-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Fuga***'] A ja???? [/quote] ty nie bo ty ją masz na codzień A co to kontrola dentystyczna :evil_lol: [url]http://img235.imageshack.us/img235/7337/dscn4231ud2.jpg[/url]
-
O Jessssu jaki piękny :loveu: [url]http://img85.imageshack.us/img85/8644/full168521fv7.jpg[/url]
-
[CENTER]Helloł Hakerki:multi: [/CENTER]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja też wole lato ale cóż :) u nas dzisiaj w nocy spadło ciut śniegu i teraz już go prawie nie ma....ale wczesniej było strasznie zimno tzn. około -3 :) [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pełen szacunek :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] tobie też:evil_lol: -
[quote name='Alicja']:razz::razz::razz: [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie daj sie przegonić :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] walcze jak lew:evil_lol: [FONT=Arial][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ONE nagadaly :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaa tarata:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zwiędłam ale nie wiem w czym ;) :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] w międzyczasie hehehe:diabloti: [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]SERNIK :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/e808ddf9583751f9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Alu ale wypiek piekny - widze że sie już poczęstowałaś ja nie zdażyłam bo mi Mikunia zjadła:evil_lol: [quote name='_Mikuunia_'][COLOR=Pink][B] To ja sie chetnie poczestuje am amm <mniam>[/B][/COLOR][/quote] No dobra nie bede samolubem :evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też na nią "cierpisz"?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Notorycznie i od zawsze :evil_lol: -
[quote name='Alicja']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:to może ja nie te fote oglądałam :oops::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...i nie mów ...nie ciagałam ze ozór ....rączki mam suche a ozory som sliskie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobrze pani psorko :roll: Może nie te foty ogladasz bo ja na nia patrze i się fstydze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no jak ... Ładnie dziewcze stanęło ....skromnie ...z niesmiałym uśmiechem :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj ale mnie ciągniesz za ozór:roll: Ja sie fstydzem:oops::oops:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]żywy? ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]a nie? zwiędłaś w międzyczasie :razz:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale ja się nie kryje z tym że jestem pozytywną kleptomanką...ale zawsze wszystko oddaje do rąk własnych właściciela :) poczekajmy jeszcze troszkę i dojdzie że jestem nimfomanką, alkoholiczką i słyszę głosy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote]Bomba ! Takiego przypadku jeszcze nie miałam! Ale że nimfomanka? Z tego cie nie bede leczyć - zupełnie przyjemna przypadłość :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mimo to będę ;) to przez to że wychowałam się na krzykliwych japońskich bajkach ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No i co a mówili ze jednak nie szkodzą :evil_lol: a tu proszę - żonkilkowa żywy dowód :evil_lol::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przecież napisałam że czapa była kradziona :evil_lol::evil_lol: dwa lata temu zwędziłam sombrero komuś ale niestety fotki nikt mi nie zrobił :angryy: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][/COLOR][/quote] Toż to kleptomania jest.:crazyeye: No juz się nie wymigasz u mnie z terapi : jojkofobia, kleptomania i co jeszcze do kompletu:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: a o czymże :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o Klocusiowej pozie jakiejś takiej.....................:oops:
-
Mniamniuśny :loveu::loveu::loveu: [url]http://img246.imageshack.us/img246/2237/0429iv9.jpg[/url]
-
[quote name='Medorowa']Mogłabym na nią patrzeć i patrzeć:mdleje: :loveu:[/quote] Nie to ja bym mogła na nia patrzeć i patrzeć :evil_lol:
-
[quote name='natija']witam juz jestem:) jejku tylko nie wiem jak ja ta Wasza galeryjke nadrobie;)tyle jest tego:)[/quote] Nie przejmuj się u Ali tak zawsze - gaduły jedne natrzaskają postów a potem się człowiek meczy co by to wszystko nadrobić :evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale ja nie umieć :oops::oops::oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] no jak nie umieć a nosić czapę kucharza - oj kłamczuszką zwąchałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już tak mam że gdzie się pokazuje tam się robi harmider :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No nie ma się czym chwalić :razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dawaj Mala ....czekam z kaffka i serniczkiem :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kawa dla cię :kaffee_2: :loveu: ale sernik to dawaj ty ja nie umiem piec :shake:
-
[quote name='Medorowa']Doszłam;);):B-fly: Tylko ta pogoda mnie dobija:roll:[/quote] no mnie też wstretnie tak jakoś i zimno. Szkodzi to mojej wspaniałej osobie :roll::evil_lol:
-
[quote name='natija']dziekuje za zyczonka i rowniez przesylam i mam nadzieje,ze sylwka mieliscie udanego:) my chodzilismy codziennie na dlugasne spacerki,pogoda nam dopisala psiaki szalaly dzieci tez:)zaprzeg tez sie udal;):) a zdjecia beda pozniej:)[/quote] Góry, zaprzęg, śnieg ....................... rozmarzyłam się :loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Goździczko! Widzę że zabawa była jak tralala:razz: Więc ja befsztyk z frytkami porosim:evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/94/f89251fd6389678bmed.jpg[/url] -
[quote name='natija']/witam:)juz jestesmy:):):)potem wpadne i nadrobie:)[/quote] No ja myślę :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:.....no nie Szarlotko ....a co to za rewelacja ...to ty nigdy nie wycierałas sobie koniuszka noska rękawiczką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Buhahahaha!:evil_lol: ale ja nie o tym nie mydlij mi tu oczóf:evil_lol:
-
No wreszcie dotarłam do was:multi: Moc całusków w nowym roku:loveu: Lusie kochane:loveu::loveu::loveu: