-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
U nas aktualnie nutra zielona na śniadanie i mieso na kolacje. Kości nie daje wcale bo zaraz je mam na dywanie. Canvit wylatuje razem ze sraczka jak stąd do Sopotu.
-
Fakt, faktem, jak dla mnie 10zł za kg jakiekolwiek jedzenie dla psa jest ceną wysoką, zwłaszcza, że dziennie zeszłoby u nas tego ok. 3 - 4kg. Nie stać byłoby mnie wtedy na gromadke bo 40zł na dzień to baaardzo duży wydatek i nie zarobiłabym nawet na zarcie dla zoo i dach nad glowa. Do sporów nie będe sie przyłączać, choć znam produkty obu firm.
-
[quote name='Asia & Ginger']No coś Ty! :-o A pamiętasz może ile kosztowała i jaki rozmiar? :cool3: Moja spanielica ma ok 40 cm w szyjce. Czy ktoś pamięta jak się nazywa ten wzór? Poszukałabym jeszcze w necie, ale nie znam nazwy. :roll:[/QUOTE] 2 lata temu mialam na bazarku i juz wtedy nie produkowano tego wzoru. Na Zlocie miała spanielka takie coś i mój Dolce w tym chadzał i nie zauważyłaś? Szok ;)
-
Niie. Rude psy nie mogą jechać do Mediolanu bo gubią długą, rudą sierść i są RUDE. Do tego nie wykąpane więc pewnie śmierdzą. Mogą jechać psy posiadające RÓŻOWĄ OBROŻĘ z co najmniej 8 DIAMENCIKAMI! Mają takie? Bez tych obróżek wstępu NIE MA.
-
Pff! To nie pojade do tego mediolanu? Psy już z walizkami w zebach stoja... Tak bardzo chcą być na tych urodzinach...
-
A ja czekam na zaproszenie do mediolanu! Jupi! Jupi! Paris zawsze zaprasza dużo różnych przyjaciół ;)!!! Juuuhuuł! Idziemy pakować manatki. To już 4 dni!
-
ale andromeda podała 20kg za 157zł. Chyba cena dość przystępna. Starczy na dłużej
-
łeee ja mówie o długich kolcach, ale w tej Wozie mu bardzo ładnie;)
-
Ja jestem generalnie za karma jako śniadaniem czy też po prostu jednym posiłkiem w ciagu dnia czy po prostu smakołykiem. Wole karmić swoje psy tym, co widze czym jest, skąd jest i jaki jest tego skład. Karmie miesem drobiowym z dodatkami (czasem ryż, czasem warzywa, czasem ser biały) a karma to śniadanie i smakołyk w ciagu dnia.
-
Hm. No a ja uważam, że ciężar sie źle rozkłada przez to, że ten pasek jest za długi i dlatego pies sie dusi.
-
Marta skórzane ćwieki walnij Aresowi haha
-
Ja bede chciala cietego psa mimo wszelkich zakazów. Mieliśmy juz 2 "wpadki" i 2 razy moj pies prawie sie wykrwawił na skutek odgryzienia fragmentu ucha przez obcego agresora. Nie chce tego więcej przeżywać.
-
[quote name='Onomato-Peja']Karilka - skróciła O.o ? Jak dla mnie to on i tak trochę krótki jest.. pod pachy wchodzi[/QUOTE] Chodzi o pasek idący między łapami [quote name='evl']Hehe, jakieś 90% mijanych przez nas czarnych psów ma czerwone szeleczki ;) Spróbuję coś pokombinować z tymi (jak ta wiercipięta wytrwa w spokoju te całe długie kilka minut:mad:) ale pewnie i tak się zaopatrzymy w coś o trochę innej konstrukcji :p[/QUOTE] No bo to fajne połączenie. Mój nie ma. Ha! [quote name='gops']tak jest za krotki! dzieczyny wiem ze ktos ma skorzana obroze ze zlotymi okuciami mozecie podac firme?[/QUOTE] Ja mam. Hofero chyba [ kupilam w Niemczech]
-
Przyjmę leki na schorzenie stawów i kręgosłupa. Wzmocnienie chrząstki itp.
-
Może Nutra? 135zł chyba worek na allegro kosztuje. Zielona jest kaloryczna bodajże i wychodzi połowe mniej dawkowania niż np. brita.
-
a ja bym ten pasek na piersi skróciła, podszywając ręcznie pod spód. Po co nowe. W tych jej ładnie.
-
Madrość ludowa: [B] Każda szmatka brudzi się wszak jest tylko każdą szmatką.[/B]
-
Sprzątam po psach w miejscach publicznych i w miejscach, gdzie moge sie wdrapać (np. jeden z moich dziwaków robi kupe na szczytach a drugi zawsze musi patrzeć w góre drzewa albo wleźć w najwieksze gestwiny.) Jak jesteśmy w parku, na siedlu czy jakimkolwiek miejscu publicznym - sprzatam.
-
Hahahhahaha Marta! Co Ty mu zrobiłaś! Biieeeednyy jamniczek ;( Hahahha!
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Karilka replied to majqa's topic in Foto Blogi
Remiś ogołocony! Jupi! Chcemy Joleczkę Cioteczko! -
a ja gotuje, galaretke daje i skóry, kosci i pazury wyrzucam. surowe nie są za dobrze gryzione i mam je zaraz w całości na podłodze (typ połykacza)
-
[quote name='dzodzo']jak nie bedzie padac to moze sie wybierzemy-bo jak pada to i tak gruba nie wysiądzie z auta, nienawidzi deszczu Zara jest generalnie leniwa i czasem potrafi odmowic wyjscia na dwor jak jej sie nie chce a czasem jak jej za długo to marudzi ze chce juz do domu taki dziwny doberman z niej;)[/QUOTE] A sie trafiło... U mnie totalne przeciwieństwo... Byłam, nikogo z dogo nie spotkałam, zaciągełam za to pana który szkolił psy dla wojska swojego czasu. Było fajnie. Zaczeliśmy robić aport, pracowaliśmy nad "noga", "zostań" i na szczeście nie zbłaźniliśmy sie po pół rocznej przerwie ;). Pies sporo pamiętał. Deszczu nie było, pies potaplał sie w wodzie, poganiał kaczki, potrenował i pohasał po krzakach. Dotarlismy do domu na 14:00 i padliśmy ;).
-
dzodzo śmigaj! Nie masz tak daleko a ja chce Twoją niuńke wreszcie zobaczyć ;). Dobrze masz, ze nic nie niszczy haha. Mój jak 2 dni nie biega to ma głupie pomysły, bardzo twórcze z resztą w głowie.. No i truuje, szczeeka, gryyzie i truuje, truuje i marudzi... Czekam na jeszcze wiecej chetnych! Zapowiada sie ciekawie! ;) Dzodzo też będzie?:)
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Karilka replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jaki on jest śliczny! Dziewczyny, wydaje mi się, ze on 40 z hakiem waży. Jest potężniejszy niż z hakiem