-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
ewa przepadła po imprezie sylwestrowej chyba :evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Hejka:multi: Ale brudasek:loveu: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_IMG011-4.jpg[/url] -
Ale zgraja :evil_lol: [url]http://img86.imageshack.us/img86/9893/dscn4306hx6.jpg[/url]
-
Łooooooooooooo:crazyeye: a cio to się tu dzieje? :evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/94/1a63563395fbc3ed.jpg[/url]
-
Aga kiedy będziesz bo mam do cię pare pytań - słyszałam że Diluś jest troszkę dopalony do innych piesków. A to mnie właśnie interesuje- jak z tym walczysz?
-
[quote name='Medorowa']Koniecznie:grins:Witaj:loveu::loveu::loveu:[/quote] Witaj! Gwiazdka mi nie przyniosłam to musze liczyć na zajaczka :lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)...bzdura.....ino bardziej doświadczona :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] O to to to to mi się podoba:lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niee...wydaje Ci się i w dodatek bardzo źle :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Cieszę sie że to właśnie ty goździczku wyprowadzasz mnie z tego błęda:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]coś tu cichutko i spokojnie dlatego ja tutaj to zakłócam [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: JABŁKOWA SZYBCIUTKO TUTAJ PRZYCHODŹ !!! :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] dzień dobry !! :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No jestem jestem - co mi taki harmider tu robisz aż cię w duzym pokoju słyszę :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Szarloteczko :razz::razz:...a ja z kawusią czekalam :roll: witanko :loveu:jak dziś samopoczucie:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No jestem kochana ale ostatnio coś mi czasu brakuje jakoś tak słabiej zorganizowana jestem w tym nowym roku. Hmmm może to jeszcze skutki sylwestra?:roll: Ale kawke bardzo chetnie z tobą wypiję - kawę raz proszę :evil_lol: [quote name='Medorowa']Witaj Monia:p:p[/quote] cześć Madzia i jak tam doszłaś juz do siebie po sywestrze? [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]doszłam i tutaj......... ja tu z NOWYM ROKIEM przyszłam przeczytałam o Krosiu.....cóż miałam przeboje z Luchosławą nieszczególną al e juz jest lepiej.tyle ze pracowałam z nią........... może za dużo uwagi mu nie poświęcasz........ i próbuje pokazać swoją wyższość w stosunku do innych psów.............. musisz go odczulać na inne psy jeśżeli tak na nie reaguje........ najlepiej odwracać uwagę czymś najlepiej pchać mu żarło.bo z pewnościa lubi:razz::razz::razz: w odległościacvh bezpiecznych tzn. takich kiedy się nie zrywa na widok innego psa...........z czasem zmniejszać oddległości[/B][/COLOR][/quote] Staram mu się poświęcać dużo czasu ale może mi się tak tylko zdaje ze ma go pod dostatkiem.:roll: dzięki spróbuję z tym żarełkiem (jemu nie zaszkodzi jest bowiem chudy jak szczapa ;)) No muszę coś z tym zrobić bo mnie to dobija :shake:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] [COLOR=Red]:glaszcze: ......ja mam tylko jeden pewny sposób :razz::razz:[/COLOR] [/B][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][B][SIZE=1][COLOR=LightBlue].......puść pawia ....przechodzi jak ręką odjął :diabloti:[/COLOR][/SIZE] [/B][/FONT][/RIGHT] [/quote] Kiedy ja pawi nie hoduję :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale mniejsza z tym Alutko wpadam na szybkie witanko :loveu::multi: i spadam bo mnie przeganiają :roll:
- 78403 replies
-
cześć Medusie wpadłam tylko powiedzieć Helloł i spadam bo mnie mój mąż przegania.:angryy: Muszę mieć swojego laptopka :shake::roll:
-
Powodzenia:cool1: - znam ten ból z remanentem robiłam kilka razy - masakra :angryy:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Dzień sobry w Nowym Roczku :loveu::loveu: ucałuj Krosa ode mnie :loveu:[/B][/I][/quote]Dobry Dobry !:loveu: A w co ucałować?:cool3:
-
[quote name='Rybka_39']Czy Krosiek jest wykastrowany?[/quote] No co ty mój mąż nie pozwoli :shake:ł:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Fuga***']No wiem, wszystko to jest drogie.... Z książek, które może znasz, a ja polecam: "Zapomniany język psów", "Okiem psa", - tam jest kilka podpowiedzi na temat "obniżenia pozycji psa w stadzie", potrzebnego, kiedy przychodzi na świat dziecko, pies bierze na siebie rolę przewodnika stada, chce bronić wszystkich... a to zadanie go przerasta,a przy okazji Wam przysparza problemów... Poza tym szkolenie klikerowe... Kliker koło dychy kosztuje (a można go też zrobić samodzielnie), a instrukcje tu: [URL]http://members.westnet.com.au/b-m/index.html[/URL] Wybacz, jeśli to znasz wszystko....[/quote] Dzięki Fugusie spróbuje znaleść te pozycje i się zastosować. dzięki za pomoc:loveu:
-
Ciekawski nochalek :loveu: [url]http://img140.imageshack.us/img140/5282/zdjcie066rf0.jpg[/url]
-
No i co przybyliście juz z tych gór czy nie?:cool1:
-
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :multi:
-
Sceny łózkowe widziałam :oops::oops::oops: [url]http://img246.imageshack.us/img246/2058/cimg0007qn3.jpg[/url] Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :loveu:
-
Co sępią? :evil_lol: [url]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/10-1.jpg[/url]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Rybko Wszystkiego Naj w Nowym Roku :loveu: -
Wszystkiego dobrego w Nowym 2008 Roku! :loveu:
-
[quote name='Medorowa'];) Trza było pić:diabloti: [/quote] Ale kiedy ja wypiłam tyle co wróbelek :roll:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Witam Was w 2008 roku ;) :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] My cię też. Ale właśnie uświadomiłam sobie że w ciągu jednego dnia postarzałam sie o rok- hmmm jak to jest?:evil_lol::cool1:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: myślałam że nikt nie zauważy :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] Moje czujne oko dojrzy wszystko:evil_lol: -
Alutko przespałam się ale nadal mnie łeb nap****** a przeciez wcale nie wypiłam dużo :roll: Widziała Ozziulka na spacerku. Żonkilowa będzie dzisiaj u mnie na terapi juz to czuje bo pewnie też obczaiła tego Ozziulka w WC-cie. A tu co za goraco mu? [URL]http://images33.fotosik.pl/93/f833ad15fca0cc3e.jpg[/URL]
- 78403 replies