Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  2. Niby tek ale to wstrętne uczucie pozostaje:shake:
  3. [quote name='*luthien*'][B][I]A jaki?:):):):)[/I][/B][/quote] Oj Luthien żebym to ja miała głowę do modeli i typów aparatów:shake: Nigdy nie mogę tego spamiętać ale wiem że to na pewno Canon.
  4. [quote name='madzia i medor']I znowu Nas olewa:placz::placz::placz: :mad:[/quote] Oj Madzia - jak możesz!:shake: Nie olewam, nie olewam tylko kumpela mi nie porzyczyła aparatu:mad: . No! I ja teraz muszę się wstydzić:oops: . Ale w ten weekend wyjeżdżamy ze znajomymi na nasze "rancho" to zdjęcia będą na pewno bo kolega który z nami jedzie to po prostu miłośnik robienia zdjęć ja to mówię na niego "japończyk na wycieczce" bo wszędzie zabiera aparat i pstryka. Zrobimy zdjęcia Krosia i wstawię. I proszę mnie tu takich rzeczy nie pisać!!!;) :cool3:
  5. Ona ma zajeb....te te uszy:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/226039.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Dinho']Moja Rani, narazie jest mała i słodka, to nikt na nia krzywo nie popatrzy :). Ale co bedzie potem.. ojj[/quote] Jeśli mieszkasz wśród psiarzy to nie powinno być żadnych problemów.Jeśli lubią ją teraz to później pewnie nie przestaną
  7. Ja kiedys przejechałam w nocy lisa. Wyskoczył mi w ostatniej chwili. To było straszne mimo że to lis ale tez zwierzaczek. Dlatego nie wiem jak bym sobie dała radę gdyby był to pies. NNikka współczuje to musiało byc straszne.
  8. Krosiu tez linieje cały rok ale przez ostatnie 2 miesiace to niemiłosiernie po prostu. Byłam u wtea ostatnio przy innej okzji i zapytałam. On twierdzi że to przez te czeste i nagłe zmiany temperatury. Raz upały a zaraz potem 20 stopni i to wszystko ponoc przez to ale głowy nie dam
  9. [quote name='Dinho']Wiesz, to tylko moja ulica, przy której kazdy ma jakies zwierze ;). Ale juz dalej zapuszczajac sie nie jest tak ciekawie.. :)[/quote] Mimo wszystko! Dobrze jest przebywać z piesiem wśród ludzi którzy lubią zwierzęta. Pies nie spotyka się wtedy z taka dawką agresji jak mój na codzień.
  10. apple

    Poznajmy się!

    [quote name='Dinho']Miło. Równiez witam ;). Jak skumam czemu kabel do cyfrówki nie rozumie sie z kompem to na pewno wrzuce zaległe zdjecia z pola ;).[/quote] Hahaha! To czeakmy niecierpliwie!!!!
  11. To niesamowite jak ta rasa kocha dzieciaki. dziecko i jego potrzeby są dla boksiów tak naturalne.... niesamowite!!! Czy u ciebie też tak jest z Tygrą??? A to zdjęcie - nie mogę po prostu wymiękam:mdleje: [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/221462.jpg[/IMG]
  12. Sarutek dla ciebie [*] [*] [*]
  13. Właśnie weszłam na ten watek. Nie było mnie jakis czas. tak mi przykro że Thetunia ma takie problemy. Jak tam się sprawa rozwija - czy juz lepiej???? Oby- mam nadzieje. To zdjecie z obrzmiałym cycuszkiem :shake: :shake: :shake: :crazyeye: biedna malutka. Zawsze miałam psy i nie zadawałam sobie sprawy że to ciąże urojone dają aż takie objawy. Okropne!!! Tak sobie myślę, że może ją wysterylizować??? A tak wracajac do tematu dywanu to Kronosek też ma z tym problem. Jak tylko zwiniemy dywan do trzepania to nie moze sobie miejsca znalesć i bardzo to przezywa. Teraz wziął się na sposób i jak go chcemy zwinąć to staje na nim i nie pozwala a jak już chcemy go wyniesć to łapie w zęby drugi koniec i ciągnie co sił- głupolek jeden.:evil_lol: :loveu:
  14. apple

    Metamorfozy

    Ciapulek kochany! :loveu: Przecudne zjęcie! Zabieram go do siebie i nie przyjmuję sprzeciwu!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/8470/pict1783ep0uu7.jpg[/IMG]
  15. Straszne to jest!:-( :crazyeye: W górę z tym tematem!
  16. apple

    Poznajmy się!

    [quote name='Dinho'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29096"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29096[/URL] - galeria.[/quote] śliczniutka - mniam:loveu: ! Witamy w gronie bokseromaniaków:multi: :multi: :multi:
  17. [quote name='Dinho']Jesli chodzi o sąsiadów, to mam totalny luz. Na przeciwko, znajoma z równoległej klasy, która sama ma psa. Mieszka z babcia, która zna 'potrzeby' takiego pieska. Obok starzy ludzie, ktorzy nawet nie wiedza, że w sasiedztwie jest bokser. Po drugiej stronie ogromna fanka bokserów. Ogolnie zwierząt, która jako pierwsza przybiegła oglądać małą zaraz po przywiezieniu. NA tyłach sąsiac, którego nie za bardzo lubie, olewa ,że tak powiem mojego pieska, jednak jego, żona jest bardzo nim zainteresowana - w pozytywnym slowa znaczeniu. Mozna powiedziec ,że mam spokoj.[/quote] No to masz super! Zazdroszczę!
  18. zamamlały z przyszczypem:cool3: :evil_lol:
  19. Agga ty wszystkich torturujesz (pozytywnie oczywiście) tymi zdjęciami. jak się tak patrzy na te zdjęcia to aż żal d...e ściska że się jest tu a nie tam! A i zdjęcia piękne!
  20. [quote name='lula']ja mam wieczne zatargi z cieciem :) głupek z niego jakich mało .....mieszkam w centrum Warszawy i tu się sprząta po pieskach....to normalne i jak najbardziej słuszne....stosuję się do przepisów, ale ten koleś mnie kiedyś wykończy.....widzi, że z psem wychodzi kobieta i zaczyna swoje teksty o sprzątaniu po psach. Drze się przez całą ulicę, że trzeba to sprzątać i wylewa pomyje na właścicieli czworonogów......tyle, że nie widziałam ani razu żeby kiedykolwiek to robił za kogoś.[/quote] Lula ten sąsiad o którym pisałam na początku wątku on się czepia tylko mnie (bo jestem kobietą?) a teraz jak już dostał opr od mojego męża to nie startuje ale nadal czuwa - jak tylko przechodzę pod jego blokiem to widzę, że przemyka za firanką i aż go skręca:evil_lol: . Że też mu się chce tak wystawać w oknie:shake: :crazyeye:
  21. [quote name='Behemot']A jeszcze jeżeli ten osiłek go poszczuł tymi swoimi maleństwami... uuuuu, czarno to widzę :evil_lol:[/quote]:roflt::errrr:Behemot ale wiesz takie małe pieski potrafią być bardzo dojadłe!Hahahaha! Oby go poskubały (nie po przyjacielsku oczywiście!):mad:
  22. Agga to jest piękne!!!! [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4648/fotograf2041bx1.jpg[/IMG]
  23. Zajebiste:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/223205.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Madzika']ja jakoś z malcem nie mam narazie problemów żebranioa przy stole olewka od poczatku przyniosła rezultaty ale: bardzo lubi zapach cebuli ( do jedzenia nie dostał) wino malinowe ( spróbował tylko kropelki) zapach piwka :razz::razz: Kocha morelki nektartynki jabłka no mandarynki z cytryna nie próbowalismy:cool3::cool3: ale to jest wszystko-żerne[/quote] Mój Kronos bardzo lubi piwo - ale tylko z butelki. Z talerzyka lub spodeczka nie ruszy za to z butelki.....bardzo!!!! Raz tak się rozsmakował że poplatały mu się potem łapy więc stwierdził że się położy a jak już zaległ to spał jak zabity..... hahaha. Ale wcale dużo nie wypil:shake: . Ma chłopak słabą główkę:evil_lol:
  25. No Behemot czekamy na relację z akcji:evil_lol: . Ale coś mi mówi że Pan rozstanie się z petardami jak zobaczy tego osiłka w drzwiach.:evil_lol:
×
×
  • Create New...