-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera widze że jeszcze spałam jak to pisałam....:evil_lol::evil_lol: dobereczeM :mdleje: no ale fakt... zaspałam... wstałam 8:40 to oki jeszcze byli zamkniete :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]O 8.40 wstałas i jeszcze niewyspana jesteś - nie grzesz Madź :shake::mad:. Ja wstaje to jest jeszcze baardzo ciemno :placz:. [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]nie 700 tylko 314 :diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] ź[COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]le się wyraziłam:oops::evil_lol:[/FONT][FONT=Century Gothic] chodziło mnie o to że miałabym tak gdzieś około 700 gdyby mi nie zaiwanili. A ty to zaraz wszystko wyszeperasz - szperaczku :loveu:[/FONT][/B] [/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]bereczek :multi:buziaczki :loveu: wróciłam ....teraz czytam wasze porady ....:razz::razz:co mam jeszcze ubrać :hmmmm: nie będę wymieniać co mam na sobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Wymieniaj bo jestem ciekawa ile można na siebie wsadzic :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Studniówkowy Goździczku!:evil_lol::multi: Odpiernicz się na ten jeden dzień i omijaj kamerę szerokim łukiem za pare lat nie bedziesz się wstydzić [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol: -
Ja zagladam!:loveu: Doopka jej zmarznie :cool1: [url]http://img402.imageshack.us/img402/4251/40993850nk3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam..... zdrówka dla Alusi :loveu: a wogóle czy moge prosić o kaff... zimno mi... mogłam siedziec w domu i liczyc... dziś w taka piździawe i tak nikt TU nie zajrzy.... no chyba że dla kogoś jest to pierwsza potrzeba :evil_lol::evil_lol::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Madź! :loveu: Pozdrowię Alutkę :loveu:. Oczywiście trochę spóźniona kaffka ale zawsze.:roll: Kaff raz dla Pani :kaffee_2::lol: Ale faktycznie dzisiaj piździ że hoho. Idź ty kobito do doma bo dzisiaj to nikt nosa za próg nie wyścibi - chciaż mówią ża nałóg robi swoje :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kaff poproszę :p To wspłczuwam rewelacji ....ostatnio TZ miał katar ...calkiem podobne reakcje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahaha. To prawda jak chłop chory to umierajacy. Gorzej jak z dzieckiem jak słowo daję. Mój też ma katar i właśnie kazał sobie wczoraj zaapliokować rózne te śmuje-buje ferwexy i te sprawy.:shake: Osłabia mnie czasem. :kaffee_2:Kaff dla Pani pani psorko :lol:. [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='justysiek']Lepsiejszego nowego roczku:loveu:2008.pozdrawiam i miłegoo dzionka życze:lol: piękny pies i fajne fotki:evil_lol:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101268&page=6[/URL]zapraszamy do mnie :multi:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dziękujemy za życzenia :loveu: i zapewniam że odwiedzimy. Już tam idę :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ni mom:placz: ale mam onuce:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie rycz kupiem ci na zajączka :eviltong: na następną zimę bedzie jak znalazł :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no nie ................ty nie kręcisz.................. [/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B]ty palisz:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]a witaj .........co do ubrania się to ja wstaje kochana po 5.............. i mam skręcony piec na minimun więc w chacie rano zimno jak w ..........psiarni:-( zanim sie rozgrzeje dom troche to mija jakieś pól godziny.............czyli prawie wychodzę z domu:eviltong::eviltong::eviltong: to nic.............moj TZ w domu ma na sobie= t-shirt na to jedna bluza na to druga bluza i jeszcze jedna................ :razz: bo on zmarzluch jest................a ja mam ogrzewanie na olej opałowy:-o:-o:-o więc to sa koszty masakryczne...............:-( ja wczoraj miałam na sobie........= podkoszulek na ramiączkach na to t-shirt na to sweterek zapinany na to..........jeszcze jeden sweterek:eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Sweterki to nie wsio - barchany to podstawa:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Medorowa'] Medek sobie coś zrobił w łapę i kuleje:angryy: EDIT; Wracam do wyrka:roll: Za wcześnie wstałam:roll: Zaraz mi łeb rozpieprzy:mdleje: :hand:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hejka Madzia:loveu: jestem dumna z Medzia może pogadał by z moim Krosiem co:cool3: - zapytaj go?:evil_lol: A móże nic se nie zrobił w łapę tylko mu zmroziło i kulał -Kronos tak czesto ma:lol: A głowa to cie boli od wczorajszych popisów a nie o niewyspania:evil_lol::cool3: Calusy:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Alu przyszłam do cie powiedzieć co byś sie dzisiaj ciepło ubrała bo zimno jest jak cholera:lol:. całuski z rańca:loveu: Ale ten twój Ozziu to lizak etatowy jakiś jest:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [URL]http://images34.fotosik.pl/95/8fe35b19c41c413c.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Piekne te boksie wszystkie są :loveu::loveu::loveu:- prawda?[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Effcia heloł :multi: dzisiaj zaczyna sie weekend:loveu: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Beatko :multi:ale to u ciebie dzisiaj ruch z rana:razz: czyżbym zaspała:roll: Całuski dla ciebie :loveu: i ubieraj sie dzisiaj ciepło - barchany konieczne:evil_lol: bo zimno ja pieron:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]czesć :multi:właścicielko Yeti:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Helga&Ares']cześć zdroowka duużo życzę [/quote] B[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ardzo dziękujemy miło nam że o nas pamiętacie :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='majoka']ja tez się dołączę do zyczeń zdrówka, smarujesz jej czyms nosek(dla mnie najlepsza jest jednak stara maśc majerankowa)+maśc grzewcza na klatkę, dziecko lepiej oddycha po kamforze, o innych zaletach nie wspomnę.Łukasz tez ostatnio był bardzo długo chory, muszę się znowu wybrac po preparat uodporniający. Jak był mały wziłą chyba z 3 dawki i 2 lata spokoju z choróbskami. Muszę koniecznie powtórzyc.[/quote][COLOR=Green] [B][FONT=Century Gothic]Bardzoooo dziekujemy za zyczenia .Kochana jak juz wspomniałam mam wykupione pół apteki :roll: róznych specyfików. Maść majerankowa też stosuje i olejek olbas do inhalacji i mnóstwo innych rzeczy. Ale zaintrygował mnie ten preparat uodparniajacy. Co to? Gdzie to? i za ile? Powiedz prosze a będe ci wdzięczna do grobowej dechy ;)[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='evaxon']witankooooo[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]O Efff! Witamy!:multi: I jak tam twoja deprecha? Mam nadzieje że juz nawet ślad po niej sie nie ostał :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]No w takim razie my z życzonkami[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue] duuuużo zdrowia dla ślicznotki[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Witajcie w tym nowym roku kkkurde[/COLOR][/I][/B][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No kkkurdeee co jest z tobą mamcia gdzie ty łazisz kiedy my tu na cię czekamy i czekamy i czekamy........:mad: Pozdrowię Alutke i bardzo ci dziękuje za życzenia zdrówka i mam nadzieję że już się ni[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]e będziesz ukrywać :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]całuski dla całej rodzinki :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]I jak Mała Alicja .....Cioteczka się martwi Buziaczki przesyłamy [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj cioteczko - bez wiekszych zmian. Tzn w nocy nie moge powiedziec - było lepiej bo przespała ładnie do czwartej potem się tylko na momencik przebudziała ale spała spokojnie i nie grało jej tak w nosie. No ale co z tego jak rano wstała i dalej leje się z nosa jak z kranu i chrypa jak u metalowca:roll::evil_lol:. Faszeruje ją tymi wszystkimi specyfikami z apteki ale ona nawet nie chce słyszeć o piciu syropów a juz nie daj boże o aspiratorze - - wtedy to jest regularna wojna :shake: No nic na kazdej wojnie sa ofiary i trzeba walczyć - WIEC BEDE! całuski dla ciebie i rodzinki i Ozziulka oczywiście :loveu: A może kaff?:kaffee_2:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przychodzę z rana żeby nie było że o Was zapominam Cześć Udanego dnia i obyś nie marzła dzisiaj ! [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No masz szczęście Goździczku. Wpadnij jeszcze koffana :loveu:. Powodzenia w szkole i pamiętaj że to już piatek :cool3:. A zmarznąć nie zmarzne bo nie moge wychodzić :placz: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj z rana..............od 8 prubuję Ci sie wpisać...........alke coś mnie przeszkadzało......... no to teraz witka[IMG]http://yelims2.free.fr/Forum/Forum70.gif[/IMG] [/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B] no i maluśka poutulaj:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hurrrra!:multi: W koncu się udalo - bardzo się cieszę! Witam się z tobą bardzo gorąco w ten zimny poranek. Caluski przesyłam i poutulam Alutke od cioci :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='caroolcia']heloł heloł!!!!! i jak zdróweczko???[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Hejka kochani! :multi::loveu: Bez specjalnych zmian - no ale idzie ku lepszemu :lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Medorowa']I jak[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj kochana no ja juz napisałam bez większych zmian ale jak ciebie tu Alutka obaczy :B-fly: to zaraz ozdrowieje :evil_lol: Jak tam wczorajsze karaoke????[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no przepraszam Cię najmocniej że na tyle opuściłam ale musiałam iść do szkoły...a przecież wszyscy wiedzą jak tą szkołę bardzo kocham i jak chętnie do niej chodzę ......................... [/B][SIZE=1]<rzygi> [B][SIZE=2] a potem byłam w kinie i tak no niestety wyszło że dość późno wpadłam na dogo żeby wszystkich poodwiedzać też mi się to nie spodobało cieszę się że wymiziałaś[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No ja mysle ze ci przykro :evil_lol: zeby mi to było ostatni raz ;). AAAAAA rozumiem to ty byłaś w kinie a nie na filnie :cool3: i jak było? :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='clockwork']:hand::scared::shock:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] No tak jak zwykle wpada i wypada. Pozdrowionka dla ciebie zapracowany człowieku. Zrób co masz zrobić i wracaj szybciutko :lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='ferraribox']Zdróweczka,zdróweczka życzymy[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Dziękuję bardzo kochani:loveu: mam nadzieję że Alutce szybko przejdzie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...na cmentarzu ;)... mam 4696 postów zapisalam se żeby nie zapomniec ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Ja mam gdześ ok 700 ale tyż mi szoda :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][COLOR=Blue][B] swoją drogą.... cały dzień nas nie ma... nie wiem skąd sie tyle garów bierze..... ma ktoś do nasz klucz?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Klocuś kucharzy:razz:? A tak poza tym to przyszłam się przywitać ładnie jak na grze(sz)ną dziewczynke przystalo :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]wyjeżdzam :multi::multi::multi:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]dokad to:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Medorowa']Buhahaa, może i nasrane pod kopułą mam:oops::oops: może i dziwne pomysły mnie nie omijają:roll:, ale tego nie zrobię:evil_lol: Własnie zaraz wybywam:B-fly::B-fly:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]powodzenia - i daj czada:evil_lol::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Medorowa']Ja tu jestem od niesienia radości:diabloti::diabloti::loveu: Witaj:p[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ty ino gadasz a ja przynosze:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Buhahaha - ona mnie osłabia:mdleje::mdleje::mdleje: [url]http://img263.imageshack.us/img263/791/033it7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]M[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]adzia czy mi sie zdaje czy dzisiaj jest czwartek:siara::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj w mych spokojnych progach........... u mnie się nie gada.......... bo sie pracuje:eviltong: biedna dzidzia............wycałuj ja od cioci Beaty.....podłuż jej cos pod poduszke na noc, żeby gile spływały a nie zatykały nosa i dobrze jest jej posmarowac pierśki czyms z eukaliptusem......... sa takie maści wtedy lepiej sie oddycha[/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Kochana mam już pół apteki, smaruje czym sie tylko da i nic takie pieroństwo dożarte:angryy: I ucałuje mała ona bardzo lubi całuski:loveu::loveu::loveu: bo jest całuśna jak mamusia:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Yeti!:evil_lol::loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR] [URL]http://images28.fotosik.pl/135/1a9cd79109fa5a1b.jpg[/URL]
-
[quote name='natija']zycze malenstwu,zeby szybciutko przeslo.oj to ta pogoda pewnie[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dzięki kochana :loveu: staramy się przegonić choróbsko na cztery wiatry ale jakoś tak opornie idzie. dalej zasmarkana jak sto bandytów a w aptece zostawiłam pół wypłaty :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Zdróweczka życzę Małej Alicji :loveu:a Tobie wytrwałości :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]dzięki Alu mam nadzieje że dzisiaj w nocy bedzie lepiej i że sie choć trochę wyśpię:roll:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']Zdróweczka życzymy:p[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dziękuje kochani - trzymajcie z medusiem kciuczki żeby szybko doszła do siebi[/COLOR][/FONT][/B]e:roll: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka:multi: wpadlam na chwileczke...............i jak tam malutka????[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-158.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No Beatko nie za dobrze dale zasmarkana, normalnie leje jej się z noska. Już ma tak podrazniony na około od tego kataru że nie pozwala się tam dotknąć a to co chwile trzeba wycierać, sciagać itp. :shake:. Była pani doktor zaznajomiona i mówi że to podobno jakiś wstrętny wirus. Przychodnie pękają w szwach :shake: a u niej to na razie jest mocne przeziębienie ale przepisała tone leków (już jestem biedniejsza o 180 zł:placz:) żeby z tego się nie rozwinęło nic poważniejszego. Miejmy nadzieję że wszystko wróci do normy. Bedziemy informować ;)[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='caroolcia']biedne baby u nas wkoło wszyscy zagęgani zyczymy w takim razie w nowym roku dużoooo dużoooo zdrówka!!!!![/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No własnie podobno to paskudztwo atakuje jak tralala ofiar tyle co na wojnie :evil_lol:. Bardzo dziękujemy za zyczenia zdrówka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Krosiowa :multi: :loveu: Wpadam dopiero dzisiaj ale nie bój nic!! Widziałam foteczki bawiącego się Krosia :loveu::loveu::loveu: nic nie umknie mojemu czujnemu OKU ! :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] wymiziaj mocno przystojniaka ode mnie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]No jak mogłas mnie na tyle opuścić :obrazic:. Normalnie obrazę się :evil_lol: Ciesze się że foteczki cie satysfakcjonują - fakt ale masz czujne oko (trudno je było zauważyć :evil_lol:) [/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic] I wymiziałam - normalnie tancdoopki dostał od tego miziania [/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic]:evil_lol:[/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic]:loveu:[/FONT][/B][/COLOR]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Siema Alutka!:multi:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies