Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. :lol: :lol: :lol:
  2. No to cieszę się, że nie tylko ja mam taka gadułkę w domku. Mój też wydaje przerózne dźwięki od mruczenia przez żałosne wycie, a samego szczekania to ma ze cztery rodzaje:loveu: :evil_lol:
  3. Niestety - czasem aż za bardzo rozgadany co mnie dziwi bo gdzie bym nie czytała o bokserach to zawsze stoi jak byk że te psy z reguły nie szczekają - a mój Krosiu uwielbiaa szczekać ot tak sobie dla jaj
  4. hahahahahahahahahaha:evil_lol:
  5. Co prawda trochę się przy tym splują- ale co tam przy takiej mordce:evil_lol:
  6. Super! Ale czemu was tak mało ludziska:evil_lol:
  7. W związku z faktem, że jeszcze nie mam swojego wątku na tym forum to zapoczątkuję nastepujący(mam nadzieję, że się nie powtórzył): Jak pieszczotliwie zwracacie się do swoich boksiów. Ja np. na mojego Kronosa mówię: - Krosiu tudzież Krosiulka i Krosiaczek - Mysia - Źabula - Titulinka - Fafloczek -Niusia -Buła Ciekawa jestem jak wy mówicie na swoje psiuńki. Wpiszcie się! Chetnie widziane oryginalne nazwy:cool3:
  8. [quote name='Iza i Fidel']Wcale tu nie wyglada na nerwuska :) Jakos tak proszaco raczej :) A ogonek jaki fajny!!:loveu:[/quote] Może tak wygląda ale na tym zdjęciu to do nas pyskował skubaniec jeden:evil_lol:
  9. [quote name='madzia i medor']Dziś na porannym spcerku zgubiliśmy obróżkę przeciw kleszczom:shake: :shake: :shake: Medor wytarzał sie kiedyś w ludzkiej kup**, jejku nie pytajcie nawet o ten "zapach" :placz:[/quote] Madzia nie łam się Krosiu bardzo lubił (mam nadzieję, że mogę użyć czasu przeszłego) ludzkie k.... teraz juz tego nie robi ale bywało, oj nie powiem bywało!:evil_lol: I wiem o czym mówisz:cool3: Co do k... to ostatnio na wsi zrobił wślizg w krowią k.... ale była frajda:evil_lol: dodam dla ścisłości, że tylko dla niego:mad:
  10. a to kolejne nerwuskowe zdjecia [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/723/tnobraz067ih5.jpg[/IMG] i jeszcze takie do kolekcji [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4338/tnobraz068lg1.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5578/tnobraz065wn2.jpg[/IMG] Tutaj szczeka na nas z nerwami - Nerwosol mały:evil_lol:
  12. mam juz wstawiam Pokażę wam mojego nerwuska:evil_lol:
  13. [quote name='madzia i medor']Cześć Moniczko:p Naprawde, jak dzidzia:loveu: :loveu: Buziaczka ode mnie w ten słodziaśny pycholek:loveu: [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1577/tnobraz0829ip.jpg[/IMG][/quote] Dzięki! Juz go całuję od Madzi w sam środek pycholka:evil_lol: :loveu:
  14. Też jechałam z moim śmierdziuszkiem samochodem. Jak to wyglądało - a tak: wszystkie szyby otwarte do oporu i głowy za oknem ze wstrzymaniem powietrza włacznie. A mój pies jakby nigdy nic rozsiadł się na tylnim siedzeniu i jakoś tak głupio na nas patrzył:evil_lol: - Fantazja:evil_lol:
  15. Myślę, że niewiele możesz zrobic. Mój stary kundelek był taki sam - w domu tak owszem zabawki były fajowe i lubił sie bawić ale na polu nic go nie interesowało i choć bardzo sie starałam zainteresować go zabawą na polu nigdy nie przyniosło to rezultatów. Dla niego spacer był momentem na pobieganie, powąchanie i czasami uciekanie a nie na zabawę. On lubił na polu sam orgaznizować sobie czas - no cóz taki już jego charakter rogaty:evil_lol: .
  16. I jeszcze znalazłam: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6990/tnobraz086jx2.jpg[/IMG] a potem obudziła mnie mucha [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/2221/tnobraz087zm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2706/tnobraz085tv1.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5376/tnobraz083xs0.jpg[/IMG] a potem... stało sie tak: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/737/tnobraz084mj8.jpg[/IMG] I co wy na to - ale jestem głuptasek że tak śpiem:loveu:
  18. tez zaczynam podejrzewać go o lunatykowanie bo przysuwa się do tego koreczka śpiąc - serio! Nie wiem jak:evil_lol: Ale poczekajcie aż pokaże wam ciąg dalszy bo to jeszcze nie koniec:cool3:
  19. Nooo! Moja dzidziulka mała:loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='Rybc!a']Apple - nie jesteś sama. Moja Zuzia też tak ma- wołam, wrzeszczę a ta nic![/quote] To możemy podać sobie ręce!:evil_lol: :hand: A co do aromatu rybki -Uhmmmmmmmm cudeńko:evil_lol:
  21. już dostarczam nowe foteczki: Dalszy ciąg mamlania bułeczki w pełnym skupieniu:evil_lol: [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8732/tnobraz0550gm.jpg[/IMG] i odpoczynek po jedzeniu (zwróćcie uwagę na zieloną zakrętkę od butelki) [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8230/tnobraz0758bb.jpg[/IMG] tu już bliżej [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/7518/tnobraz0797lp.jpg[/IMG] a tu.....zgadnijcie gdzie jest zakrętka?:evil_lol: :loveu: [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1577/tnobraz0829ip.jpg[/IMG]
  22. [quote name='madzia i medor']A o takie tarzanko :razz: Nie, nie moje dziecko już z takiego czegoś wyrosło;) :evil_lol: A jeżeli nawet zdarzy mu się spróbować, wystarzcy krótkie ,,ffe" i już stoi na łapkach:p[/quote] To zazdroszczę bo mój Krosiu mimo że ma juz dwa lata to jak zobaczy padlinkę itp. to robi się głuchy na wszelkie wołania - wredziulek mały:evil_lol: . Więc sama widzisz, że u mnie obroża się nie sprawdza.
  23. apple

    Bokseromaniacy

    [quote name='Bodziulka']oj tak, Bodziuś z lekka się przytuczył :evil_lol: tak to jest, jak się śpi cały dzień a do tego nie ma jaj :evil_lol:[/quote] Ładnie to tak się naśmiewać:cool3:
  24. [quote name='madzia i medor']Poprostu, dopiero teraz odważyłam się na takie wyznanie, bo ' Wam zaczęłam ufać:roll: :evil_lol: Czy to nie jest piękne i wzruszające:razz: :evil_lol:[/quote] Oooooooooo jak milutko:loveu: :Cool!:
  25. [quote name='evaxon']doceniłam :) Ewa jestem :)[/quote] No to jak już jestesmy po imieniu to pod apple ukrywa sie MONIKA;)
×
×
  • Create New...