Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. A mojemu nie przeszkadzaja cytrusy nic a nic. Mój to nawet jak jem pomarańczę a jeszcze bardziej mandarynkę to domaga się o kawałeczek dla siebie. Zjada i lubi. Tak samo kiwi czy czeresnie.
  2. Cudeńko!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3807/p7200016vq1.jpg[/IMG]
  3. Jaka śliczna boksia!:multi: I te fafulki do całowania i te uszka kłapciatki! Prze-pięk-na po prostu!!!!! [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/215951.jpg[/IMG]
  4. apple

    Metamorfozy

    A i powiedz skąd on miał tyle blizn na ciele? Był bity???
  5. apple

    Metamorfozy

    Ohh! To się bardzo ciesze że Argosek ma domek.:multi: Kamień z serca. A co do twojego cudeńka to jest piękny i jaka przemiana!!!! Coż miłość może zdziałać cuda!!!! Od razu po oczkach widać że jest szczęśliwy. :loveu: :loveu: Prawdziwe, wesołe boksiowe oczka.:loveu: :loveu: I zdjęcia też piękniutkie aż trudno wybrać które ładniesze ale miom faworytem jest zdecydowanie to: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5249/1000051wg0.jpg[/IMG] Moze dlatego że skądś to znam - hihi:evil_lol:
  6. apple

    Metamorfozy

    Boziu jaki tam smutny boksiu jest:-( :-( :-( Co z nim czy cos wiadomo, czy ktoś go wziął????? [URL="http://img95.imageshack.us/img95/2105/hienka49ef.jpg"][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2105/hienka49ef.jpg[/IMG][/URL]
  7. Fajny! Wyglada jak prawdziwy wilk.:cool3: [IMG]http://dl.dogomania.com/pics/31/saarloos.jpg[/IMG]
  8. Cały urok bokserków w jednym psiaczku. Cudowny po prostu. I ten uśmiech hihihihihi:evil_lol: mordeczka całuśna!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://republika.pl/forfundogs/bieeegne.jpg[/IMG]
  9. Oby ta kobieta była kiedyś taka samotna jak ta sunia teraz - życzę jej tego z całego serca! Głupi babsztyl! :mad: (sory za wyrażenie ale się wk...a mnie cos takiego)
  10. Agguś - jestem z tobą. Nie martw się już niedługo wpadnie ci do domku taki mały promyczek który wszystko rozjasni!:loveu:
  11. ale rybcia! Super zdjęcie ! [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/784/imgp4831jc3.jpg[/IMG]
  12. Partacz dosłownie!:shake: :mad:
  13. No super ! Wszędzie gdzie ładnie to ja mam kupe kilometrów. Ahh ten Śląsk:placz:
  14. A to gdzie? Coż to za miejsce? To z wodą fajne! U nas nie ma takich - SZKODA!
  15. I tu jaka dystyngowana pani!! Hi Hi! Śliczna! [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/3316/poznan2006081xi4.jpg[/IMG]
  16. to jest bomba! [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/3362/poznan2006082gh4.jpg[/IMG]
  17. Ja nie mam ale jestem strasznie ciekawa jak taki pies wyglada. Możecie się sie śmiac ale pierwsze słysze taka nazwę:roll: :oops:
  18. do schrupania dosłownie - mniam.... [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5982/poznan2006080gw6.jpg[/IMG] a tu coś mnie swędzi a oni robią mi zdjęcia [IMG]http://img436.imageshack.us/img436/972/poznan2006077dq8.jpg[/IMG] Super niunia!!!!
  19. Mój Krosiu też je miał musiałam wtedy masować i sie wchłaniały bez śladu. Alke to fakt,że powstają w wyniku nieumiejętnego podania zastrzyku lub po wielokrotnym podawaniu zastrzyku w to samo miejsce (tak słyszałam - nie jestem ekspertem)
  20. Ale słodka sunieczka! [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3927/poznan2006072vr1.jpg[/IMG] I chyba lubi jak jej robią zdjęcia bo tak ładnie pozuje!:loveu:
  21. Wiem kochana że czekasz bardzo, bardzo! Ale dopiero za tydzień bede miała aparacik to mu popstrykam! Słowo!
  22. Fajnie macie! Mój Krosiu nie chce pływać. Wchodzi tylko dotąd gdzie czuje grunt dalej juz nie ma mowy. Nie chce i już! A szkoda bo bysmy sobie popływali;)
  23. Behemot- współczuje ci że masz w pobliżu takiegio wariata. Ja bym mu tą petardę w majty wsadziła - ciekawe czy by go to bawiło??? A tak w ogóle to ja bym pogadała z psiarzami z tego bloku. Oni na pewno wiedzą kto jest takim "fanem" piesków w ich bloku i wtedy interweniować na policji. Powodzenia!
  24. Mnie szczególnie rozbawiła nazwa hodowli bokserków "Obcy z Marsa":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. apple

    BOKSOWIROZA

    [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6707/ryszp6.jpg[/IMG] Bomba witamy w gronie bokseromaniaków:loveu: :multi:
×
×
  • Create New...