W schronisku jest psi wrak. Cale życie na łańcuchu ,szkielet. Nie moge przestac o nim myśleć. Postanowiłam założyć mu watek. elik wiem ile masz pracy ale pozwoliłam sobie wysłać zdjęcia Grzesia. na maila z prosba o wklejenie na Maleństwa. Przepraszam i dziękuję .
To jest numer Julii. Ola robi ogłoszenia, zwrócę im uwagę żeby to zmieniły. Też to dzisiaj zauważyłam. Dziękuję za czujność. Elu kochana i za pomoc dla tych biduniek.
Lawenda miała 5 szczeniat. Do schroniska hycel przywiózł z nią w sumie 10 szczeniat. Wszystkie trafiły do domów tymczasowych. 8 ma już swoje domy. Niestety dwie coreczki Lawendy były chore. Pomimo walki odeszły.
https://www.olx.pl/oferta/fistaszek-rezolutna-kruszynka-z-utesknieniem-czeka-na-dom-CID103-IDFCkkD.html#8109d2c05c
Fistaszek, czy ktos go ogłasza dogo? Zapłaciłam za wyróżnienie 17,81zl
https://www.olx.pl/oferta/garu-duzy-piekny-silny-psiak-czeka-na-dobry-dom-CID103-IDEiQJO.html#8109d2c05c
Wyróniłam go za 4,49zl bo ogłoszenie się kończy.