Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='madzia i medor']A gdzie fotki :mad: :mad: :mad: :shake:[/quote] Kochana moje wszystkie foteczki poszły w kosmos. Siadł mi twardy dysk i teraz mam nowy i startuję od zera więc mnie nie załamuj proszę:shake: . W chwili obecnej nie mam nic..... nic, nic, nic. Ale nie łam się zrobię nowe tylko że niestety w drugiej połowie sierpnia dopiero bo kumpela od której mam aparat wyjechała na wakacje. tak że sorki ale obiecuję będą!
  2. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Lazy [/COLOR]kochana dziękuje za pamięć i wiesz za co.:roll: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Pagaj[/COLOR] z malą pomocą trafiła na dobry trop.:evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Alu [/COLOR]nie mam aparatu wiec nie ma fot. Aparat zabrany przez siostre jest w Tunezji.:mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]apple [/COLOR]moze kiedys uda nam sie spotkać to foteczki będą.:cool3:[/COLOR][/B][/quote] Agga mam nadzieję bo foteczki superaśne!
  3. apple

    Metamorfozy

    I znów (a moze pierwszy raz w życiu?:shake: :-( ) się uśmiecha aż miło popatrzeć! dziewczyny wielkie całusy, podziękowania i gratulacje! jesteście wspaniałe!!!!!!!
  4. Wiecie co ja rozumiem że psom na place zabaw wchodzić nie wolno (to oczywiste) że pies nie powinien wyć itd. Ale nie wiem dlaczego mam takie dziwne przeczucie że tego typu ustawy sprzyjają tylko zagorzałym przeciwnikom czworonogów którym już sama obecność psa w bloku nie odpowiada.
  5. [LEFT]Poza tym uważam, że jeśli się mieszka w mieście a tym bardziej w bloku to niestety trzeba się dostosować. Nie jesteśmy tu sami -coż jedni lubią psy inni koty jeszcze inni rybki, chomiki, króliki, muzykę lub poranną bijatykę. Co tam tylko chcecie. Mieszkamy w jednym bloku więc szanujmy sie i tolerujmy swoje przyzwyczajenia i hobby bo nie mamy innego wyjącia. A jeśli komuś bardzo nie psują sąsiedzi i to polecam maly kredyt na dom ( wiem że to było trochę niegrzeczne ale już czasami mam dość tego ogranicznia wszelkich praw zwierząt w miescie)[/LEFT]
  6. ja od poczatku karmiłam Krosia ryżem mięskiem i warzywkami (dokładnie jak evaxon) a do tego jeszcze witaminki i wapń dla kosteczek nooo i dużo miłości a będzie super. A poza tym piesio może ci gubić sierść bo może ją wymieniać. szczeniaczki mają zupełnie inna sierść niż dorosłe boksery więc może to to?
  7. Tak psy szczekać nie mogą bo przeszkadzaja innym lokatorom. A sąsiedzi słuchajacy muzyki na cały regulator poza ciszą nocną? (nic im zrobić nie mozna ) a płaczące kilka godzin dziennie dzieci? Co z nimi????:shake: To też niktórym przeszkadza i co mamy stawiać cały świat na głowie i wprowadzac jakieś durne przepisy. Jak tak dalej pójdzie to nawet za przeproszeniem pierd.... w domu nie będzie mozna bo bedzie na to ustawa!
  8. :loveu: :loveu: :loveu:
  9. apple

    BOKSOWIROZA

    [quote name='szmaja']no tak, cudenka, a potem sie wyciaga podobne cudenka ze schronisk albo widzi sie na bazarach kolejnych rozmnazaczy... ech... i jak wytlumaczyc ludziom, ktorzy nie wiedza co to dogomania, skoro "dogomaniakom" nie mozna?[/quote] Szmaja czytaj dobrze co napisałam. napisałm, że można doprowadzic do poczecia szczeniaczków tylko wtedy gdy mamy sprawdzonych i odpowidzialnych potencjalnych właścicieli. Ja nie mówię aby rozmnazać bezmyślnie i dawac komu popadnie i na bazarku. Ja zanim kupiłam Kronosa miałam wiele spotkań z właścicielami potencjalnej matki. Rozmawiali ze mną pytali (coś na kształ egzaminu) i dopiero kiedy znaleźli odpowiednią ilosc dobrych właścicieli zdecydowali się na szczeniaki. To ni było hop - siup!!! I wcale nie uważam bym miala gorszego psa tylko dlatego że nie ma rodowodu. a zreszta nie spierajmy się o to bo ten temat był juz wielokrotnie poruszany i kazdy miał mozliwosc wyrazenia swojej opini. Są tego zwolennicy i przeciwnicy ale wszyscy jestesmy zgodni że bezdomność psów jest spowodowana nieodpowiedzialnością właścicieli!
  10. [IMG]http://img327.imageshack.us/img327/8969/czerwiec013yi9.jpg[/IMG] Prześliczne zdjęcie!:loveu: Chciałabym żeby ktoś zrobił takie ładne zdjęcie mojemu Krosiowi to bym sobie na ścianie powiesiła.
  11. apple

    BOKSOWIROZA

    [quote name='Agga'][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=darkorange]RUDZIELCA!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][COLOR=darkgreen]jesli nie bedzie rudzielca to pręguske:loveu:[/COLOR][/B][/quote] Agga - Rudzielce są cudowne! Ja kocham wszystkie boksie ale rudzielce szczególnie. Nie wiem dlaczego - po prostu są cudowne :loveu: A co do psa rodowodowego to ja uważam że jeśli ktoś ma mozliwość finansową to super - ja nie mam i dlatego mam nierodowodowego ( ale za to wyczekanego i kochanego nad życie) ale za to myślę, że jesli zanim jeszcze dojdzie do "stworzenia" piesiów właściciel ma dla nich juz odpowiednich, sprawdzonych właścicieli to bez żanych wyrzutów sumienia może "stworzyć" takie nierodowodowe cudeńka. :loveu: :loveu: :loveu:
  12. apple

    BOKSOWIROZA

    [quote name='Paskuda_Bandzior']oczywiście tez trzyamy kciuki za nowego boksia :multi: a co do tematu: bez wątpienia jesteśmy zarażeni :) Osoby zarażone na ulicy poznaje po tym, że mówią o moich boksiach: "JAkie śliczne, ile mają, itp., itd." Osoby nie dotknięte chorobą patrzą i mówią, że psy mordercy (?!?!?!), że małpy na smyczy i że kaganiec mam załozyć :/[/quote] Co do rozpozanwania ludzi zarażonych to u nas ostatnio objawiło się to tak: Wracaliśmy z mężem z weekendu samochodem. Przejeżdżaliśmy przez małą miejscowość. Podjeżdżając do skrzyżowania zauważyliśmy parę która szła z bokserem. na co my z mężem oboje w tym samym momecie nachyliliśmy się do szyby, pokazaliśmy sobie piesie palcem i zawołaliśmy iiii jaki cudny boksiu! Serio - pełna niezamierzona synchronizacja! A po tem śmialismy się z siebie bo wyglądało to za pewne komicznie. Dwoje dorosłych ludzi - a jak dzieci się zachowują!
  13. Siusiurindek - bosko!!!!:loveu:
  14. [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8828/zmghpim1136mu5.jpg[/IMG] Nic tylko jej przeszkadzają - co to ma być! Hahaha - super zdjęcie - a te ząbki :loveu:
  15. Mój miał się nazywać Buła (bo lubi jeść bułeczki) ale mój mąż sie nie zgodził
  16. O i powiedz co się dowiedziałaś. Ja myśle sobie że to przechodzi z wiekiem bo Krosiu po prostu przestał to robić tak jak wiele innych rzeczy np. zjadać kamyczki itp.
  17. Być może tylko że Krosiu od dawna jada to samo więc raz mu brakuje a raz nie??? Wydaje mi się że to musi mieć jednak inne podłoże. Tylko nie bardzo wiem jakie.
  18. apple

    BOKSOWIROZA

    No to my z Krosiem też trzymamy łapki i kciuki:loveu:
  19. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]apple no rozbawiłas mnie teraz:p[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]A co do mojego nowego boksa to za praszam na temat bokserowiroza:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Hmm! A czymże cie tak rozbawiłam?:roll:
  20. [quote name='ewa_m']Moje owczarki zjadaja kupe (krowia i konska). Dla mnie to wstretne, dla nich pewnie nie..pysznosci. Czy to jest normalne u tych psow. Pytalam wetki czy moze to miec jakis negatywny wplyw na ich zdrowia. Powiedziala, ze nie . KURCZE, NIE WIEM CZY MAM JE KARCIC ZA TO. Pyski maja umazane a to sa suczki lizaki, cale nogi ja mam wylizane przez nie. FUJ!!!![/quote] Kochana nie tylko Onki tak robią ja mam boksia i też miałam ten problem na szczęście wyrósł z tego
  21. apple

    Metamorfozy

    Bombowa przemiana - gratuluję!
  22. [quote name='madzia i medor']A pewnie, ze dam znać:multi: :multi: Ale nie wiem kiedy przyjdzie, mam nadzieję, że w poniedziałek albo najpóźniej we wtorek:cool1: Ale Medorek i tak ma skaleczona łapkę po dzisiejszym spacerku:shake: i mam nadzieję, ze zaleczy się, jak najprędzej , a na dodatek mucha końska ugryzła go pod oczkiem i ma spuchnięte :shake:[/quote] Ooooooo co to za kontuzje są?:-( Ucałuj maluszka rekonwalescenta ode mnie w sam środeczek dziubeczka tak na lepsze gojenie:loveu: :loveu: :loveu: P.S. A twój wczoraj nabawił się kontuzji a mój zafundował tarzanko w ...... nie będę kończyła
  23. W górę Koszinko co ty robisz tak nisko???? Nikt cie nie widzi czy co?
  24. Oj! Tajsinku zdrowiej nam słoneczko - buziaczki:loveu:
×
×
  • Create New...