W schronisku jest młodziutki , bardzo biedny psiak. Boi się panicznie ale jednak garnie do człowieka.
Toluś ma około 15 miesięcy, chudziutki , rozczulający. Jeśli udałoby się zebrać deklaracje to mógłby pojechać do Kasi do dt. To jedyna szansa dla niego, w schronisku nie ma szans na adopcję. Kasia mówi , że szybko się otworzy , tylko musi opuścić schron.
Niestety znowu muszę prosić o pomoc we wklejeniu zdjęć i filmiku.