Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to my 3... plotkujemy do kawki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no tak teraz widzę ta w środku to jakby do ciebie podobna :lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przy dobrej kawie miło poklachać [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23338/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/yes.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23346/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/sorry.gif[/IMG][/URL] kiedy problem w tym że po wczorajszym obcięciu nie ma co rozczochrać [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23439/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/spruce_up.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]W dobrym towarzystwie miło poklachać :cool3: No to spokojna twoja uporządkowana :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej Efff jak nastrój przy sobocie?:lol: A coż to za stworek na pierwszym planie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/97/e06ac9d5d0f42fad.jpg[/url] [/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]uffff....nareszcie KTOŚ we mnie wierzy :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zawsze i wszędzie :lol: I nie ktos ino JO! :loveu: [/COLOR][/FONT][/B]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madzia poczeka aż więcej zapyta i hurtem odpowie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No ona też chyba ostatnio niechcieja złapała jakiegoś i wszystkim hurtem odpowiada :evil_lol::loveu: Ja kategorycznie żądam żeby mi odpowiedziano osobno :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Fugaski ja do was dopiero teraz dotarłam - wstyd mi bardzo że tak późno:oops: - ale juz jestem i czekam na nowe foteczki :lol: Utulkaj ode mnie tą piękność nad piękności :loveu: [/COLOR][/FONT][/B]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak se myśle co byśmy se nie poplatały jezorków [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23412/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/flirt.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]S[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]pokojna twoja rozczochrana :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....aaaaaaaaa tarmacha :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no Qba troszkę nam się urodził :cool1:jakieś 18 lat i prawie 4 miesiące temu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]myślę kreatywnie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wiesz jak bys ty kreatywnie nie myslała to ja bym się musiała powaznie zastanowić co ty w tym przedszkolu tak na prawde robisz ;):evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][B]to ja to ujme w ten sposób.... nie masz gazu.. ja mam jeszcze dodatkowo to.... czyli płacimy co miesiąć raz gaz raz prąd.... gaz 130 prąd 140..... nie mam małego dziecka, nie ma nas caluskimi dniami w domu.... do tej pory też płaciliśmy mniej (po 110) i chyba te podwyżki juz dają sie we znaki,... a od 1 stycznia zaś poszło w góre :mdleje: ja juz nie wstrzimam tych opłat :placz::placz: zara dostaniemy nowe stawki za czynsze, woda........ itd. [/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-505.gif[/IMG] nie pozostaje nam chyba nic innego jak pogodzić sie z tym złodziejstwem z kazdej strony i płacić... ale liczniki sprawdź... może faktycznie coś nie tak... czemu nabiło nocną i dzienną?? :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No włąsnie cos nie tak! Pojde tam do tych energetyków i ich zje..... okrzyczę że mam licznik chyba zepsuty albo co niech przyjdą i sprawdza. A o opłatach mi nie mów - kradna, kradną z każdej strony. Człowiek robi i nic z tego nie ma bo jak przyjdzie do płacenia rachunków to z wylaty jedynie na chleb zostaje :shake: Ale co tam! :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale temata mamy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]nooooo - życiowy bardzo :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='_Mikuunia_'][COLOR=YellowGreen][B]no wlasnie o pradzie rozmawiacie :P?[/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]a ty co mało płacisz że się smiejesz? :razz::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]cześć z rańca! :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Madź nie śpij za długo bo znów cię bedzie łebek bolał :evil_lol: Dołączam się do pytania Klocusiowej - Jak tam łapeczka Medzia? [/COLOR][/FONT][/B]
  12. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]miało się kiedyś małego Qbę :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Sadza po jego wygladzie to daaaawno ;)to było ale jeszcze pamiętasz :lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='clockwork'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-105.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :loveu:dzięki Alus za kawke [IMG]http://yelims1.free.fr/Blah/BlahBlah11.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A co to za pleciugi na tych stołkach [/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:grins:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ależ proszę :grins: na zdrowie przynioslam też ciasteczka :p[IMG]http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/048/4815.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ooooooo pieguski - moje ulubione :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tysz chciałam zapytać :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]le się czepiacie jak słowo daję no - zawstydziłam się przez was Kreatywnie pomyślcie! [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kawa podana ...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG]z Wami się napiję :p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_3.gif[/IMG]dla Alicji Jabluszkowej [/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Oj cioteczko dziękujemy.:loveu: A skąd ty wiedziała że ona ma teraz jeść co? telepatycznie się kontaktujecie wy Ale wszystkie czy jak? :loveu::razz: Dobra ide jej zrobić prawdziwe co by mi tu już nie mamowała :loveu::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='Fuga***']~witaJ nie martw się, jakoś to będzie... na pocieszenie powiem Ci, że mnie ostatnio rachunek też wbił w ziemię, to chyba jednak podwyżki, bo na pewno nie zużyłam o tyle więcej prądu. Masz żarówki energooszczędne itp?[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Witaj Kochana :loveu:. Pewnie podwyzki tez ale nie tylko (przynajmniej u mnie). A żarówki energooszczedne to już mam wszędzie od dawna. Jak się ma wszystko na prad to tak własnie jest. Ostatnio mój TZ wymyślił że będzie wykręcał w żyrandolu w dużym pokoju żeby nie świeciły trzy tylko jedna:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  16. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Beatko i jak boss wytropił że nie pracujesz tylko plazujesz na Dogo?:razz: Cześć Kochana tak poza tym :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='clockwork'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-354.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że co robi, za tym uchem??[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-497.gif[/IMG] QBA od Alicji [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-542.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj nie czepiaj się literówka mi sie stała jakos tak sama:niewiem::evil_lol: Tarmacha miało być! Qba:crazyeye: to on taki wielki jest - jakoś mi sie wydawało że on jakis młodszy jest - jak widać znów mi sie źle wydawało:oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sztuk 2 [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-461.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]W towarzystwie smakuje lepiej:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no kurde raczej...jak byłam jakiś czas temu na imprezie w tym samym zestawieniu to wszyscy chcieli się przysiąść, porozmawiać i DO MNIE pośmiać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No coś ty :razz: - niemożliwe !:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] P.S. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hejka Goździczku [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej hej heeeej przeczytałam o Twoim stroju studiówkowym miodzio tak trzymaj!!!!! nie wiedziałam żeś ty taka rozrywkowa kobieta:crazyeye:.................... ja dawno dawno temu rwałam facetów .................... na szczura:cool3: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Na szura??? A cóżesz to jest? Matko jedyna :roll: ja tam takich dziwnych metod nie stosowalam. Mnie to brali bom ładna dziouszka jest :loveu::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czesć Aga jak tam twój niechciej ? Poszedł se już?:razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [quote name='Helga&Ares']Ty się nie denerwuj, bo wiesz, zmarszczek się nabawisz jeszcze [/quote] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Zmarszczek - jakich zmarszczek ja od wczoraj jak suszona sliwka wugladam ;)[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to kurna nie zazdraszczam... a czy ty masz np... kuchenke, bojler... ogrzewanie elektryczne?? masz oprócz tego gaz?? bo kurna jak tylko pralka lodówka, sprzęt to stanowczo za dużo... ja mam 140 co 2 mies i to NAJWIĘCEJ ze wszystkich naszych znajomych..... i już mnie to przeraziło... przeca całymi dniami nas nie ma aha... na razie cisza pod drzwiami.... nie wiem czy ksiendza jeszcze nie było... czy już po fakcie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]T[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ak tak ja ma wsio na prąd. Nim mam gazu ani ciepłej wody ale to i tak stanowczo za dużo :shake:. Mieszkam na tym mieszkaniu już 3 lata i pierwszy raz mam taki zajebisty rachunek. Wcześniej miałam po 90 góra 100 zł za miesiąc a teraz :crazyeye:. Wiem że jak jest małe dziecko to wszystkiego zużywa się więcej ale nie aż tyle więcej - nie sadzisz? Wzięłam sie na sposób i zapisuje codzienne zużycie. Wyłączam bojler, nie włączam telewizji i sparwdzam co ile ciagnie.:roll: Ale już mi się coś nie podoba. Może licznik się popsuł bo np. w nocy kiedy mam taryfe nocną naciągnął mi licznik na nocnej i na dziennej - dziwne prawda?:razz: Coś jest nie tak. Ale ja to sprawdze nie będa mnie tu cholerka skubali - subańce jedne :evil_lol: Nie puszczaj księdza - kupisz se cos za zoszczędzoną kaskę :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='natija']a moze za duzo dogoa moze jakis lokator sie przylaczyl do Was[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]D[/COLOR][COLOR=Green]ogo? Nie -Dogo niegdy nie za dużo :loveu::evil_lol: A co do lokatorów to ja mam w bloku same stare babki i dziadki a to jest inne pokolenie - oni takich numerów nie robia raczej :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no wiesz...zawsze jest to tylko 200 a nie 300 a sponsora mam dla Ciebie szukać czy jak? hehe [/B][/FONT][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] N[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]o fakt! Tylko dwieście - co tam - pikuś :cool1::evil_lol: Szukaj mi tego sponsora bo jak się Medorowa nie zgodzi to dupa zbita :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Fuga***']Trzeba będzie przerzucić się na świeczki :-)[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Otóż to!- Myślałam o tym :evil_lol: tylko że znając moje szczęście to bum chałpę z dymem puściła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czytalam już u Klocusiowej na kompecku ...dziwne to to ...aż się bojam jak nasze rachunki przyjdą ...a i ośmielę się dodać że ja płacę tysz naj ...jak Klocusiowawszystkie po 80, 90, 100 a ja z mańki od razu 156zł co 2 miechy [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie dołuj mnie mamcia że tylko ja tyle płacę :placz: I to jest nie fair że wy płacicie co dwa miechy a ja co miesiąc :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]oj kobitki........ jakie malutenieczkie te Wasze rachunki za prąd............. ja płacę aktualnie................................. 355 zł co miesiąc:eviltong: i nie marudzę no może troszeczkę...................kurna na opalanie domu już wydałam 4500 i to jeszcze nie koniec zimy.........:angryy: witaj Jabłuszkowa:multi: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No nie kochana nie porównuj domu pewnie ze 120 m z moja małą klitką w bloku 40m z bidą :evil_lol:. A poza tym ja nie ogrzewam się pradem bo mam centralne. A opalanie domu to kicha jest - współczuje ci - ale jeden pozytyw ze to co wydasz zimą rozkłada się na cały rok bo latem nie ogrzewasz i masz klime za darmo a ja sie smaze w tym bloku :evil_lol: P.S. Witaj Beatko tak się wkręcilam w odpisywanie że aż się z toba nie przywitałam [/COLOR][/FONT][/B]
  22. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]dlatego ja nie biorę:diabloti::diabloti::diabloti: poza tym na naszej wsi to Ty musisz księdza zaprosić......... trzeba stać na mrozie i oczekiwac [/B][/COLOR][/quote][COLOR=DarkRed][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No co ty :crazyeye:. A w życiu - NIGDY bym dupy na mróz nie wystawiła żeby na księdza czekać. A co on nie ma nóg i palców co by do mnie zapukać?:cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Ej Madź kto tam bez pozwoleństwa naszego Klocusia tamacha za ucha?:razz:[/FONT][/B][/COLOR]
  23. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]C[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ześć Alu :loveu: a ty jak zwykle już na nogach.:roll: Siedzisz do późna, wczesnie wstajesz kiedy ty śpisz kochana :razz: Widziałam Klocusia - super fotki:loveu: teraz Ozzulka chcę :loveu::cool3:. I kawę oczywiście :lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  24. [quote name='Helga&Ares']Będzie w lutym :) Ciekawe czy się spodoba :loveu:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czy się spodoba? Ja juz go koffam [/COLOR][/FONT][/B]:loveu::loveu::loveu:
  25. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja poloneza nie tańczę ale chętnie bym sobie na koncert poszła :) bo na studniówkę mi się odechciało, już bym chciała mieć ją z głowy :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej hej :) :multi: idę w dresach gnieciuchach ze ściągaczem na dole, szpilkach i bluzce z żabotem :loveu::loveu::loveu: sam sex ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote]:roflt::roflt::roflt::roflt: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Rzeczywiście sam sex jak słowo daje :evil_lol: Uzbrój się w gaz paraliżujacy bo bedziesz miała branie jak na rybach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...