-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Hi Hi i dywanik z boksa :loveu::evil_lol: [url]http://img117.imageshack.us/img117/6166/picture032gw0.jpg[/url]
-
Mały reniferek :loveu: [url]http://img91.imageshack.us/img91/2871/picture006xf9.jpg[/url]
-
Widziała foteczki Klocusia - fajne są i dobrze wyszły ja mojego psa jak foce to jakieś mazy wychodzą ( dlatego większość zdjęć ma jak śpi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) A to jest prze...... profesjonalne i prze....piękne :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/93/8ba16ec514bb094d.jpg[/url]
-
[quote name='Rinuś']doberek :evil_lol: a proszę bardzo :razz: [IMG]http://www.zrodlozywiec.com.pl/images/szklanka%20z%20woda.jpg[/IMG] [IMG]http://www.chemist2go.co.uk/i/products/NUROFEN-PLUS.jpg[/IMG] [I][B]a to się przyda chyba wszystkim :diabloti:[/B][/I] [IMG]http://www.alkohols.yoyo.pl/artykuly/images/2kc_xtreme.gif[/IMG][/quote] Zdrajaca z ciebie a mówiłaś że nie masz :cool1: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Fugusie jak zwykle piękne :loveu: [url]http://img207.imageshack.us/img207/676/picture421hm5.jpg[/url] Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :loveu:
-
[quote name='evaxon'] fenkjuuuu[/quote] Ty mi tak nie pisz bo mi się jakoś inaczej przeczytało :roll: Effcia Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :loveu:
-
Madzialeno mam nadzieję że żyjesz po Sylwestrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :loveu: Całusy i wpadnę później bo mnie głowa boli :roll:
-
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześc Goździku :loveu: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :loveu: P.S. I ty mi tu bedziesz mówić o zwierzecej pornografi? :crazyeye: Toż to ona wystąpiła toples- wsio widać - cały biust :evil_lol: [url]http://img443.imageshack.us/img443/2403/dsc04751dr2.jpg[/url] -
Runusie macie co od bólu głowy :roll:
-
Cześć Aga jestem i w nowym roku! Wszystkiego dobrego :loveu:
-
Cześć Alutko! :loveu: Przyszłam do cię w nowym roku :multi: ale coś łeb mnie boli i idę spać :roll: Pa!
- 78403 replies
-
Przyszłam z ciężką głową :roll:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no chyba że reszta towarzystwa wszystko pamięta i później przez kolejne 5 lat wypomina [/B][SIZE=1]ja do teraz się wstydzę za moje pierwsze upicie się ja niewiele pamiętam ale historia ze mną w roli głównej jest opowiadana przez znajomych na prawie każdej imprezie jak jakaś legenda no cóż...za głupotę trzeba płacić (ale do śmierci będę musiała płacic? ) [/SIZE][/FONT][/COLOR] Nawet mi nie mów. Moje pierwsze spotkanie z procentami teraz procentuje na każdej imprezce. Koszmar - człowiek płaci za swoje chwilki zapomnienia do końca swoich dni:roll: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...bardzo możliwe w końcu nie da się ukryć że jeśli pojawia się dziecko to inne sprawy idą ciut na bok...mam nadzieję że Krosiowi minie i będzie znów grzeczniutkim pieseczkiem [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No może chociaż mam wrażenie że do psów to mu się nasila. Chociaż staram się go jakoś przekierować na co innego jak widzę w zasięgu wzroku jakiego psa który mógłby go zainteresować [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kim jest Sylwek [/B][FONT=Verdana][COLOR=Black] Jak to kim jednonocną przygodą [/COLOR][/FONT][B] poczytałam o Krosiu :shake::shake: qrde..... nie bede Ci radzić bo zupełnie nie mam pojęcia dlaczego..... ile on ma lat??? ponoć psy sie zmieniają po jakimś 4tym roku życia... wtedy próbują ustawiac wszystkich... a dzidziok na pewno też miał wpływ..... do tej pory był ON... teraz jeszcze Ala [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Krosiu ma 4 lata i nic nie zmądrzał - zupełnie :shake:. Miała taką nadzieję ż jak przekroczy ten magiczny wiek to się trochę uspokoi - a gdzie tam - łobuz jest nadal i tyle :roll: Ale i tak go kochom:loveu: Najważniejsze że nie jest zupełnie agreywny do ludzi wręcz przeciwnie z każdym by poszedł. A z psami damy jakoś radę bo ja go nie puszczam wolno tam gdzie mogę spotkać psy. Na bieganko chodzimy do lasku. no tylko że ostatnio się wkurzyłam że tego nie przewidziałam i że odbiło mu na sukę i że sobie głupol krzywdę zrobił :shake: [quote name='_Mikuunia_'][COLOR=YellowGreen][B]kiedy nowe foty ?[/B][/COLOR][/quote] Już niebawem! Bądź czujna :evil_lol: [quote name='Helga&Ares']dołączam się do pytania Mikuuuni [/quote] Niecierpliwcy! Spokojnie będą będą tylko nie dzisiaj bo mnie strasznie głowa ciąży i nie mam na nic ochoty :roll: Ktoś wie dlaczego?:roll: [quote name='Medorowa'] Ja z moim miałam (i mam, ino, że już nie tak jak na początku) problemy. Jak miał półtora roku, to był taka doopa, że aż miło było popatrzeć. Uciekał przed każdym psem, który na niego warknął, obojętne czy był wielkości doga, czy wilekości jorka Oczywiście nie zawsze popiera moje zdanie Ale jak skończył około dwa lata, to się zaczęła jazda Nie było spaceru bez jakiegoś sparingu Czasami z nerwów płakałam, czasami miałam go ochotę rozszarpać. Później zaczęli mu się nie podobać ludzie, głównie mężczyźni Gdy byłam z nim na jakimś zadoopiu i nagle pojawiał się facet, Medziu rozpędzony z warkotem, którego nie powstydziłby się niedźwiedź nie pozwalał ruszyć się "napastnikowi" z miejsca Ile ja sie nasłuchałam od ludzi, to moje Zresztą mieli rację Do tej pory Medor ma takie napady, tylko, że już w większej mierze nauczyłam się je kontrolować. Po prostu zajmuje go czymś innym, piłką, patykiem, czymkolwiek, byle by uznał, że zabawa ze mną jest lepsza od bójki Ale i tak uważam, że postępy zrobiliśmy ogromne.[/quote] No to u mnie to samo tylko bez agresji do ludzi. Nie wiem może niektóre boksie tak mają :niewiem: może ma tak silną męską osobowośc I don't know :shake:. No nic coś spróbuje z tym robić sama bo na szkolenie niestety mnie nie stać :roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tam nie koniecznie chce fotki... i tak ich nie ogladam [/B][/COLOR][/FONT][/quote] No wiesz :obrazic: :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niee bo wyjdę na alkusa [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Nic nowego sis. Już ci mówiłam nie przejmuj się tu sami swoi :evil_lol: [quote name='Rinuś'][I][B]uu widze że z Krosiem problemy... mam nadzieję,że może mu przejdzie...a nie masz żądnych pdoejrzeń dlaczego taki jest?[/B][/I][/quote] Też mam taką nadzieje. Nie wiem dlaczego tak jest ale podejrzewam że duzy wpływ na to ma urodzenie się Ali. Może chce nas bronić - pewnie tak - ambitny chłopak :lol: [quote name='Fuga***']Cześć, Jabłuszko. A czy Wy chodziliście na szkolenie? Może byłoby warto? Bo to problem, jak pies ma problem z innymi psami ale nie martw się, ułoży się :-) Najlepszości [/quote] Kochana a zasponsorujesz mi :roll:. Bardzo bym chciała ale niestety nie stać mnie na to :placz: Ale co tam jestem ambitna spróbuje dać rade sama coś poczytam zasięgnę porady i spróbuję ;) [quote name='_Mikuunia_'][CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][B]Szczęśliwego Nowego roku 2oo8 życzy Mikunia z Patrykiem i Goldim..!! :drink1::cunao::laola::cunao::drink1::BIG:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] dzieki bardzo widzę że u was już bibka :lol: [quote name='majoka']wszystkiego naj z okazji Nowego Roku, ujarzmienia Kronoska (Kanie tez by się przydało)[/quote] Oj dzięki! Bardzo mnie pocieszasz że nie tylko Kronos jest taki dopalony :lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:kurde.....popił czy się przejadł :hmmmm: Klocuś :razz:...cioteczka chce bezpawiowego liza więc nie choruj chłopak :cool1: A ja poproszę nieśmiało o fotki ze psacerku :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Popił popatrz tylko jaki kacyk :evil_lol: [url]http://images30.fotosik.pl/134/0b851a090c44e347.jpg[/url] A tak poza tym witam w nowym roku Klocusie:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][I][COLOR=blue][B]:multi:[/B][SIZE=5]NAJLEPSIEJSZEGO ROKU DLA WSZYSTKICH :multi:[/SIZE][/COLOR][/I] [B][I][COLOR=#0000ff]:smilecol:przybyłam i już wybywam, więc do przyszłego Roku :smilecol:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Pozdrowionka:loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] Hmmmm :cool1: Pewnie odsypiasz co? :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano momy... ponoć sam Piłsudski wylewał asfalt :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To wylewał tyż w Jaworznie bo całe moje panieńskie życie ja na Al. Piłsudskiego spędziałam :evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak ale nie ma takiego namawiania żebyś została :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] To ciebie trzeba do tego namawiać :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyli wszystko w normie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak najlepszej- ciągle jesteśmy w formie:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a cio to za terapia :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/quote] Jajcarska :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no masz PH.. 5,5 ;) ta sylwek dziś w tropikach planujemy... basen sauna +30 stopni :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] tzn gdzie ten sylwester bo fajnie brzmi :cool3:. Sauna + 30stopni, tropiki? Hmmmm przeciez to nie Jurata:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a jakoś tak wyszło :razz::razz: fakt ze noc sylwestrowa to zadna dla mnie atrakcja ale miło by było posiedzieć z kimś i pogadulić ;)ale wszyscy zajęci:razz: zresztą co ta za atrakcja nas dwoje i pies :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]No jak to taka kameralna atmosferka :razz::razz::razz: jakieś winko, muzyczka dobre jedzonko tylko wy dwoje:loveu: ( i pies :evil_lol:) - nie? :niedowia:[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurcze Krosiu ...co to za jazdy :shake::shake::shake: nie podobje się mnie to...nie potrafilabym nawet Ci doradzić bo w materii tresury tom noga :razz::razz: a mój boxiu był chodzącą łagodnoscią do wszystkich istot :razz: popytaj Agi Dilerowej ona też ma jazdy z Dilerem więc może coś razem wymyślicie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No spróbuje do Agi ale ją złapać na Dogo to dla mnie wyzwanie :razz:. Nie wiem co się porobiło z tym moim Krosiem. Wczesniej też był chodzącą łagodnością dla wszystkich psów. Ze wszystkimi chciał sie bawić i fikać. No fakt miał tam jednego wroga ale to tyle. A teraz nie idzie go przewidzieć co do innych psów. Tak na prawdę to toleruje tylko suke mojej mamy :roll: To na pewno bardzo ją lubi areszta jest nie do przewidzenia :shake:
-
[quote name='Cimi']i tak wlasnie pies robi, ojej piesku nie boj sie a pies a dobrze robie, dobrze to bede tak robil , skoro mnie chwala :cool3: Mam psa, który boi się wystrzałów. Panicznie, wpadając w histerię i jakby zerwała się to by poszła w długą i szukaj wiatru w polu. Tak było w 2006 na obozie jak się to okazało, dostałam rady i nie idziemy na spacer, ja jestem spokojna = spokojny pies, owszem odwroci sie co to jest ale idziemy dalej nie ma prucia z powrotem do domu, bo tam bezpiecznie. Jesli pies ma do mnie zaufanie to wie, ze ze mną nie grozi mu nic złego :).[/quote] ale wielu ludzi po prostu o tym nie wiem. Ja na przykład nie wiedziałam i coż nie robiłam tego przecież nazłość temu psu złośliwie po prostu z niewiedzy. Teraz juz wiem dzięki!
-
[quote name='Rybka_39']Gdzie spędzacie sylwestra z ogoniaskami..ja w domu:eviltong:[/quote] Na imprezce przyjacielskiej w domku:evil_lol: u znajomych oczywiście :evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Zawsze mozna schowac wazon :p. To chyba nie jest wazon, ktory wazy x kg i przeniesienie go stanowi jakis problem :cool3: Czyli co, lepiej utwierdzac psa w przekonaniu przytulajac i gadajac do niego, ze swietnie robi :cool3:[/quote] No nie tu nawet nie chodzi o ten wazon ale o sam fakt biegania po meblach :cool1: i o tą chisterię. Przecież temu psu to serce chciało wyskoczyć z piersi :shake:. Ale nie ma się co spierać nie twierdzę że mam rację ale wiem że na mojego psa to działało i czuł się bezpiecznie. Nie polecam innym co by mnie tu nie strofowali ;)