Ohh! To się bardzo ciesze że Argosek ma domek.:multi: Kamień z serca. A co do twojego cudeńka to jest piękny i jaka przemiana!!!! Coż miłość może zdziałać cuda!!!! Od razu po oczkach widać że jest szczęśliwy. :loveu: :loveu: Prawdziwe, wesołe boksiowe oczka.:loveu: :loveu: I zdjęcia też piękniutkie aż trudno wybrać które ładniesze ale miom faworytem jest zdecydowanie to:
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5249/1000051wg0.jpg[/IMG]
Moze dlatego że skądś to znam - hihi:evil_lol: