Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Będę prosić o wsparcie dla Tolusia.
  2. Elu będę zebrała o deklaracje. On jest młodziutki, mam nadzieję że szybko się otworzy i znajdzie dom. W schronisku jest bez szans.
  3. To jest Filon, Anula zrobi mu ogłoszenia. Filon jest drobny ale ma długie łapki, .
  4. Elu do Ciebie jak napisałam na dogo ale teraz wysłałam do siebie i też nie ma. Teraz muszę wyjść, jak wrócę będę probować.
  5. Coś nie działa . Z Whatsappa na maila mi nie przechodza.
  6. Jeszcze raz wyślę.
  7. O matko, nie rozumiem:(
  8. Posłałam , dziękuję:)
  9. Ta gdzie jest Binio.
  10. W schronisku jest młodziutki , bardzo biedny psiak. Boi się panicznie ale jednak garnie do człowieka. Toluś ma około 15 miesięcy, chudziutki , rozczulający. Jeśli udałoby się zebrać deklaracje to mógłby pojechać do Kasi do dt. To jedyna szansa dla niego, w schronisku nie ma szans na adopcję. Kasia mówi , że szybko się otworzy , tylko musi opuścić schron. Niestety znowu muszę prosić o pomoc we wklejeniu zdjęć i filmiku.
  11. Jagna ja już się gubię w tym wszystkim.
  12. Wyślę Aniu , dziękuję:)
  13. Iwo zarezerwowany. Wyślę innego psiaka do ogłoszeń. Pani jest z wykształcenia zootechnikiem, będzie z nim pracować. W domu są sami dorośli więc będą odpowiedzialnie postępować.
  14. Był dzisiaj fotograf, Czekam na zdięcia.
  15. Tak Elu, koniecznie.
  16. Tak ale po ostatnich wieściach ze schroniska nie wiem co robić:(
  17. Z Iwo jest problem. Warczy na wszystkich. Bez sprawdzenia jego reakcji w domu tymczasowym adopcja jest kłopotliwa.On jest młodziutki , dziewczyny sprawdziły w czasie kastracji , ma około roku. Jest malutki, śliczny. Bardzo potrzebuje domu tymczasowego.
  18. Elu kochana dziękuję:) Wczoraj kilka razy pisałam post z telefonu ale się nie zapisywał. Lalunia wygląda cudnie:)
  19. Elu on nie miał parwo ze schroniska, okres inkubacji to max 14 dni ale to wyjątkowo rzadko tyle trwa. Zazwyczaj w 5-6 dobie występuję objawy. To szczepionka spowodowała parwo. Był widocznie za słaby i szczepionka stała się nie ochroną tylko żródłem choroby Weterynarz niestety popełnił błąd.
  20. Nie umiem się uspokoić. Strasznie przeżywam to co się stało i proszę nie obwiniajcie siebie bo wiem co czujecie i nie chcę żebyście cierpiały. Bogusik , Anula zrobiłyście coś pięknego zabierając Imbirka. Nie było ważne czy jest szansa na adopcję , czy będziecie go leczyć i opłacać... może latami. Dzięki Wam opuścił schronisko. Wetrynarz zastosował rutynę,... rutyna zabiła Imbirka. Niektórzy lekarze wobec ludzi też często stosują rutynę.... Stało się coś czego nie da się cofnąć ani naprawić ale proszę nie myślcie : " żeby ktoś inny.." To Wy wyciągnęłyście pomocną dłoń i dziękuję Wam za to z całego serca.
×
×
  • Create New...