy w coś o trochę innej konstrukcji :p[/QUOTE] No bo to fajne połączenie. Mój nie ma. Ha! [quote name='gops']tak jest za krotki! dzieczyny wiem ze ktos ma skorzana obroze ze zlotymi okuciami mozecie podac firme?[/QUOTE] Ja mam. Hofero chyba [ kupilam w Niemczech]
  14. Przyjmę leki na schorzenie stawów i kręgosłupa. Wzmocnienie chrząstki itp.
  15. Może Nutra? 135zł chyba worek na allegro kosztuje. Zielona jest kaloryczna bodajże i wychodzi połowe mniej dawkowania niż np. brita.
  16. a ja bym ten pasek na piersi skróciła, podszywając ręcznie pod spód. Po co nowe. W tych jej ładnie.
  17. Madrość ludowa: [B] Każda szmatka brudzi się wszak jest tylko każdą szmatką.[/B]
  18. Sprzątam po psach w miejscach publicznych i w miejscach, gdzie moge sie wdrapać (np. jeden z moich dziwaków robi kupe na szczytach a drugi zawsze musi patrzeć w góre drzewa albo wleźć w najwieksze gestwiny.) Jak jesteśmy w parku, na siedlu czy jakimkolwiek miejscu publicznym - sprzatam.
  19. Hahahhahaha Marta! Co Ty mu zrobiłaś! Biieeeednyy jamniczek ;( Hahahha!
  20. Remiś ogołocony! Jupi! Chcemy Joleczkę Cioteczko!
  21. Karilka

    Kurze łapki

    a ja gotuje, galaretke daje i skóry, kosci i pazury wyrzucam. surowe nie są za dobrze gryzione i mam je zaraz w całości na podłodze (typ połykacza)
  22. Zapraszam w sobote po swiętach. Moze uda mi sie skołować jakąś ciekawą postać ;).
  23. [quote name='dzodzo']jak nie bedzie padac to moze sie wybierzemy-bo jak pada to i tak gruba nie wysiądzie z auta, nienawidzi deszczu Zara jest generalnie leniwa i czasem potrafi odmowic wyjscia na dwor jak jej sie nie chce a czasem jak jej za długo to marudzi ze chce juz do domu taki dziwny doberman z niej;)[/QUOTE] A sie trafiło... U mnie totalne przeciwieństwo... Byłam, nikogo z dogo nie spotkałam, zaciągełam za to pana który szkolił psy dla wojska swojego czasu. Było fajnie. Zaczeliśmy robić aport, pracowaliśmy nad "noga", "zostań" i na szczeście nie zbłaźniliśmy sie po pół rocznej przerwie ;). Pies sporo pamiętał. Deszczu nie było, pies potaplał sie w wodzie, poganiał kaczki, potrenował i pohasał po krzakach. Dotarlismy do domu na 14:00 i padliśmy ;).
  24. dzodzo śmigaj! Nie masz tak daleko a ja chce Twoją niuńke wreszcie zobaczyć ;). Dobrze masz, ze nic nie niszczy haha. Mój jak 2 dni nie biega to ma głupie pomysły, bardzo twórcze z resztą w głowie.. No i truuje, szczeeka, gryyzie i truuje, truuje i marudzi... Czekam na jeszcze wiecej chetnych! Zapowiada sie ciekawie! ;) Dzodzo też będzie?:)
  25. Jaki on jest śliczny! Dziewczyny, wydaje mi się, ze on 40 z hakiem waży. Jest potężniejszy niż z hakiem
×
×
  • Create New...