-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
A ja mojego nazywam jeszcze predatorkiem i gównotoczkiem (bo się tarza w...):evil_lol:
-
Sarutek -uputek też jest ekstra.:loveu:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]NO co ty nie przepraszaj. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Jeszcze jedno Sarutek - duputek:p[/COLOR][/B][/quote] :loveu: A jak tam twój nowy planowany boksiu
-
[quote name='Imbir1']Cały arykuł jest w takim tonie:shake:[/quote] No niestety - przerażające. Juz wiem skąd tyle maltretowanych zwierząt jesli w ludziach jest tyle agresji.
-
[quote name='Aganiok']ja do mojej mówię najczęściej Sarenko, Misiu-Pysiu, Misiaczku, Rybciu-Pipciu :loveu:[/quote] Rybciu-Pipciu jest super!!!!
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Juz kiedyś na dogo był taki temat:p [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Mimo, że minęło 5 miesiecy nadal pamietam jak mowiliśmy do Sarci. Wspomnienia wróciły:roll: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Sara, Sarcia, Saruta, Sarcik, Sarutek, Gwiazdeczka, Saruś, Bąbelek.[/COLOR][/B] [/quote] Oj Aguś sorki nie chcialam żeby było ci smutno.:shake:
-
To daj znać Madzia jak ci idzie z tym frisbee:cool3:
-
[quote name='Imbir1']Przed chwilą przeczytałam na onecie następny debilny artykuł jakiejś parki grafomanów i szlak mnie trafił [URL="http://wiadomosci.onet.pl/1347788,2677,1,kioskart.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1347788,2677,1,kioskart.html[/URL] czy zawsze muszą wszystko uogólniać, jeden pies pogryzł i robi sie wielka afera, a do pijanych kierowców ktorzy powodują nagminnie wypadki wszyscy sie już przyzwyczaili...:shake:[/quote] Właśnie przez chwilę tam pisałam ale dałam spokój bo tam jest tyle jadu i agresji w tych ludziach że aż strach.:shake: :-o
-
[quote name='Paskuda_Bandzior']Bandzior to:Bandziorek, Bandzik, Bandziuś, Dziuś, Dziusia, Dziorka, Tadziu, Złotko, Morda, Śmierduch, Dziunia, Dzioszek, Chłopczyk, Brzydalu, Chudzinko, Ząbku, Zębuszki, itp., itp. co mi ślina na język przniesie :P Paskuda to: Paskusia, Kusia, Tusia, Paski, Starucho, Leniuchu, Mordo, Mordeczko, Ryjku, Brzydalu, Małpo, itp., itd.[/quote] No nie muszę przyznać że bardzo oryginalnie nawałaś/łeś swoje psy:cool3: . czy Bandzior to na serio bandzior a Paskuda to czemu?
-
[quote name='Cimi']Mówie o sporcie IPO :eviltong:. Gdzie pies gryzie rękaw.[/quote] Oj Cimi widzisz jaka ze mnie gapa - nie załapałam a co do frisbee to powiedz jjak go nauczyłąś łapać??? Madziu chętnie bym sie do ciebie wybrała ale to chyba dość spory kawałek drogi - niestety:roll:
-
[quote name='Bodziulka']Znacznie lepiej! Okazało się (po dzisiejszym badaniu krwi), że to bardziej przewody moczowe niż nerki :multi: i do czwartku tylko chodzimy na zastrzyki, co nie zmienia faktu, że Box sika na potęgę :evil_lol: Potem tylko badania kontrolne i mozemy jechać na wakacje :cool3:[/quote] Bodziu słoneczko cieszę się bardzo i caluje w sam środeczek twojego pysiulka.:loveu: I miłej zabawy na wakacjach ;)
-
[quote name='Cimi']Nathaniel, ale nie trzeba psa uczyć głosu pokazując mu smakołyk i czekać. Można uczyć w inny sposób czytałam jeszcze nie wypróbowałam, bo sa dla mnie ważniejsze rzeczy do opoanowania z psem chocby wtedy gdy szczeka dając nagrodę, a póxniej dawać komendę. Apple, boksery szczekają chocby w obronie, gdzie mają oszczekać pozoranta.[/quote] Cimi co tego szczekania w obronie to nie wiem ..... mój Krosiu jest taki obronny że wszystkich zalizał by na śmierć a jak by nas okradali to by nawet nie zauważył albo jeszcze by sie cieszył, że cos sie dzieja. Taka mała fujara z niego:loveu:
-
Digimon mi się podoba- fajnie
-
Tylko popatrzcie w te oczka z przed adopcji i po - one mówią wszystko:loveu:
-
Bodziulek mam nadzieję że już trochę lepiej z twoimi nereczkami. Wracaj szybciutko do zrówka bo czekamy na nowe foteczki usmiechniętego Bodzia:loveu:
-
[quote name='nathaniel']chciałabym wrócić do gotowanego po tym co tu przeczytałam. Karma sucha to będą smaki tylko , za wykonane polecenie. Ale co podawać psu, ryż + mięsko + warzywa ? Macie jakieś "przepisy" ? Będę wdzięczna za pomoc.[/quote] Ja mojemu gotuję albo mięsko mielone, albo kupuje wiekszą ilośc róznych podrobów i mielę je a potem porcjuje i mroże. A gotuję tak że: gotuję mięso ze startymi warzywkami (marcheweczka, piertusia itp.) i zasypuję ryżem lub makaronem - gotuję aż osiągnie kleista konsystencję i tyle. Krosiu az się trzęsie.
-
teraz tak sobie myślę że chyba dobrze że Krosiu nie potrafi dawać głosu. Za to nadrabia szczekaniem przy innych okazjach (chociaz ponoć boksery nie szczekają) a on to uwielbia.
-
aha! no widzisz na to nie wpadłam:lol:
-
[quote name='evaxon']ja na Tigre mowie tigryś, Tigierek,Tajger, niuna, faflun, byczek (najczesciej;)) , bykoślwa,fąfel, chrumka, kaplus(moj tata tak najczesciej mowi :) ) bączek :evil_lol: , jest tego o wiele wiecej ale nie jestem w stanie teraz sobie wszstkiego przypomniec :evil_lol: duzo zalezy od sytuacji :razz:[/quote] Chrumka jest super a kaplus - to od tego że jak się slini to kapie na podłogę czy jak?
-
No dziewczyny to już chyba lepiej nie uczyć psa dawania głosu jakby miał mi szczekać za każdym razem kiedy szykuję jakies jedzienie w kuchni - koszmar
-
Jeśli mam być szczera to już dawno słyszałam to od osoby która pracowała jako biolog i również sama dla siebie sprawdzała karmy i od czasu odkrycia tego co tam się w nich znajduje przestała karmić swoje psy gotowymi karmami (karmiła eukanubą) A kilka lat później jej sunia zachorowała na trzustkę co ona bardzo silnie łączy właśnie z tymi karmami. Po jej doświadczeniach postanowiłam nigdy nie karmić mojego psa takim pokarmem mimo iż zalecają go weterynarze. Co zresztą nie oznacza że są zdrowe ale na pewno wiecie że lekarze wterynari tez mają profity z tego że polecaja taka a nie inną karmę.
-
dobra dziewczyny pogadamy później zmykam do lekarza