Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye: Krosiu wygląda na takiego spokojnego chłopca...nie ładnie się zachował, nie ładnie...ale teraz swoje musi odchorować z pazurami...oby szybko odrosły i żeby go nie bolało :roll: ahh ten Krosiu...paluchem mu zagroź ode mnie !!! trzeba wybić mu z głowy ataki na panny :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No na prawdę nie wiem co mu się dzieje. Chociaż podejrzewam.:roll: Odkąd Ala sie urodziła zrobił się może zazdrosny. Nie okazuje tego w domu ale wyłazi to własnie w takich sytuacjach na polu:cool1:
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]problem w tym że dna nie ma ;) :evil_lol::evil_lol: pij, pij na zdrowie...masz racje że sylwester raz w roku :) więc trzeba go opić i później wspominać ;) chyba że przeholujesz i nie będziesz pamiętała co masz wspominać ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote]Buhahahahahaha! Racja! To moze i dobry pomysł. Jak mniej pamiętasz mniej się wstydzisz :evil_lol:
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też racja :) tutaj sami stadni przychodzą ale wiedzą kiedy się rozstać :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Powiedziała bym że nie wiedzą kiedy się rozstać sadząc po godzinach do których siedzą - toż czasm do rana :crazyeye:
  4. [quote name='Cimi']Bo psa zostawiasz w spokoju, nawet nie wiadomo jak sie boi nic nie mowisz, nie przytulasz.. po prostu zachowujesz sie normalnie tak jak zawsze jak by tego nie bylo i w domu i na spacerze :).[/quote] No nie wiem czy to działa w przypadku gdy twój pies ze strachu wskakuje na meble i chce się schować za znajdujacy się na nich wazon :cool1:
  5. [quote name='Cimi']Bo psa zostawiasz w spokoju, nawet nie wiadomo jak sie boi nic nie mowisz, nie przytulasz.. po prostu zachowujesz sie normalnie tak jak zawsze jak by tego nie bylo i w domu i na spacerze :).[/quote]pewnie masz rację ale na mojego pierwszego psa tylko to działało wtedy spokojnie zasypiał :roll:
  6. [quote name='marmara_19'] owijanie psa wkocyk i tulenie nie jest zbyt dobre;/[/quote] BO? :roll:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czasami aż za bardzo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] eeee tam to akurat w nadmiarze nie szkodzi :lol:
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm...będziesz mi pokazywać jajka? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hmmmmmmmmmm. Chciała byś? :cool3:
  9. Ahhhhhhh zapomniałam wam powiedzieć jakie miałam wczoraj przeboje z Krosiem :shake:. Pozdzierał sobie pazury do połowy przy tylnich łapach. Krew się lała jak z kranu. Trza było odkażać i bandazować. Coś okropnego cały dom we krwi :shake:. A to wszysko przez to że się zrobił taki dopalny że aż cholera bierze. Nie wiem co mu się dzieje. Agresywny strasznie się do innych psów zrobił. Ale wczoraj to już przeszedł sam siebie. Chciał się rzucić na bogu duch winną sunie.:angryy::shake: Musiałam go tak mocno trzymać że ledwo dałam rade a on się tak zapierał tymi łapami że polamal pazury i pozdzierał do krwi. Koszmar po prostu. Nie wiem co mu sie tak niespodobało :shake:. Pierwszy raz wystartował do suczki :shake::shake::shake:
  10. Racja ! Mój Krosiu akurat leje na te wszystkie wystrzały (głuch albo co :roll:) ale znam pieski co aż się całę trzęsą. Psa owinąc w kocyk i przytulić - MOCNO! :loveu:
  11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć niebiściaku ;) :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć sis...dzięki za kwiatka :loveu::loveu: :multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czesc mamuniu :loveu::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może być [SIZE=5]100[/SIZE]krotka ;)[/B][/FONT][/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Jabłkowa ;) :loveu: :multi::multi: jakieś 20 minut temu wstałam i jestem strasznie śpiąca :roll: znów grałam w chińczyka ze znajomymi na wp.pl i poszłam spać o 2 ale do 3 jeszcze smsy pisałam i ooOO :roll: mam coś z banią...dzisiaj 3, wczoraj 4, przedwczoraj po 2 i wcześniej też późno...a potem śpię do 12 :eviltong: ehhh [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Bo ty towarzyski i stadny zwirz jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Żonkilka a ty od rana znów o jajkach Ozziulka :roll: Ta terapia jednak ci się przyda:eviltong: - zapraszam do mnie - zawsze do usług:evil_lol::eviltong:
  13. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm...ja idę do koleżanki i sprzątać będę [/B][SIZE=1](nie żebym lubiła) [B][SIZE=2];) zostaję u niej na noc jak reszta ludzi i hołota będzie pomagać sprzątać [FONT=Arial]dziewczynie po hołocie :evil_lol: [/FONT][/SIZE][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black]Buhahahaha Nie zeby ta holota to ty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][SIZE=2] Cześć Jabłkowa :loveu::loveu::loveu: żebyś poczuła nastrój sylwestrowy i szum głowy...przychodzę z jabłszkowym sokiem wzmocnionym o bąbelki :evil_lol: :loveu::loveu: [IMG]http://www.applebeesny.com/_metacanvas/attach_handler.uhtml?attach_id=306&content_type=image/pjpeg[/IMG] pij, pij maleńka...ten kielich nie ma dna ;) :evil_lol: [/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] Cześć Żonkilko!:loveu: Tak z rana takie trunki mi serujesz :-o Toż to ja do wieczora to juz nabombiona będe :evil_lol:. Ale co tam sylwester raz w roku :evil_lol:. Do Dna!!!!!! [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko :multi:Szarloteczko :multi::loveu::multi: a ja w domeczku z Ozzym i TZtem :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cześć Alu koffana :loveu::loveu::loveu: To jakas bibeczka we trójkę. Wy popijecie a Ozziulek odeśpi kaca :evil_lol:
  14. Szampańskiego Fugusie :BIG::drink1: :loveu::loveu::loveu:
  15. Szampańskiego!:BIG::drink1:
  16. apple

    Galeria LENKI

    Szampańskiego Sylwestra :BIG:
  17. Cześć Agento :multi: Superasnej górskiej imprezki sywestrowej. :multi:Daj znac jak było?:cool3:
  18. apple

    Ogoniaski

    [quote name='Rybka_39']Możet się przygotowują do impry:cool3:[/quote] Buhahaha no chyba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dawać ogoniaski tutaj!:roll:
  19. Cześć jestem i dzisiaj :multi: Cudny :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img267.imageshack.us/img267/4877/zdjcie037ay3.jpg[/url]
  20. Hej Beatko wiem ze cie nie ma ale postanowiłam ci mimo wszystko zyczyć szampańskiego Sylwestra :loveu::multi:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: to robisz imprezkę w domu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: raz mialam ........Sodomja i Gomorja ....dużo by pisać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No w domku ale nie u siebie ( taka głupia to nie jestem :razz:). Idziemy do znajomych którzy tez mają takiego bobaska ja my więc to będzie najspokojniejszy sylwester w moim zyciu. Podzieliłysmy się przygotowaniami więc troche musiałam pogotować i popiec. Ale juz po wszystkim . Uffff! Teraz tylko zjeść :lol::evil_lol: Cześć Alu kochana:loveu::multi: [quote name='Helga&Ares']Cześć Krososowscy:) ja też w domu sylwek, ale nie u siebie na szczęście [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: [/B][COLOR=Black]nie żebym sprzątać nie lubiła [/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Skądś to znam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najlepiej nabałganić u kogoś co?:cool3:
  22. Tyśki udanej bibki zyczę :multi::multi::multi:
  23. apple

    Brutus i Salma ;)

    hejka sylwestrowa :loveu::multi: Widziałam małego łyżwiarza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Szampańskiego sylwestra wam życzę :loveu::evil_lol:
×
×
  • Create New...