-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz:Szarlotka mnie wyprzedziła ....a ja wiedziałam ze to Max :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie rycz mała nie rycz ja znam te wasze numery..... :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] za winko dziękuję... nie pijam... 2 razy w życiu sie napiłam i podziękował, wódka raz w życiu, czyli wsjo na wódzie też odpada, szampana też nie trawie, inne wynalazki typu whiski rumy itd odpadają... TYLKO PIFFKO i z umiarem :loveu::loveu: a nie wygladam na taką.. praffda?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja tam pijam rózne rzeczy dlatego potem głowa nie ta :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale pyffko kubiem najbardziej :loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niedobra jest ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ja!? Przykro mi że tak mówisz :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ps cześć Sis:multi: -
Dzień Dobry:multi: Ubierzcie się ciepło bo zimno dzisiaj jak jasny pierun :evil_lol:
-
Przyszłam ponownie :multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Jestem mamcia! :multi: -
Madzia co ty jeszcze do siebie nie doszłaś? A może się zakochałaś co? :razz:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już czeka tam na Ciebie :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] jak tak to już lecę :cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zanim nadrobisz to będzie czas na obiad a nie poranną kawę ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] HAHAHA To ić a nie nabijaj mi tu postów bo bede miała dużo czytania jutro:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Max... :loveu::loveu::loveu::loveu: już chciałam pisać że Max, ale mnie ta jabolkowa wyprzedziła :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pierwszy raz w życiu:multi: Sory Madzia ale to winko i cukiery są moje......... No dobra podzielę się z wami :lol: Bo WAS KOCHOM:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie idzie bizness...znaczy sprzedaż jest ale opłaty są mordercze :placz:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Blue] chciałam ale nic z tego... trza szukać roboty u jakiegoś tyrana:placz:[/COLOR][/quote] to może inny lokal by sie nadał no ale pewnie Zus też cie wykancza:placz: cholera tak źle i tak nie dobrze:shake:
-
Alu przyszłam powiedzieć Dobranoc bo znikam:hand: Wy jeszcze pewnie do nocy pobojcycie bojcory jedne:evil_lol: Przyde jutro z rana na kaffkę. Pa!
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak tak AQQ AQQ ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]:lol::lol::lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a potem opowiedz mi jaka była reakcja ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ok to jutro ale zapewniam że bedzie wesoło:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Skoro Krosiowa tutaj zaglądnęła to ja sobie pomyślałam że też wpadnę :) i miłe zaskoczenie...spanielek :loveu::loveu::loveu: sam sex ;) :evil_lol: Kiedyś sama bardzo chciałam mieć cocker spaniela :loveu::loveu: No i czekam na więcej fotek :loveu::loveu::loveu: Witam :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No patrze i widzę cie - a kuku:evil_lol:
-
[quote name='Helga&Ares']pa, szkoda że tak szybko uciekasz :hand:[/quote] No niestety mam kompa w pokoju małej a ona tak czujnie śpi że bym nie posiedziała:shake: ale jutro wpadnę do was papa!:hand:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a widzisz...ja już u siebie napisałam że trafiłaś ;) i teraz myślę nad nagrodą dla Ciebie ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] To pomyśl ja jutro na pewno się po nią zgłoszę! Nie przepuszczę okazji:cool3::cool3::cool3: bo jeszcze nigdy nic nigdzie nie wygrałam:multi:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a wygląda na to że rzucam.... nie chcem ale muszem.... pracuje chyba do marca,kwietnia :roll:[/B][/COLOR][/FONT] Ooo to nie dobrze:shake: A co biznes nie idzie co? - takie cholerne czasy:angryy: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie widziałam żebrów... ale widziałam psa... nieśpiącego boxia :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::loveu:
-
Dobra Pa dziouszki ale musze leciec bo moje dziecię usypia mi na kolanach. Bede jutro! Już tęsknię!:placz: Żonkilkowa jak wpadniesz to daj znac czy trafiłam w tym quizie z rysunkiem:lol: Pa Pa do jutra:hand:
-
sliczniuchny jest!:loveu::loveu::loveu: Bedziemy wpadać na więcej foteczek- już sie nie mogę doczekać:loveu: P.S. Witamy wśród dogomaniaków:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
-
[quote name='_Mikuunia_']Slodka mordka :)[/quote] dzięki bardzo i Witamy u nas:multi: Zapraszamy ponownie:loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: może kiedyś się pozwierzam ;) no właśnie jeszcze nie wiem co będę jadła...i spoko sępie możesz wpadać ;) zrobię więcej :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [/quote] to lece:evil_lol:
-
[quote name='Helga&Ares'][IMG]http://www.spolem-bielskpodlaski.pl/images/deser23.jpg[/IMG] Smacznego :evil_lol:[/quote] A dziekuję nie pogardzę:lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeździć jeździć i jeździć... aż zdechną ;) no bida... i na odległość nic nie pomoge... nawet na miejscu bym nie pomogła bo jak......:-( Pawcio poszoł zepsem :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] O wróciła:multi: Przekaze mojemu jak sie eksploatuje oponki:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a może to ten od Pauli jak mu to - Max?:cool1::razz: -
[quote name='Helga&Ares']męczy Cię mały głod? :evil_lol:[/quote] Nie mały:razz:
-
[quote name='Wilejkaros']Co 2 naiwniaków to nie 1 ;) Też się tym pocieszam...[/quote] Yhyyyyy otóż to:evil_lol: